• Informacje na temat:

  szare teczowki

Artykuły na temat: szare teczowki
 • Subtelne szarości

  Są bardzo eleganckie! Najlepiej pasują brązowookim, ale dzięki prostemu trikowi podkreślą też błękitne i szare tęczówki.

 • Makijaż w zgodzie z kolorem oczu

  ...po subtelne kolory.  - Zastosuj delikatniejsze odcienie tonalne, takie jak koral i szampan - dodadzą tęczówce blasku i świeżości, ale nie będą rozpraszać uwagi - instruuje. Oczy szare: Postaw na kontrast Szare oczy skomplementują ciemne, przydymione odcienie, które poprzez efekt kontrastu wzmocnią ich nietuzinkową barwę.  - Szarą tęczówkę doskonale uwydatnią cienie w kolorze mglistej...

 • Tylko dla twoich oczu

  Jeśli chcesz, by kolor twoich tęczówek stał się bardziej wyrazisty, użyj cieni w kontrastujących z nimi kolorach. Sprawdź, co najlepiej podkreśli twoje spojrzenie.

 • Kolor dla ciebie

  Uroda twoich oczu rozbłyśnie, gdy będziesz się trzymać zasady: cienie nie mogą być identyczne, jak kolor tęczówki. Wybieraj barwy ciemniejsze lub kontrastowe.

 • Dobierz kolor do swojej urody

  Każdy człowiek ma swoje przyjazne kolory, w których wygląda korzystniej. Właściwie dobrana barwa sukienki, bluzki, apaszki potrafi ująć kobiecie lat, podkreślić jej urodę, zatuszować zmęczenie. To samo dotyczy mężczyzn. I odwrotnie - niewłaściwie dobrany kolor ubrania - postarza, eksponuje zmarszczki, sprawia, że wyglądamy szaro, nieatrakcyjnie, a nawet wzbudzamy antypatię otoczenia.

 • Co mówią nasze oczy

  Dla ekspertów irydologii żadne oczy nie kłamią. W języku greckim słowo irys oznacza tęczę, irydodiagnostyka zaś - metodę diagnozowania tęczówki oka. Sztuka ta była stosowana już w odległej starożytności.

 • Makijażowe sztuczki

  Barwę tęczówki oka i blask spojrzenia możemy wyeksponować za pomocą tuszu, cieni do powiek, konturówek, eye-linera i korektora. Musimy tylko umiejętnie manewrować tymi przyrządami i odpowiednio dobierać kolory. Wystarczy też znać kilka makijażowych sztuczek, aby ukryć różne niedoskonałości.

 • Co kolor oczu mówi o tobie?

  Niebieskie tęczówki świadczą o sentymentalności, wrażliwości i powściągliwości. Szare - o kreatywności i silnej osobowości. Piwne - o niezależności oraz skłonności do ryzyka. Zielone - o odpowiedzialności i lojalności. Natomiast czarne i brązowe oczy mają urodzeni przywódcy. Przy tworzeniu koloru oczu - tłumaczą naukowcy - biorą udział te same geny, które są odpowiedzialne m.in. za funkcje...

 • Blask i kolor

  To dwie cechy charakterystyczne letniego makijażu. Dzięki cieniom lśniącym lub w odważnym kolorze podkreślisz opaleniznę i będziesz wyglądała na wypoczętą. Zatem do dzieła!

 • Co kolor oczu mówi o zdrowiu

  ...kolorem oczu, a niezależne od wieku, płci, pochodzenia oraz miejsca zamieszkania. Oczy szare Czerniak to najgroźniejszy nowotwór skóry, bardzo szybko dający przerzuty do innych narządów. Okazuje się, że...