• Informacje na temat:

  syrop z czarnego bzu właściwości

Artykuły na temat: syrop z czarnego bzu właściwości
 • ​Syrop z kwiatów czarnego bzu

  Ten wartościowy syrop ma nie tylko piękny aromat i oryginalny smak, ale też sporo właściwości leczniczych.

 • Poznaj moc owoców czarnego bzu

  Ekstrakt z owoców czarnego bzu działa moczopędnie, przeciwzapalnie, lekko przeczyszczająco i przeciwbólowo.

 • Poznaj moc owoców czarnego bzu

  O kwiatach tego niezwykle zdrowego krzewu pisaliśmy na początku wakacji. Teraz, zgodnie z obietnicą, przypominamy o zbiorach i właściwościach owoców czarnego bzu.

 • Poznaj moc owoców czarnego bzu

  ...​O kwiatach tego niezwykle zdrowego krzewu pisaliśmy na początku wakacji. Teraz, zgodnie z obietnicą, przypominamy o zbiorach i właściwościach owoców czarnego bzu. Właśnie zaczyna się sezon na nie. Nie przegap.

 • Cudowna moc czarnego bzu

  Czarny bez należy do gatunku piżmaczkowatych. Najczęściej występuje on w basenie Morza Śródziemnego, północnej Afryce i na Azorach. Jest to dość specyficzna roślina ponieważ ma ona właściwości zarówno trujące jak i lecznicze.

 • Czarny bez - apteka biednych

  Mówi się o nim apteka biednych. Czarny bez kwitnie właśnie teraz, w czerwcu. Można go spotkać przy domach, na miedzach, a nawet w miejskich parkach. Dla właściwości przeciwgorączkowych i przeciwzapalnych warto go mieć w domowej apteczce.

 • Zima bez antybiotyków

  ...szklanki octu jabłkowego i zawijamy nim całe ciało. Po pół godzinie zdejmujemy. Ubieramy się w suchą pidżamę, chowamy pod kołdrę i pijemy letnie wywary z warzyw, napary z ziół np. lipy, malin i czarnego bzu. Nasturcja na pęcherz Przy bakteryjnym zapaleniu pęcherza i dróg moczowych zastosujmy kurację nasturcją. Do przygotowania naparu potrzebujemy suszone lub świeże liście i kwiaty tej rośliny...

 • Czarny bez ma zdrowotną moc

  Wiele przypisywanych jej leczniczych właściwości zostało potwierdzonych przez współczesną naukę.

 • Poznaj moc naturalnych leczniczych specjałów

  .... Napary z rumianku działają też uspokajająco. Rumianek może powodować uczulenie! Czarny bez Nie tylko syrop i sok z owoców czarnego bzu ma właściwości lecznicze. Podobnie działa także ocet, olej i naparz kwiatów czarnego bzu. Specyfiki mają właściwości wykrztuśne, napotne, antywirusowe, wzmacniają odporność. Świeże kwiaty czarnego bzu najprościej jest suszyć, można też zanurzyć je w słoju z cukrem...

 • Domowe sposoby łagodzące objawy grypy

  ...warto też łączyć z zieloną herbatą, bo to zwiększa skuteczność działania. Herbata z czarnego bzu 4 łyżeczki suszonych kwiatów bzu czarnego (bez szypułek) zalewamy 2 szklankami wrzącej wody, zaparzamy(...) przecedzamy i wypijamy. Do naparu można dodać miód, sok z cytryny lub sok malinowy. Działa napotnie i przeciwbólowo, ułatwia usuwanie toksyn z organizmu, pomaga obniżyć temperaturę ciała. Syrop...

Dyskusje na temat: syrop z czarnego bzu właściwości
 • Re: ​Syrop z kwiatów czarnego bzu

  Uwaga!!!!!!! BARDZO OBNIŻA CIŚNIENIE , sprawdzone od 3 pokoleń w mojej rodzinie, własnie na nadciśnienie, lepszy na przeziębienie sok z owoców, ma inne właściwości polecam!1 Prosze sprawdzać, zioła tez mogą zaszkodzić!!!