• Informacje na temat:

  synowa a tesciowa

Artykuły na temat: synowa a tesciowa
 • Konflikt pomiędzy synową a teściową

  Matkę i żonę Macieja Dowbora łączyła wielka sympatia. Panie wspierały się nawzajem. Ostatnio poróżniła je jednak istotna kwestia. To pierwszy zgrzyt w rodzinie.

 • ...ze mnie kiepska, w każdym razie nie taka, jakby chciała moja teściowa, na dodatek syn nie daje się przekonać, że mógł jej sprawić lepszą:) w marcowej...

 • Ratunku! Będę teściową

  ...przeraża, nie wiesz jak się zachować, gdzie postawić granice, jak szukać porozumienia z żoną syna. Możesz mieć w niej przyjaciółkę Kto powiedział, że synowa i teściowa muszą zawsze rywalizować? Możesz(...) wyciągnąć swoje wnioski - podpowiada psycholog. Staraj się unikać stwierdzeń: "Ja na twoim miejscu", "Nie chcę się wtrącać, ale...". Zarówno ty, jak i twoja synowa macie prawo do podejmowania niezależnych...

 • Sposób na teściową

  Zanim wyszłam za mąż, słyszałam wiele na temat stosunków synowych z teściowymi.

 • Anna Lewandowska: Synowa na medal

  Nie każda młoda mężatka ma tak ciepłe relacje z teściową jak Anna Lewandowska.

 • Teściowa z piekła rodem. Bona Sforza zamieniła życie tej niewinnej dziewczyny w koszmar

  Wszechwładca Bona nie znosiła żadnej konkurencji. Niechcianą synową poniżała, lżyła, a nawet próbowała zagłodzić. Z rozmysłem zamieniła egzystencję Elżbiety Habsburżanki w piekło.

 • Poradnik dobrej synowej

  ...dnia ze stresu wszystkie mandarynki, jakie były na stole - wspomina. Zna wiele sytuacji, gdy teściowa i synowa zostały przyjaciółkami. - Wszystko zależy nie tylko od dobrych chęci synowej, ale i od...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Teściowa stoi za mną murem

  Niemal rok po ślubie aktorka zdradza SHOW, jak czuje się w roli żony. Zapytaliśmy też, jak ułożyła sobie relacje z rodzicami męża.

 • Teściowa kontra synowa - odwieczna wojna trwa

  Teściowa to zmora - pokazują najnowsze badania, w których co czwarta kobieta przyznaje, że nie pała miłością do matki swojego męża.

 • Rodzina teściową silna

  Synowa zaniedbywała córeczkę, bo wolała się bawić. Nie mogłam pozwolić, by taka osoba zajmowała się moją wnuczką!

Wideo na temat: synowa a tesciowa
 • Jaką teściową będzie Ewa Minge?

  Czy potencjalne synowe Ewy Minge darzą ją sympatią? - Nadal mam kontakt z byłymi dziewczynami moich synów - powiedziała projektantka, która zdradziła przy okazji, jaki stosunek do mediów mają jej latorośle. Stwierdziła, że w ogóle nie nadają się do występów w mediach, a o powodach tej sytuacji opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej z "Dzień Dobry TVN". (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Davina Reeves o pierwszym spotkaniu ze swoją teściową

  Czy przyjaźń synowej z teściową jest możliwa? W studiu "Dzień Dobry TVN" miss Nowego Jorku Davina Reeves i aktorka Joanna Drozda opowiedziały o wzajemnych relacjach z matkami swoich mężów. - My się właściwie kolegujemy - powiedziała Drozda. Z kolei psycholog Bianca-Beata Kotoro wyjaśniła, skąd biorą się te złe teściowe. (Źródło: DD TVN/x-news)

 • Joanna Drozda o teściowej: My się właściwie kolegujemy

  Czy przyjaźń synowej z teściową jest możliwa? W studiu "Dzień Dobry TVN" miss Nowego Jorku Davina Reeves i aktorka Joanna Drozda opowiedziały o wzajemnych relacjach z matkami swoich mężów. - My się właściwie kolegujemy - powiedziała Drozda. Z kolei psycholog Bianca-Beata Kotoro wyjaśniła, skąd biorą się te złe teściowe. (Źródło: DD TVN/x-news)

Dyskusje na temat: synowa a tesciowa
 • Re: Moja synowa to zołza!

  bylibysmy dzisiaj malzenstwem!!! Moja tesciowa by nas zniszczyla! Pozdrawiam Pawel

 • Re: Sposób na teściową

  A co, jesli to tesciowa Cie nie szanuje? Jak nie ma sie do czego doczepic, to wymysla, klamie I oszkalowuje. Czy wtedy tez bedziesz taka osobę szanowac?

 • Re: Teściowa = jak tu żyć?

  Nie widze problemu wszystkie niezadowolone tz. synowe WON mieszkac do swojej IDEALNZEJ mamy, ZOBACZYMY co wtedy napiszecie.Pozdrawiam tesciowa ktora ma ziecia i synowa.

 • Re: Anna Starak - jaki jest jej styl?

  tesciowa lepiej wyglada i mlodziej anizeli synowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Dziwne pytanie od teściowej ..

  zapominajcie jak Was traktowały wasze teściowe 3. Czy nasze dzieci (synowa to tez twoje dziecko) nie mają prawa żyć tak jak im się podoba 4. Decydować o ilości dzieci 5. Decydować gdzie chcą mieszkać(...) znalazła sie madra tesciowa,też jestem trzykrotną teściową i podzielam pani zdanie, nasze 5 min minęło, żyjmy i pozwólmy żyć innym

 • Re: Teściowa kontra synowa - odwieczna wojna trwa

  mam 2 synowe z jedna swietnie sie dogaduje i mamy ze soba dobre relacje czesto mnie odwiedza na dzien matki przychodzi z zyczeniami.a zdruga synowa nie da rady zwraca sie do mnie bez osobowo i jest do mnie arogancka.no i prosze dla jednej synowej jestem wspaniala tesciowa a druga traktuje mnie jak potwora poprostu wyniosla ze swojego domu brak kultury

 • Re: Teściowa żąda od nas wnuka

  Jestem tesciowa. Syn i synowa maja po 32 lata. Zyja wspaniale i nadal na razie nie planuja dzieci. My rodzice nie nalegamy, nie pytamy, nie ingerujemy. To przeciez ich zycie, wiec nic nam do tego. My zajmujemy sie swoimi sprawami, zyjemy pelnia zycia i cieszymy sie, ze ich malzenstwo jest zgodne, ze laczy ich goraca milosc. Mloda Autorko listu- nie przejmuj sie, zyj swoim zyciem. Powodzenia!!!

 • Re: Mieszkam z synową. Czy może być dobrze?

  Znam dwa przypadki gdzie bylo podobnie ze tesciowa poszla w ostawke bo zaczela decydowac synowa a syn wogole sie do tego nie wtracal i dlatego matka nie miala spokoju na stare lata bo ciagle panoszyli sie po mieszkaniu dziewczyny mieszkajace na stancji w pokojach starszej pani...

 • Re: Złapałam go na dziecko, powiedzieć o tym?

  grę i opamięta się. O jej planie wie cała wieś tylko nie ten naiwny chłopak. a A Ty pewnie jestes przyszla tesciowa i dletego tak ja chcesz zgnoic ,wspolczuje dziewczynie jaka by nie byla ,ktora zostanie Twoja synowa

 • Re: Sposób na teściową

  probowałam nieraz zakopac topor - nie udał0 się- niestety jeśli tesciowa to POTWOR- nie da rady,,,, zniszczyła mi zdrowie, radosc zycia- stwierdzam ze nie warto byc dobra synowa, rodzice nauczyli mnie kultury ,szacunku dla kazdego człowieka, zwłaszca osób starszych.... ...synowe nie dajcie się ,walczcie o swoje racje, nawet gdyby tesciowie mieli sie obrazić do końca życia!!!!!!!!