• Informacje na temat:

  suszenie włosów suszarka z dyfuzorem

Artykuły na temat: suszenie włosów suszarka z dyfuzorem
 • Jak dobrać prostownicę, suszarkę i lokówkę do rodzaju włosów?

  Eksperci są zdania, że różne typy włosów wymagają nie tylko różnych metod pielęgnacji, ale także – odmiennych rodzajów suszarek, lokówek i prostownic. Mało które gospodarstwo domowe może sobie jednak(...) powinniśmy się kierować wybierając urządzenia przeznaczone do pielęgnacji i stylizacji naszych włosów.

 • Suszarka do włosów w stylu retro

  Profesjonalna suszarka Valera Swiss Metal Master Light Gold charakteryzuje się wyjątkowym, eleganckim designem.

 • Valera: Suszarki z generatorem jonów

  Suszarki Valera generują miliony ujemnych jonów, pozwalających zachować włosom odpowiednie nawilżenie i sprawiając, że są one jedwabiście gładkie i łatwe do rozczesywania. Dzięki temu puszenie oraz elektryzowanie się włosów jest znacząco zredukowane.

 • TEST: Suszarka Philips MoistureProtect

  Produkty do pielęgnacji włosów firmy Philips przede wszystkim zachwycają designem. Co wcale nie znaczy, że lepiej wyglądają niż działają, bo są wygodne w użyciu i zapewniają włosom dodatkową ochronę, jak suszarka Philips MoistureProtect.

 • Karolina Komicz - Test ​Suszarka Philips ActiveCare (HP8270/00)

  ...pewnego czasu stan moich włosów jest dla mnie priorytetem w dbaniu o urodę. Od prawie roku nie farbuję ich, prostownicy używam sporadycznie. Suszenie jednak jest nieuniknione ze względu na brak czasu(...) miesięcy. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby zastosowanie wyświetlacza na obudowie suszarki, który wskazywałby jaka obecnie jest temperatura włosów i w którym momencie zakończyć suszenie. Podniosłoby to...

 • Jak suszyć włosy, by ich nie zniszczyć

  Wydawać by się mogło, że suszenie włosów jest jedną z najprostszych czynności pielęgnacyjnych. Okazuje się jednak, że sprawa nie jest tak banalna. Paradoksalnie, większość zabiegów które uważamy za całkowicie naturalne, może raczej pogorszyć niż poprawić ich kondycję. Sprawdźmy zatem, jak należy o nie dbać, by ich nie zniszczyć.

 • Suszarka ActiveCare HP8270/00

  Zdrowsze suszenie dzięki innowacyjnemu czujnikowi Suszenie włosów i pielęgnacja Suszarka ActiveCare firmy Philips jest wyposażona w wyjątkowy...

 • Kupując suszarkę lub prostownicę

  Każdego roku wydajemy setki złotych na produkty do pielęgnacji włosów. Często zapominamy jednak o tym, że równie ważne jest uwzględnienie odpowiedniego sprzętu do stylizacji.

 • Joanna Alot - Test ​Suszarka Philips ActiveCare (HP8270/00)

  Bardzo się cieszę, że mam możliwość testowania tak dobrej suszarki, jaką jest Philips ActiveCare HP8270. Nigdy wcześniej nie uważałam, że suszenie włosów...

 • Prawdy i mity na temat prostownicy i suszarki

  Nowoczesne narzędzia pozwalają na kreowanie wyszukanych i modnych fryzur, jednocześnie dbając o zachowanie doskonałej kondycji włosów. Sprawdź, jakie suszarki i prostownice wybierać i jak ich używać, aby każdego dnia cieszyć się pięknymi, lśniącymi włosami i fantastyczną fryzurą.