• Informacje na temat:

  sukces

Artykuły na temat: sukces
 • Elastyczni odnoszą sukces

  We współczesnym spojrzeniu na biznes wygrywa postawa elastyczności. Badania pokazują, że szczególnie kobiety chętnie wysłuchują innych i ważą opinie przed podjęciem decyzji.

 • Wielki sukces Joanny Przetakiewicz

  ...z półgolfem i rozszerzanymi rękawami. Pod postem Przetakiewicz rozpętała się dyskusja. Zdecydowana większość fanów gratulowała Joannie sukcesu. Byli jednak i tacy, którzy dostrzegli na zdjęciu niepokojący(...). Palce za burtę wychodzą. - pisali. Oczywiście wpadka Scherzinger nie umniejsza sukcesu Przetakiewicz - w końcu chodzi o sukienkę. Podobają wam się projekty La Manii?

 • Za sukcesem kryje się porażka

  PAP Life: Przekonuje pan, że porażka może być krokiem do sukcesu... Jak przekuwać błędy w pozytywne działania? Rafał Żak: Mam w domu "Wielką księgę cytatów". Ta książka to taki zbiór często banalnych, złotych myśli na każdą okazję. Co ciekawe, nie ma w niej części zatytułowanej "Błąd" czy "Porażka". Ale kiedy zajrzymy do działu "Sukces", okazuje się, że co drugi cytat o sukcesie jest - de...

 • "Sukces sporo kosztuje"

  ...zwycięstwo? Zofia Kowalczyk: - To jest moc, do której każdy z nas dąży. Zadowolenie w środku. Do czego pani porówna osiągnięcie sukcesu? - Nie da się, każdy w swoim zawodzie, dąży do czegoś. W sporcie jest podobnie, jedni są pisarzami, inni aktorami, a inni sportowcami. Sukcesy, medale, puchary, jednak największa wartość jest chyba ukryta w środku. - Zgadza się. Ludzie tak już mają...

 •   Nie pisałam przez ostatnie dni bo sporo się działo a czasu nie było. Dziś rano uczyniłam kolejny, milowy krok w mojej nauczycielskiej karierze i …...

 • Cardi B świętuje sukces

  Cardi B zamieściła na Instagramie spontaniczne wideo, w którym występuje w samym biustonoszu i spodniach od dresu, a wszystko dlatego, że chciała natychmiast podzielić się z fanami swoim szczęściem!

 • Kolejny sukces Anji Rubik

  Anja Rubik jest chyba najlepiej rozpoznawalną za granicą polską modelką. 35-latka ma na swoim koncie imponujące osiągnięcia.

 • Narcyzi skazani na sukces

  Niektórych z nas narcyzi mogą irytować. Jeszcze bardziej może drażnić fakt, że narcyzi odnoszą większe sukcesy.

 • Sukces Polek w brytyjskim Top Model

  Wielki sukces Polek w światowym modelingu. Arleta Kupiec wygrała w kategorii Commercial, natomiast Magdalena Filipowska została doceniona za prezentację kreacji podczas finału brytyjskiego Top Model.

 • Skazany na sukces: Radzimir Dębski

  Najpierw zachwycił Beyoncé, teraz mówi o nim cały świat. Badamy, na czym polega jego fenomen i odkrywamy, kto stoi za sukcesem kompozytora i producenta.

Zdjęcia na temat: sukces
Wideo na temat: sukces
 • Kobieta biznesu: przepis na sukces

  Jak odnieść sukces zawodowy i czerpać z niego satysfakcję? Czym jest etyka w biznesie? Na czym polega budowanie osobistej marki? O tym wszystkim rozmawialiśmy z wyjątkowymi kobietami - członkiniami Lady Business Club.

 • Muzyka to nie jest sport

  Leszek Możdżer o mierzeniu się z legendą Krzysztofa Komedy, słodko-gorzkim przepisie na sukces płyty i podróżowaniu bez fortepianu.

 • Wielki sukces Maffashion

  Maffashion znalazła się na okładce tureckiego „ELLE trends”. Blogerka modowa nie miała pojęcia, że się tam pojawi. - Ludzie mi to wysyłali, myślałam, że to jest jakiś kolaż, a później okazało się, że to jest fizyczny magazyn - zdradziła. - To jest zdjęcie z nowojorskiego Fashion Weeku - dodała. Dlaczego została wybrana?

Dyskusje na temat: sukces
 • Kobieta sukcesu wada czy zaleta ?

  Wiele z nas odkłada życie rodzinne na bok , ponieważ chce zrobić karierę i zajść bardzo wysoko. No to ok osiągamy szczyt możliwości mamy już nasz cel w garści , jesteśmy kobietami sukcesu , mamy(...) scenariusz , ale jak prawdziwy. Ile kobiet sukcesu ma rodziny , ale tak naprawdę nie uczestniczą w życiu rodzinnym wcale. Rzadko da się pogodzić sukces z rodziną , lecz wiem , że nie ma rzeczy nie

 • Re: Kobieta sukcesu wada czy zaleta ?

  Nie da się mówić o sukcesie gdy jest się np dobrym rodzicem czy dzieckiem zazwyczaj postrzeganie jako sukces łączy się z elementami - władza, kasa lub atrakcyjny partner.

 • Re: Wielki sukces Maffashion

  Sukces? w czym ten sukces - w jakiej dziedzinie lub jakie osiągnięcie?

 • Re: Kobieta sukcesu wada czy zaleta ?

  Jak dla mnie nie można być "kobietą sukcesu" jeśli się jakąś rodzinne życia zaniedba. Jeśli ma się rodzinę trzeba o nią zadbać, jeśli potrafi się to pogodzić z pracą zawodową - to super! Jest się na pewno kobietą sukcesu. Ale czym właściwie jest sukces? Hym, dla jednej osoby to sukces zawodowy. Dla innych dbanie o rodzinę. Jeszcze dla innych łączeni tego wszystkiego. A dla mnie? Myślę, że

 • Re: Kobieta sukcesu wada czy zaleta ?

  Ciekawe, że jeśli idzie o kobiety to takie z tzw sukcesem najczęściej były bardziej związane z ojcem np M. Thatcher. Za to z mężem i synem miała problemy, porażki. Tak jakby sukces zawodowy musiał być wyrównany przez klapę życia prywatnego, musi się wszystko zrównoważyć?

 • Re: Skazany na sukces: Radzimir Dębski

  Piekny, madry, utalentowany.... gratuluje i samych sukcesow panie Jimku!!!

 • Re: Kobieta sukcesu wada czy zaleta ?

  Pycha chyba ma największą różnorodność i tu lekarstwem jest porażka i kontrolowania siebie z sytuacją porażki jak odrobinę się tą lekcję to się to dostaje. I jakby ten sukces nie może cieszyć, musi być taki wymuszony, rozciągnięty w czasie żeby nie cieszył tylko dał ulgę. Żeby nie był przyczyną pychy.

 • Re: Wielki sukces Maffashion

  Taki sukces jaka szafiarka.... Mało ostatnio rzeczy się wydarzyło, które by mogly równac się z tym arcy wydarzeniem .No może tylko to, ze Mietkowi z Supraśla się krowa ocieliła .Wkrótce Mieciu planuje konferencję z tej okazji, Mafashionka powinna to samo zrobić , taki sukces to nie lada wydarzenie