• Informacje na temat:

  style choinek

Artykuły na temat: style choinek
 • Japońska technologia pod Twoją choinką!

  Święta to czas kiedy chcemy obdarować naszych bliskich wszystkim co najlepsze. Dbając o nich okazujemy swoją miłość i przywiązanie. Najwyższej jakości produkty Panasonic sprawią radość i idealnie wkomponują się w styl życia tych których kochamy najbardziej.

 • Luksusowy prezent: Jak wybrać upominek z charakterem

  ...decydujemy się na wybór prezentu z galanterii lub biżuterii dla kobiety, powinniśmy kierować się przede wszystkim stylem i upodobaniami ukochanej osoby. Warto wiec dyskretnie przyjrzeć się, jakiego...

 • Świąteczne trendy odzieżowe

  ..., choinek i płatków śniegu!), ale także niekończąca się zabawa z formą. Sprawdźmy zatem, jakie są najmodniejsze trendy tej zimy i nadchodzących Świąt.

 • Prezent na Święta idealny dla każdej kobiety

  ...trendami. Projekty, które znajdziemy w tegorocznym jesienno-zimowym katalogu marki, zostały zainspirowane stylem boho. Nawiązują też do estetyki glam rocka i, coraz bardziej popularnych, motywów...

 • Klucz do tajemnicy

  Zamykasz oczy i... wraca obraz dawnej Wigilii. Domek dziadków w zaśnieżonym lesie, wypatrywanie św. Mikołaja, wyprawa z tatą po choinkę. We wspomnieniach wciąż jesteśmy dziećmi, dzięki temu umiemy przekazać bliskim przekonanie, że Facebook i Skype sobie, a my sobie. W ten wieczór rodzina ma być razem. Nasi bohaterowie opowiadają o świątecznych zdarzeniach, które nawet po latach wywołują uśmiech.

 • Nietypowe opowieści wigilijne

  Choinka skrząca się blaskiem setek lampek, stół nakryty białym obrusem, pod którym gospodyni ukryła sianko. Odświętna zastawa, tradycyjne potrawy, kolędy „zagłuszane” jedynie trzaskiem łamanego opłatka i wypowiadanymi cicho, ze wzruszeniem życzeniami, płynącymi prosto z serca. Jeszcze chwila i wszyscy zasiądą wspólnie do Wieczerzy. No właśnie – nie wszyscy…

 • Jak się ubrać na świąteczny obiad

  Zapach świątecznych potraw roznosi się po domu, kolorowe światełka migocą na choince, a prezenty czekają na rozpakowanie. Każdy czeka na ten moment. Niezwykłą atmosferę świąt warto podkreślić odpowiednim strojem: eleganckim i odpowiednim do okazji, a zarazem dopasowanym do naszego indywidualnego stylu i osobowości. Jak skomponować idealną świąteczną stylizację?

 • Świąteczny prezent idealny: osobisty i wyjątkowy

  Pierwszy poranny szron na drzewach, pierwsze płatki śniegu – to znak, że zima już do nas zawitała. Wielkimi krokami zbliżają się Święta. Ten wyjątkowy czas kojarzy nam się od dziecka z cudowną rodzinną atmosferą, kolorowym blaskiem choinki i oczywiście z prezentami. Z czasem jednak to my sami zaczynamy być odpowiedzialni za stworzenie tej niepowtarzalnej atmosfery Świąt, przygotowanie dekoracji, zaplanowanie nakrycia stołu, a przede wszystkim za świąteczne podarunki dla najbliższych.

 • Przygotuj wnętrze na święta

  Grudzień to magiczny czas, w którym przygotowania odgrywają największą rolę. Krzątanie po kuchni, sprzątanie i dekorowanie wnętrza to nieodłączne elementy bożonarodzeniowych przygotowań. Warto, więc zadbać o wyjątkową oprawę dla chwil spędzonych w gronie najbliższych, wykorzystując proste, całkowicie magiczne dekoracje, które pozwolą odmienić wnętrze. Który styl wybierzesz? Modern Loft, Metropolitan czy Wabi Sabi? Każda z kolekcji marki Miloo Home wprowadzi do wnętrza piękno...

 • Poznaj kulisy świątecznej sesji Apart

  Co roku powstają niezwykłe sesje zdjęciowe Apart, przygotowane specjalnie na ten wyjątkowy czas w roku. Cenimy dobry styl, którego nie można odmówić bohaterom nowej sesji Apart: Karolinie Malinowskiej i Olivierowi Janiakowi. Razem stanowią najbardziej stylową parę w polskim showbiznesie.