• Informacje na temat:

  styl skandynawski design

Artykuły na temat: styl skandynawski design
 • Styl skandynawski - funkcjonalność i minimalizm

  Styl skandynawski pozwala na łatwe zaadaptowanie przestrzeni w myśl pewnego minimalizmu i funkcjonalności. Jak podkreśla Marta Suchodolska to również wspaniały przykład tego, jak z prostoty rodzi się styl.

 • Skandynawski styl - prostota, która urzeka

  W świecie mody częściej niż o paryskim szyku mówi się dziś o skandynawskim stylu. Urzeka on prostotą, wygodą, ale również postawą, w której bardziej niż sezonowe "jednorazówki" ceni się jakość.

 • Jak urządzić łazienkę w stylu skandynawskim?

  Styl skandynawski to przede wszystkim naturalne materiały, minimalizm, stonowana kolorystyka i mocny wpływ trendu EKO. Urokliwe fiordy Norwegii, tajemnicze wyspy Danii, liczne zatoki i rozlewiska dzikich rzek w Szwecji, to krajobrazy, które stały się inspiracją tego popularnego stylu, który znajduje w Polsce coraz więcej zwolenników. Sprawdź, jak styl skandynawski sprawdza się w łazience.

 • Najnowsze trendy w designie wnętrz

  To jak żyjemy, jak spędzamy wolny czas, za czym tęsknimy i co nas otacza ma wpływ na pojawiające się zmiany i nowe kierunki w sztuce, architekturze czy stylu życia. Trendy na rok 2017 to właśnie wypadkowa tych wielu zmiennych. Na jaki więc wystrój wnętrza zdecydować się urządzając mieszkanie w tym sezonie? Na co warto zwrócić uwagę, by było ono nie tylko modne, ale też przytulne i funkcjonalne?

 • Urządzamy wnętrze w stylu skandynawskim

  Wnętrze jasne, przestronne i wygodne. Pełne stonowanych, delikatnych barw połączonych z ciepłym, surowym drewnem. Proste i przytulne, ale jednocześnie wysmakowane i z nutką elegancji. Sprawdź, jak zaaranżować dom w stylu skandynawskim.

 • Test zegarka Danish Design IV62Q101: Subtelny urok klasyki

  Damski zegarek IV62Q1012 marki Danish Design ma prosty skandynawski styl, elegancki i zarazem subtelny. Zdecydowanie dla kobiet lubiących klasykę.

 • Od szablonu po design – jak w ciągu 25 lat urządzili się Polacy

  ...stylu w architekturze i designie. Dodatkowymi atutami nowoczesnych szaf są m.in. oświetlenie LED oraz domykacz z systemem otwierania Comfort Touch - naciśnij i otwórz, który nie wymaga stosowania ramek(...) i ciekawych faktur, zapewnia nam nieograniczone możliwości indywidualnej aranżacji wnętrz, a przede wszystkim wyrażenie siebie i swojego stylu - radzi Monika Szczęsny, projektantka wnętrz firmy...

 • W krainie Andersena

  W stolicy Danii każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy tu odkrywać ślady baśni, podziwiać współczesny design i ekologiczny styl życia, a także delektować się nowatorską kuchnią nordycką.

 • Łukasz Jemioł lookbook – kulisy sesji

  W sierpniu Łukasz Jemioł rusza do Kopenhagi, by zaprezentować swoją kolekcję podczas największych i najważniejszych skandynawskich targów VISION.

 • Jak urządzić mieszkanie w stylu minimalistycznym?

  Minimalizm to styl, który charakteryzuje się prostotą formy i oszczędnością detali.

Dyskusje na temat: styl skandynawski design