• Informacje na temat:

  stres sposoby radzenia

Artykuły na temat: stres sposoby radzenia
 • Naturalne sposoby na opanowanie stresu

  Stres to niestety nieodłączny towarzysz naszego życia. Chociaż od zarania dziejów pozwalał nam przetrwać w ryzykownych sytuacjach, dzisiaj coraz częściej staje się bezpośrednią przyczyną obniżenia ogólnej odporności organizmu.

 • Ból brzucha i sposoby radzenia sobie z nim

  ..., czynniki genetyczne, stres, celowe unikanie korzystania z toalety oraz nieprawidłowa budowa anatomiczna. Do objawów świadczących o nieprawidłowym rytmie wypróżnień należą ból brzucha, oddawanie...

 • Stres i ból głowy - uciążliwy duet

  Stres bywa nieodłączną częścią naszego życia. Jego skutki mogą być dla nas tymczasem opłakane, prowadząc do wielu problemów zdrowotnych, w tym chronicznego bólu głowy. Warto przyjrzeć się jego przyczynie i zwalczać źródło problemu - nie zaś jedynie objawy.

 • ​ Jak radzić sobie ze stresem? Poznaj naturalne sposoby

  Stresujemy się coraz więcej i coraz częściej. Praca, obowiązki domowe, rodzina, zdrowie, oczekiwania wobec siebie i innych, finanse, brak czasu, szybkie tempo życia, a nawet z pozoru błahe korki czy źle odstawiona szklanka, potrafią wywołać lawinę niepotrzebnych emocji.

 • Przewlekły stres. Jak sobie z nim radzić?

  ...​Stres przeżywamy wszyscy. W małych dawkach nie jest szkodliwy, no i nie da się go uniknąć. Jeśli jednak napięcie się przeciąga lub jest zbyt silne, zaczyna grozić zdrowiu.

 • 4 sposoby na uniknięcie migreny

  Migrena jest schorzeniem, które dotykać może nawet 18% społeczeństwa. Choć uważana jest za nieuleczalną chorobę, jej atakom można zapobiec. Oto cztery sposoby, które pomogą ci uniknąć migrenowych epizodów.

 • Sposoby na depresję – lekcja 1

  Rozpoczynamy cykl artykułów edukacyjnych opracowanych w ramach kampanii „Sposoby na depresję. Naucz się pomagać”. Na początek krótkie wprowadzenie na temat tej choroby i jej przyczyn.

 • Mniej nerwów to zdrowsza skóra! Trzy sposoby na pozbycie się stresu

  Odpoczynek sposobem na zdrową skórę? Okazuje się, że wyeliminowanie stresu może mieć ogromne znaczenie w leczeniu chorób dermatologicznych.

 • Czy stres naprawdę może wywołać chorobę?

  ..., diagnostykę kardiologiczną itd. Gdy takie badania wykażą jakąś organiczną przyczynę, trzeba zacząć leczenie, ale nie zaniedbując przy tym nauki lepszego radzenia sobie ze stresem. A jeśli po badaniach(...). Następnie, czy mamy jakieś sposoby na rozładowanie stresu. Trzecia istotna sprawa to rozważenie, czy w naszym życiu nie ma jakichś konfliktów, na przykład czy nie działamy wbrew własnemu systemowi...

 • Francuskie sposoby na zimowe przygnębienia

  Sezon zimowy sprzyja przygnębieniu, które w sposób mniej lub bardziej przejściowy ogarnia wielu ludzi. Na szczęście są na nie nietrudne do wykorzystania sposoby. Nad Sekwaną zalecają fototerapię, kilkuminutowe, szybkie marsze oraz picie herbaty i dietę mikrobiotyczną.

Dyskusje na temat: stres sposoby radzenia
 • stres

  hej!wiem, ze to moze troche nie na temat, ale prosze pomozcie mi.jakie macie sposoby radzenia sobie ze stresem?dziekuje wszystkim tym, ktorzy odpisza