• Informacje na temat:

  stoki narciarskie austria

Artykuły na temat: stoki narciarskie austria
 • Styria: Zima w sercu Austrii

  W sezonie zimowym Zielone Serce Austrii, Styria, oferuje miłośnikom wszelkich dyscyplin narciarskich długie kilometry tras, pokryte świeżym, śnieżnym puchem zbocza oraz firnowe stoki.

 • Niezapomniane ferie w Austrii

  ...m terenu narciarskiego Silvretta Galtür, a dzieci w wieku do lat 8 otrzymują bezpłatny karnet narciarski. Hotel organizuje też dojazd do szkółki narciarskiej z opieką nad dziećmi i obiadem. Sprawdź(...) prawdziwa gratka dla narciarzy i miłośników przyrody. W odległości 300 m od hotelu znajduje się rodzinny teren narciarski Riesneralm, którego atutami są nowoczesne wyciągi, wspaniałe stoki i bardzo...

 • Narciarskie ostatki w Alpach

  ...800 km tras narciarskich, w tym Droga Królewska, piękne widoki i regionalne atrakcje. Nie masz pomysłu na narciarskie ostatki? Oto idealne miejsce na szusowanie!

 • Narciarskie ostatki. Ile to kosztuje?

  ...właśnie taką lokalizację. Najbardziej popularne od kilku lat są Włochy i Austria, myślę, że wynika to z tego, że stosunkowo łatwo dojechać do tych państw a i ceny noclegów są tam korzystne - tłumaczy Piotr(...) Lombardii i Toskanii, oraz w austriackim Tyrolu. Średni koszt pobytu w Lombardii zaczyna się od 212 zł za dobę dla pokoju dwuosobowym, w Toskanii jest on nieco droższy i kosztuje średnio 230 zł za dobę...

 • Bułgaria - słoneczne stoki

  .... A narciarze uwielbiają tutejsze ośnieżone stoki. Bansko dysponuje kolejką gondolową oraz kilkudziesięcioma wyciągami krzesełkowymi i orczykowymi. Trasy są przemyślane tak, by niemal na każdej wysokości mieli(...) ze szczytu Todorka (2650 m n.p.m.) do samego Banska (początku kolejki gondolowej), wybierając przy tym różne stopnie trudności zjazdu. Pełnia sezonu narciarskiego trwa od grudnia do połowy kwietnia...

 • Zimowy urlop dla wymagających

  Dogodna lokalizacja, cztery ośrodki narciarskie z infrastrukturą dla narciarzy, snowboardzistów, freeriderów i miłośników sanek, oferta dla rodzin w ramach BIG Family Stubai, doskonale utrzymane stoki oraz śnieg od października do czerwca - to wszystko przyciąga urlopowiczów do Doliny Stubai w Austrii.

 • Wyjazd na narty za granicę. Jakie przepisy obowiązują?

  W ciągu dekady liczba wypadków na stokach w Europie wzrosła ponad 17-krotnie! Z tego powodu wiele krajów wprowadziło pewne obostrzenia dotyczące jazdy na nartach. Należą do nich m.in. dopuszczalne obciążenie stoków, czyli to ile osób może w danym momencie przebywać na stoku oraz nakaz jazdy w kasku.

 • Na narty cała rodziną. Gdzie są najlepsze warunki i najlepsze ceny?

  Jeśli tej zimy chcesz zabrać swoją rodzinę na narciarskie ferie, czas zacząć planowanie. Dokąd pojechać, by trafić na najlepsze warunki do jazdy? Jaki termin wybrać, by skorzystać z promocji? I jak nie wydać na taki wyjazd fortuny? Oto nasze podpowiedzi!

 • Żyj z ochotą

  Styl.pl: Czym kuchnia Karyntii wyróżnia się wśród innych regionów Austrii? Urszula Łapanowska: - Kuchnia austriacka jest równie mocno zróżnicowana jak kuchnia polska - na jej dzisiejszy kształt od wieków wpływ miały austriackie tradycje i obyczaje, położenie geograficzne oraz wpływy państw-sąsiadów.  - Karyntii, położonej w słonecznych południowych Alpach, od zawsze przyświecało motto: "Żyć...

 • Uroki austriackiego Tyrolu

  Położony na styku trzech państw – Niemiec, Włoch i Szwajcarii – Tyrol austriacki jest stosunkowo dużym, bo trzecim co do wielkości krajem związkowym Austrii, a jednocześnie prawdziwym rajem dla turystów! Tyrolskie kurorty narciarskie ze względu na doskonałe warunki śniegowe, malownicze położenie i znakomite przygotowanie tras, należą do najwyżej cenionych w Europie.