• Informacje na temat:

  stanowisko pracy przy komputerze

Artykuły na temat: stanowisko pracy przy komputerze
 • ​ Jak nie uszkodzić kręgosłupa przy pracy biurowej?

  Choć praca przy komputerze nie wymaga podnoszenia ciężarów, często jest przyczyną bólu kręgosłupa. Można go uniknąć, jeśli będziemy stosować kilka prostych ćwiczeń w pracy.

 • To może się przydarzyć każdemu. Ukradziony lub zgubiony telefon, laptop, tablet czy aparat. Ten sprzęt to nie tylko przenośne stanowisko pracy i centrum rozrywki.

 • Jak się ubrać do pracy i nie popełnić wpadki

  Stylizacje do pracy stanowią nie lada wyzwanie, ale również duże pole do popisu. Ubiór do pracy wcale nie musi być nudny! Pamiętajmy, że stylizacja złożona nawet z bardzo klasycznych i prostych ubrań może wyglądać szykownie i oryginalnie. Jakie zestawy ubrań, a także dodatki wybierać, aby wyglądać jednocześnie modnie i profesjonalnie?

 • Jak prawo pracy chroni kobiety

  Jeżeli jesteś zatrudniona na etacie, masz prawo do pewnych przywilejów w pracy tylko dlatego, że jesteś kobietą. Warto je poznać, by móc z nich w pełni korzystać.

 • Przywileje pracownicze dla pań w ciąży

  Zapewnia je kodeks pracy.

 • Jakie przerwy w pracy należą się pracownikom?

  ...sprzeczne z celem, jakiemu ma służyć przerwa (odpoczynek, zjedzenie posiłku). Przy komputerze Gdy pracujesz przy komputerze, należy ci się 5-minutowa przerwa po każdej godzinie pracy. Pracodawca musi wliczyć ją do czasu pracy. Nie masz prawa sumować tych przerw ani przesunąć ich na koniec lub początek dnia (by np. przychodzić do firmy później albo wychodzić wcześniej). Musisz je wykorzystywać...

 • Fitnes zaczyna się od krzesła i myszy

  Siedzący tryb pracy to dla większości kobiet standard. Po kilku godzinach przed komputerem narzekamy na bóle głowy, kręgosłupa, łokci lub nadgarstków. Dlaczego? To system naczyń powiązanych, a my zbyt małą wagę przykładamy do tzw. ergonomii miejsca.

 • W biurach ciągle źle

  Dobiegła końca druga edycja badań bezpieczeństwa i ergonomiczności komputerowych stanowisk pracy Ergotest. Ponad połowa pracowników biurowych pracuje w warunkach zagrażających zdrowiu.

 • Podziękuj siedzeniu

  Rozpoczęła się kolejna kampania społeczna, przygotowana przez Fabrykę Komunikacji Społecznej dla Centralnego Instytutu Ochrony Pracy - Państwowego Instytutu Badawczego.

 • Chorzy na pracę

  Jeśli siedzisz w pracy kilkanaście godzin dziennie, w domu czeka na ciebie kolejna awantura, a nawet najlepszy krem nie radzi sobie z twoimi podkrążonymi oczami - jesteś po prostu chora na pracę.

Dyskusje na temat: stanowisko pracy przy komputerze
 • Re: Kocham dwóch mężczyzn

  . Tamten mnie szanował i cenił, wspierał i wierzył we mnie, dawał wsparcie, łagodność czułam się przy nim dobrze. Teraz minęło pół roku od tamtej sytuacji. Potem jeszcze próbowałam go odzyskać ale on chyba nie chciał żebym miała problemy tak powiedział bał się też chyba o siebie i o swoją rodzinę i sytuację zawodową, bo miał pozycję i stanowisko w mieście w którym mieszkamy jest znany. Chciałam

 • Czy samotność ma coś wspólnego z karierą?

  zastępstwa. Jestem wiceprezesem jednej firmy, pracuję na samodzielnym stanowisku w drugiej. Mąż obejmuje samodzielne stanowisko, ale zawsze uważał, że w pracy nie chce być szefem, bo się do tego nie nadaje(...) zostaje czas na to, żebym wieczorem posiedziała z książką na kanapie przy komputerze, podczas gdy mąż gra zaciekle w jakaś strzelaninę... U mnie sukces zawodowy nie ma wypływu na zachowania rodzinne

 • -

  -

  , lozko, ciuchy,skarpetki, plyty powywalane, ksiazki , do tego kartony, papiery ,nozyki i inne cuda wymieszane z dowolnymi klejami i szescianami(to stanowisko pracy artystycznej) ;) wczesniej do tego mozna bylo dolozyc jeszcze farby, deske itp ale uporalam sie juz z malowaniem.. a w malym pokoju ,przy komputerze to wyglada u mnie podobnie jak u ciebie:)) wstyd kogoklowiek zaprosic .. :(

 • Re: Mój tłuszcz, moja duma!

  kupić dres i pójść 2-3 razy w tygodniu pobiegać. Osobiście spędzam wiele godzin w pracy przy biurku, w domu przy komputerze i jeszcze lubię zjeść słodko. Nie jestem tłuściochem tylko dlatego, że często(...) stanowisko nie dotyczy ludzi skazanych na otyłość z przyczyn innych np. choroby. Ale to są już inne problemy. Te osoby przepraszam jeżeli czują się dotknięte moją wypowiedzią.

 • Re: Mój tłuszcz, moja duma!

  żadnej tolerancji dla nich. Wyglądają jak ....... A wystarczyłoby zamiast kilkunastu kremówek kupić dres i pójść 2-3 razy w tygodniu pobiegać. Osobiście spędzam wiele godzin w pracy przy biurku, w domu przy komputerze i jeszcze lubię zjeść słodko. Nie jestem tłuściochem tylko dlatego, że często zmuszam się żeby wyjść i biegać, ćwiczyć. Wystarczy kilkanaście dni przerwy i brzuszek rośnie. A wtedy