• Informacje na temat:

  stalker

Artykuły na temat: stalker
 • Stalker nachodził posiadłość Kylie Minogue

  Kylie Minogue miała poważny problem ze stalkerem. Mężczyzna przez wiele tygodni nachodził wokalistkę w jej domu w Londynie.  Miał nawet godzinami wciskać...

 • Stalker Taylor Swift ponownie włamał się do jej posiadłości

  Piosenkarka, która niedawno skończyła 30 lat, ma powody do niepokoju. Jej dawny prześladowca znów dał o sobie znać. Stalker kolejny raz włamał się do jej mieszkania.

 • Jego stalker skazany

  Były juror "Mam talent" wreszcie może czuć się bezpieczny. W 2012 r. padł ofiarą stalkera, który groził mu pobiciem, a nawet śmiercią. Kozyra zgłosił sprawę na policję, ale sprawę umorzono. Jednak po publikacji w "Na żywo" prokuratura wznowiła postępowanie i 19 grudnia zapadł wyrok. Sąd Rejonowy Warszawa - Żoliborz skazał prześladowcę na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Zakazał...

 • Stalker: Nie może przestać śledzić

  Wyobraźnia stalkerów nie zna granic. Wyślą ci drogi prezent, zostawią list na wycieraczce i zaczepią w miejscu pracy. Będą codziennie dzwonić i wysyłać smsy. Nakręcą o tobie film ukrytą kamerą, wynajmą prywatnego detektywa lub będą cię śledzić sami. Posuną się do najbardziej obrzydliwego szantażu. Nie dadzą spokoju.

 • Stalker - namolny adorator

  ..."wielbicieli" lub byłych partnerów. Nadal jednak zatrzymanie i udowodnienie winy stalkerowi jest w naszym kraju trudne. Dopiero trwają prace nad uregulowaniem tego przestępstwa w Kodeksie karnym(...) w taki sposób szuka pomocy i dzwoni np. na Niebieską Linię" - powiedziała jej kierowniczka Renata Durda. Osaczenie Prześladowanie może trwać całymi miesiącami a nawet latami, a ofiara stalkera, by...

 • Prześladowca Kendall Jenner zaginął w Kanadzie

  Kendall Jenner znów jest w niebezpieczeństwie. Jej stalker uciekł na lotnisku w Toronto.

 • Stalkerzy: Niszczą życie innych, myślą tylko o sobie

  ...- Czasem, kiedy klienci dzwonią, wyczuwam, że bardzo się boją tego, że ktoś przeszkodzi im w rozmowie. Mówią dużo, szybko, czasem chaotycznie - jakby obawiali się, że stracą szansę na podzielenie się swoim problemem. Że słucha ich sam stalker i już wie jak kolejnym razem zaatakować - mówi Weronika Plich, konsultant psychologiczny.

 • Małgorzata Kożuchowska: Czy jest bezpieczna?

  Przez lata żyła w strachu. Tylko najbliżsi wiedzieli, że prześladuje ją stalker. Właśnie zapadł wyrok w sprawie. Ale to wcale nie oznacza, że aktorka i jej koleżanki po fachu, które mają psychofanów, mogą odetchnąć z ulgą...

 • Szaleństwa z miłości zakazane

  Jeśli twój wielbiciel wysyła ci setki sms-ów dziennie, nieustannie obdarowuje niechcianymi prezentami i nachalnie usiłuje się z tobą umówić - powinnaś zmienić słowo "wielbiciel" na "stalker" (ang. prześladowca). Już za kilka miesięcy zaślepieni miłością adoratorzy będą trafiali za kratki.

 • Jeśli twój wielbiciel wysyła ci setki sms-ów dziennie, nieustannie obdarowuje niechcianymi prezentami i nachalnie usiłuje się z tobą umówić - powinnaś zmienić słowo "wielbiciel" na "stalker" (ang. prześladowca). Już za kilka miesięcy zaślepieni miłością adoratorzy będą trafiali za kratki.

Wideo na temat: stalker
 • Stalker Miley Cyrus został aresztowany

  Stalker Miley Cyrus został zatrzymany przez policję. Mężczyzna umieszczał posty, które przerażały wokalistkę. Pisał w nich, że ma jej adres i wie, jak się dostać do jej domu. Groził też zrobieniem czegoś przerażającego. Prześladowcę ujęto podczas podróży z Wisconsin do Los Angeles. Jego celem było dotarcie do gwiazdy. Po aresztowaniu władze skierowały go na badania psychiatryczne.

 • Stalker Taylor Swift oskarżony o grożenie śmiercią

  Stalker Taylor Swift oskarżony o grożenie śmiercią jej i jej rodzinie. Mężczyzna wysyłał do ojca piosenkarki maile. Pisał w nich, że zabije ją i wszystkich jej bliskich. W 2016 roku został już aresztowany za naruszenie sądowego zakazu zbliżania się do Swift. Wcześniej też śledził wokalistkę po jej koncercie na Grand Prix Formuły 1.

Dyskusje na temat: stalker