• Informacje na temat:

  sprzątanie domu porady

Artykuły na temat: sprzątanie domu porady
 • Proste sposoby na to, by długo utrzymać porządek w domu.

  Praca, dom, dzieci… współczesna kobieta nie ma lekko. Nawał pracy i tempo życia sprawiają, że trudno znaleźć czas dla siebie. Trzeba szukać rozwiązań, które pozwolą na błyskawiczne ogarnięcie codziennych obowiązków. Poznajcie sposoby, które pozwolą na zminimalizowanie czasu poświęconego na sprzątanie.

 • Patenty na szybkie sprzątanie

  Jak błyskawicznie zrobić porządek i czym w tym czasie zająć malucha? Oto sposoby, które nasza dziennikarka wypróbowała we własnym domu.

 • Emy – sprzątanie z bakteriami

  ...zostawiają plam. Warto je wykorzystać w domu do czyszczenia i do odkażania. 1. Do spryskiwania mebli i dywanów służy np. preparat BioKlean (ok. 17 zł za 750 ml), pozwala pozbyć się roztoczy...

 • 72 najlepsze pomysły na to, by mieć lśniący czystością dom

  Czy odkurzacz można zastąpić ściągaczką do szyb? Do czego podczas sprzątania przyda się stara skarpetka lub kule z papieru? Jak zrobić łazienkowy pochłaniacz złych zapachów? Poznaj sekrety szybkiego i efektywnego pucowania domu.

 • Schowki, które pomogą utrzymać porządek

  Karolina Kudłacik, projektantka i dekoratorka wnętrz, radzi jak utrzymać porządek w domu i ułatwić sobie sprzątanie.

 • Robimy czystki w kuchni

  Zagracona kuchnia, w której nie możesz nic znaleźć? Za dużo sprzętów, naczyń i szklanek, a brak rzeczy niezbędnych? Znamy sposób na uporządkowanie domowej kuchni raz na zawsze. Choć porady Bey Johnson, autorki książki "Pokochaj swój dom" mogą się wydać drastyczne, są zaskakująco skuteczne.

 • Jak nie przenosić stresów z pracy do domu

  ...będą nierówne, a to oznacza, że równowaga zostanie zachwiana. Postaw wyraźną granicę Załóżmy, że każdego dnia wychodzisz z pracy do domu około godziny 17. Dla twojego zdrowia psychicznego kluczowe(...). Mieszkanie to twoja twierdza Odprężona, przewietrzona dochodzisz do swojego domu. I na tym zatrzymajmy się tu na moment. Kiedy urządzamy nasze mieszkania, raczej nie myślimy, jaką funkcję psychologiczną...

 • Jeśli męczy cię poczucie winy, że nie jesteś perfekcyjną panią domu, zastanów się, czy naprawdę musisz nią być...

 • Nie bój się iść na urlop tacierzyński

  Nie będę miał nic do powiedzenia w domu, ucierpi moja kariera, wszyscy będą mnie wyśmiewać – tego najbardziej obawiali się tatusiowie, którzy postanowili na „cały etat” zająć się swoimi dziećmi. Rzeczywistość miło ich zaskoczyła.

 • Jak zostać słynną blogerką? 5 najlepszych sposobów

  Dzięki blogom można zdobyć międzynarodową sławę praktycznie nie ruszając się z domu. Alicia Young zrobiła furorę zamieszczając zdjęcia swojego apetycznego dekoltu, ale jest też kilka innych sposobów na podbój internetu.

Wideo na temat: sprzątanie domu porady
 • Cynamon i odkurzacz czyli jak uprzyjemnić sobie sprząrtanie

  Do świąt zostało zaledwie kilka dni. Jak poradzić sobie ze świątecznymi porządkami w domu? Anna Nowak-Ibisz pokazała, co zrobić żeby sprzątanie zbudowało prawdziwie świąteczną atmosferę. Dzięki poradom "Pani Gadżet" przedświąteczne sprzątanie pójdzie sprawnie i będzie także przyjemnością.