• Informacje na temat:

  sposób na kurz w mieszkaniu

Artykuły na temat: sposób na kurz w mieszkaniu
 • Nie unikniemy mycia, czyszczenia i odkurzania posadzek – to konieczne. Ale prace te można wykonywać prościej i szybciej, a nawet... rzadziej!

 • Wietrzenie mieszkania zimą powoduje wychłodzenie pomieszczeń i straty energii cieplnej. Jest jednak potrzebne dla naszego zdrowia. Zła cyrkulacja powietrza sprawia bowiem, że gromadzą się w nim niebezpieczne zanieczyszczenia, takie jak dwutlenek węgla, kurz, zarodniki pleśni.

 • Każda z nas zwykle chce, aby o czystości w mieszkaniu świadczył jego piękny zapach. Dlatego chętnie sięgamy po preparaty, które pozostawiają w powietrzu miły aromat.

 • Sposób na czyste i lśniące podłogi

  ...odkurzanie lub zamiatanie podłogi. Usuwasz w ten sposób piasek, którego drobiny rysują lakierowaną powierzchnię. Z czasem w takie mikrouszkodzenia może wnikać wilgoć, a podłoga zacznie wtedy pęcznieć(...) zwierząt. 3. Aromatycznie Zmieniasz worek na kurz w odkurzaczu? Na nowy nanieś 2–3 krople olejku zapachowego, a przy następnym sprzątaniu w mieszkaniu będzie unosił się miły zapach...

 • Jak zadbać o zapach w mieszkaniu

  Każda z nas zwykle chce, aby o czystości w mieszkaniu świadczył jego piękny zapach. Dlatego chętnie sięgamy po preparaty, które pozostawiają w powietrzu miły aromat.

 • Gdy brzdąc jest uczulony na kurz

  Mój czteroletni synek ma alergię na kurz. W jaki sposób mogę, zmniejszyć ilość alergenów w otoczeniu Krzysia?

 • Uwaga! Nie lekceważ kurzej ślepoty

  Kurza ślepota jest bardzo często zapowiedzią jaskry lub zaćmy. Dlatego tak ważna jest profilaktyka. Podpowiadamy, jak w prosty sposób wzmocnić wzrok.

 • Jak dbać o zasłony?

  Kurz i zabrudzenia nie dodają uroku finezyjnie upiętemu lub opadającemu obok okna materiałowi, a pielęgnacja i czyszczenie zasłon to tak na prawdę bardzo łatwy proces. Po upewnieniu się, co wolno, a czego nie, pranie tkanin nie będzie utrapieniem. Jak zatem dbać o zasłony zdobiące nasze okna od wewnątrz i zewnątrz?

 • SOS alergia – jakie AGD dla alergika

  Jesteś uczulona na sierść psa, kurz, pyłki drzew lub środki chemiczne? Zmniejsz ryzyko wystąpienia alergii i zainwestuj w dobry sprzęt AGD dla alergika. Podpowiemy Ci, na co zwrócić największą uwagę.

 • Dziecięca prostytucja w przedwojennej Polsce

  W Warszawie najtańsze prostytutki, zwane chustkowymi, liczyły sobie złoty pięćdziesiąt, może dwa złote. Dziewczyny z Mławy były gotowe oddać się choćby za 50 groszy. Za tę cenę mogły sobie później kupić litr mleka albo trzy kurze jajka.

Dyskusje na temat: sposób na kurz w mieszkaniu
 • Re: Najszybszy sposób na piękne i długie paznokcie

  Dawniej miałam super paznokcie i do głowy by mi nie przyszło zrobienie sobie sztucznych. Później nie pomagały mi żadne odrzywki, paznokcie po lekkim udeżeniu pękały i rozdwajały się. Tragedia. Teraz mam twarde że mogłabym śróbki wykręcać. A jak to zrobiłam? Nie miałam czasu ich malować czymkolwiek bo robiłam remon w mieszkaniu (kurz, chemia budowlana), jedyne co stosowałam to olejek rycynowy