• Informacje na temat:

  sposób klamania

Artykuły na temat: sposób klamania
 • Kłamiemy lepiej od mężczyzn

  Lepiej, tzn. mądrzej i z większymi sukcesami. W ten sposób ukrywają przed partnerami skutki szału zakupów i uzyskują to, na czym im zależy. Barash zamieściła ogłoszenie, dzięki któremu zgłosiło się do niej 500 chętnych do ujawnienia powodów swoich kłamstw kobiet. A oto kilka statystyk z jej badań. Siedemdziesiąt pięć procent pań ukrywa prawdę na temat swoich wydatków. Jak? Chowając zakupione...

 • Życie po zdradzie istnieje

  Czy zdrada w związku grozi każdemu? Jak z całą pewnością stwierdzić, że ktoś nie jest wobec nas szczery, i w jaki sposób postępować w sytuacji, gdy partner jest niewierny? Dlaczego właściwie kłamiemy? Na te i inne pytania odpowiada Wojciech Wypler, specjalista od psychologii kłamstwa, w "Anatomii zdrady". W księgarniach od 14 września.

 • Sposoby na poranne przebudzenie

  ...i niewypoczęci. Dlatego powinniśmy próbować wstrzelić się z pobudką w fazę REM. Jak to zrobić? Pamiętaj, że jeden cały cykl trwa dziewięćdziesiąt minut, dlatego musisz zaplanować sen w taki sposób, aby jego(...) posłużyć tylko krem i szminka, ale koniecznie czerwona. To stary i sprawdzony sposób na świetny wygląd. Przepis na szybkie i optymalne  śniadanie Pamiętaj, że od tego, co zjesz rano, zależy, jak...

 • Jak dobrze wyglądać po nieprzespanej nocy?

  ...sposób szybciej pobudzisz w skórze mikrokrążenie i poprawisz jej wygląd. Rankiem możesz też wykonać gimnastykę oka: na przemian zaciskaj powieki i szeroko je otwieraj.

 • Uniwersytet łgania

  Namawiamy maluchy, by zapytane chwaliły ciocine ciasto, które jest klasycznym zakalcem, nową sukienkę, w której cioci zupełnie nie do twarzy, czy dziwaczny kask, który robi sobie ona z włosów za pomocą ultrasilnego lakieru w przeświadczeniu, że to supertwarzowa fryzura. W dosłownym sensie uczymy je w ten sposób kłamać. Klęska pedagogiczna O, pinda! - pewnego jesiennego popołudnia podczas...

 • "Chleb. Domowa piekarnia" Piotra Kucharskiego

  Ręczne wyrabianie chleba to doskonały sposób na pozbycie się stresu, wyładowanie emocji, uspokojenie, zwolnienie tempa dnia codziennego. Bo chleb nie lubi pośpiechu. A ciepły bochenek z chrupiącą skórką jest nagrodą dla cierpliwych.

 • ...naciągnąć prawdę, a nie od razu zacząć kłamać w żywe oczy, żadne niebezpieczeństwo nam nie grozi. Moja 86-letnia ciocia do tej pory ma sposób na swojego męża, który wiecznie zwraca jej uwagę, że wydaje(...) opracowany i wyćwiczony sposób - nie słuchasz, jak każdej awantury. Eks-blondynka...

 • Zapewnij dzieciom cudowne wspomnienia z dzieciństwa

  Kiedy jest się małym dzieckiem, wydaje się, że rodzice są obdarzeni magicznymi mocami - wszystko mogą i wszystko wiedzą. I chociaż nie sposób zapewnić dzieciom sukcesów i powodzenia w ciągu całego życia, to tę jedną moc rodzice posiadają naprawdę - mogą sprawić, że ich pociechy będą miały cudowne wspomnienia z dzieciństwa.

 • Asertywność w związku

  Asertywność polega na zdolności wyrażania swoich poglądów, potrzeb, uczuć w taki sposób, żeby nie urazić drugiej strony. To umiejętność przedstawiania swojego stanowiska w sposób wyraźny i zdecydowany, ale nie agresywny.

 • Najważniejsza jest miłość

  Ania Wyszkoni - laureatka wielu nagród i wyróżnień, m.in. zwycięstwo w Szansie na Sukces, dwie Superjedynki czy wygrana na festiwalu w Opolu - opowiada Ilonie Adamskiej o miłości, muzyce i sprawdzonym sposobie na stres.