• Informacje na temat:

  sport pływanie

Artykuły na temat: sport pływanie
 • Pływanie: fala korzyści

  Pływanie to sport na całe życie, który wszechstronnie rozwija ciało bez jego nadmiernego obciążania. Można je uprawiać przez cały rok, w każdym wieku, nawet przy problemach ze sprawnością.

 • Zarażeni sportem

  ...​Jazda na rowerze i bieganie to najczęściej uprawiane przez Polaków dyscypliny sportu - wynika z najnowszej edycji badania sondażowego, dotyczącego trendów w obszarze sportu i kultury. Okazuje się, że te dwie formy aktywności fizycznej są preferowane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

 • Pływanie - 6 powodów, dla których powinniśmy pokochać ten sport

  Marzycie o nienagannej figurze i olimpijskim zdrowiu? Pakujcie kostium, czepek, ręcznik, okularki i pędźcie na basen. Pływanie uchodzi za najzdrowszy sport, który w dodatku fantastycznie spala tłuszcz i ujędrnia sylwetkę. Ponadto genialnie relaksuje i łagodzi napięcie, tym samym redukując stres.

 • Pływanie - skuteczny lek na wiele dolegliwości

  Pływanie to sport na całe życie, który wszechstronnie rozwija ciało bez jego nadmiernego obciążania. Można je uprawiać przez cały rok, w każdym wieku, nawet przy problemach ze sprawnością.

 • Pływaj! A będziesz... niezłą foczką!

  Pływaczki mają piękne ciała, prawda? Nikt im ich nie dał, po prostu pływały. A to przecież dla człowieka najnaturalniejszy sport!

 • Moda na sport jest już faktem

  Większość Polaków deklaruje, że regularnie uprawia sport. Ale nie dość, że deklaracje z rzeczywistością się nie pokrywają, to jeszcze niektórzy uprawiając sport mogą sobie zaszkodzić. Sprawdź, ile ćwiczyć, by na tym skorzystać.

 • Jaka choroba, taki sport

  Masz cukrzycę, astmę lub nadciśnienie? Nawet z przewlekłą chorobą możesz cieszyć się życiem przez długie lata. Poza zażywaniem leków i przestrzeganiem diety musisz tylko… regularnie ćwiczyć! Sprawdź, jaki sport jest dla ciebie najlepszy.

 • Sport da im siłę

  Tenis stołowy, pływanie, szermierka, koszykówka, kolarstwo czy taniec - to tylko niektóre z najchętniej uprawianych dyscyplin. Jednak w przypadku dzieci niepełnosprawnych rodzaj sportu ma często drugorzędne znaczenie. Sport to coś więcej niż ruch. To przede wszystkim pasja, wyzwania i przyjemność. Sposób by nauczyć się walczyć, wygrywać i przegrywać. By istnieć w grupie i nawiązywać relacje...

 • Sporty rakietowe, pływanie i aerobik - najzdrowsze dyscypliny sportowe

  Choć każda aktywność fizyczna jest lepsza niż żadna, badania wskazują, że istnieje grupa sportów, które szczególnie zbawiennie wpływają na nasze zdrowie. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez dr. Pekkę Oja zaliczają się do nich pływanie, aerobik i sporty rakietowe.

 • Pływanie uwalnia ból

  ...​Pływanie ma same zalety: angażuje wszystkie mięśnie, poprawia krążenie, zwiększa pojemność płuc, pomaga schudnąć i utrzymać prawidłową postawę, a przy tym nie obciąża stawów.

Zdjęcia na temat: sport pływanie
Dyskusje na temat: sport pływanie
 • Re: Jaki sport pomaga schudnąć?

  Najbardziej skuteczne jest chyba pływanie. Takie intensywne, w którym zaangażowane są wszystkie części ciała i mięśnie. Tak myślę.

 • Re: Pływanie - sport dla każdego

  Jeśli miałabym się wypowiedzieć i jeśli chodzi o mnie, to takim małym niebezpieczeństwem jest chyba chlor, który przecież znajduje się w każdym basenie. Bardzo często swędzi mnie skóra, ponieważ mam ją wrażliwą, ale w tym roku zaopatrzę się chyba w kosmetyki SBR Sports, dzięki którym zmyję szybko chlor i jego zapach ze skóry i włosów.

 • Re: Jaki sport pomaga schudnąć?

  Na pewno należy rozważyć regularne pływanie . To ćwiczenie aerobowe angażuje wszystkie partie mięśniowe i znacząco usprawnia przemianę materii. Jeśli trening zespolimy z racjonalną dietą, to efekty mogą być bardziej niż zadowalające. Warto dywersyfikować style pływania, nie tylko aby znużyć się monotonią, ale i, aby zwiększyć efekty treningów.

 • Re: Zarażeni sportem

  osiem lat uprawiania wioślarstwa jako zawodnik nie jakieś tam niedzielne pływanie . rozwalone kolana biodra i łokcie , kręgosłup też nie najlepszy . " SPORT TO ZDROWIE "

 • Re: Dziewczyna mnie OSZUKAŁA !!

  [...] zakochałem się w pięknej, seksownej dziewczynie, wzięliśmy po 2 latach ślub i kupiliśmy mieszkanie do remontu problem zaczął po urodzeniu dziecka podczas ciąży cały czas jadła nie odmawiałem jej.Przytyła 20 kg na początku myślałem że szybko schudnie ale nic z tego [...] Namów Ją na SPORT, pływanie, łyżwy, i pookaj ją często, to odchudza ;+]

 • Re: Pływanie - 6 powodów, dla których powinniśmy pokochać ten sport

  Fakt, pływanie jest świetnym sportem i rekreacją. Choć pracują wszystkie mięśnie odpoczywa kościec. Woda w nieckach sportowych jest chłodniejsza, więcej spalisz tłuszczu tylko po to by utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Poza tym, popływajcie dziesiąt długości a wyjdziecie zgrzani. Basen Cię odchudzi, owszem - ale pod warunkiem że będziesz z niego korzystał w sposób aktywny a nie tylko

 • Re: Dziewczyna mnie OSZUKAŁA !!

  [...] zakochałem się w pięknej, seksownej dziewczynie, wzięliśmy po 2 latach ślub i kupiliśmy mieszkanie do remontu problem zaczął po urodzeniu dziecka podczas ciąży cały czas jadła nie odmawiałem jej.Przytyła 20 kg na początku myślałem że szybko schudnie ale nic z tego [...] Namów Ją na SPORT, pływanie, łyżwy, i pookaj ją często, to odchudza ;+] >>Seks seks i jeszcze raz seks odchudza:))))))))

 • Re: Pływanie - 6 powodów, dla których powinniśmy pokochać ten sport

  Szkoda, że niestety nie można mieć wpływu na czystość osób, które korzystają z basenów, ponieważ w takie kwestie nie można ingerować, ani sprawdzać, jeśli osoba na pozór wydaje się być czysta i zadbana. Na szczęście można zabezpieczyć się w indywidualny sposób używając np. kosmetyków SBR Sports, które przeznaczone są do używania po basenie.

 • Re: Jaki sport uprawiacie?

  JAki sport? podstawowy to bieganie. Każdy powinien biegac, potem pływanie i gry zespołowe itd

 • Re: Pływanie - sport dla każdego

  czy mozna plywac w basenie jezeli mam chora nerke