• Informacje na temat:

  spodnica z chusty

Artykuły na temat: spodnica z chusty
 • Jean Paul Gaultier: Skandalista z natury

  ...się też wpływy meksykańskie: wielkie sombrera i bogato zdobione chusty z frędzlami. Nie będę im płacił jak prostytutce W 2014 projektant przestał pokazywać się na tygodniach mody. Nie chce...

 • Feminizm po arabsku

  O co walczą arabskie feministki od stóp do głów odziane w chusty? O to, by móc samej wyjść z domu albo prowadzić samochód. O tym, czy Arabska Wiosna zmieniła sytuację kobiet w krajach muzułmańskich opowiada Tanya Valko, autorka powieści rozgrywających się w realiach krajów arabskich.

 • Folk

  Styl czerpie inspiracje ze strojów ludowych. Szyfonowe lub bawełniane bluzki w drobną łączkę, ludowe kwieciste chusty możesz śmiało zestawiać z eleganckimi spodniami, gładką spódnicą, kryjącymi rajstopami i sweterkami.

 • Styl a la bohemian girl, czyli cygański duch wolności

  ...się z wielowarstwowych falban, niebotyczna ilość rozmaitych bransolet, pierścionków i kaskadowych naszyjników oraz fantazyjne, kwieciste chusty okalające ramiona, przewiązywane w pasie lub noszone...

 • Wyjątkowe, oryginale zegarki mogą czasem odmienić niejedną stylizację. Zobaczcie nasze propozycje z zegarkiem w roli głównej a przekonacie się, że dobry zegarek – ma znaczenie:)

 • Nie ma lekko

  Nie ma, jeśli zawiedzie materiał albo dodatki. Na efekt końcowy pracuje przecież każdy detal - także buty. Poza tym im bardziej wymyślna forma, tym łatwiej o błędy. Niektórym udało się jednak ich uniknąć.

 • Uniwersalizm. To słowo-klucz, które idealnie odzwierciedla ideę najnowszej kolekcji marki Venis i ma zadanie otworzyć kobiece serca na nią.

 • Modnie i wygodnie: Co warto zabrać ze sobą w dłuższą podróż?

  Część z nas decyduje się na wakacje wtedy, gdy w Polsce na dobre zadomawia się jesień. Chętnie wybieramy wtedy egzotyczne kierunki w najbardziej odległych miejscach naszego globu. Jeśli ty również szykujesz się na wakacje po sezonie sprawdź, co zabrać ze sobą, żeby na urlopie w tropikach czuć się dobrze, wyglądać modnie i - co nie mniej ważne – nie obciążać zanadto bagażu.

 • Najgorętsze modowe trendy 2016

  Jesienią rzadziej decydujemy się na eksperymentowanie z wyglądem. Za to częściej stawiamy na przyjazne materiały, ochronę przed wiatrem i deszczem, wygodę ruchów – słowem, na wszystko to, co zagwarantuje nam maksymalne poczucie komfortu. Wiele kobiet nie chce jednak rezygnować z awangardowych pomysłów i oryginalnych stylizacji. I bardzo dobrze!

 • Moda w rytmie muzyki, czyli jak festiwale kreują trendy

  Od widowiskowej kalifornijskiej Coachelli do spotkania z kulturą cygańską w Ciechocinku. Muzyczne festiwale to nie tylko dźwięki. To tam kreowane są najgorętsze trendy w modzie.

Zdjęcia na temat: spodnica z chusty