• Informacje na temat:

  spalanie kalorii

Artykuły na temat: spalanie kalorii
 • Późnym popołudniem spalamy więcej kalorii?

  Wszystko, od treningów do harmonogramu snu, może mieć wpływ na liczbę kalorii spalanych w ciągu dnia. Jak wskazują najnowsze badania, późnym popołudniem spalamy o około 10 proc. kalorii więcej.

 • Co jeść, żeby szybciej spalać kalorie?

  Moda na diety-cud to już zdecydowanie przeżytek. Wiadomo jednak, że regularne ćwiczenia połączone z odpowiednim odżywianiem, mogą przynieść świetne efekty, widoczne nie tylko w sylwetce ciała, ale także w samopoczuciu. Oto pięć składników, które dodane do codziennego jadłospisu mogą sprawić, że znacznie przyspieszymy proces spalania kalorii.

 • Ile kalorii spalamy? Zależy od pory dnia...

  Naukowcy z Brigham and Women's Hospital oraz Harvard Medical School w Bostonie dokonali zaskakującego odkrycia. Okazało się, że liczba spalanych przez nas kalorii, nawet w spoczynku, zależy od pory dnia. Na łamach czasopisma "Current Biology" piszą, że późnym popołudniem i wczesnym wieczorem spalamy kalorie przeciętnie 10 proc. szybciej niż rano. Odkrycie potwierdza istotną rolę zegara...

 • Rocco DiSpirito: Dieta ujemnych kalorii

  ...pyszne i proste potrawy stracisz na wadze szybko i bez wyrzeczeń. "Dieta ujemnych kalorii" opiera się na produktach, które w naturalny sposób pobudzają metabolizm i przyspieszają spalanie tłuszczu, są(...) - jesz, co chcesz, ile chcesz... i chudniesz. Rocco DiSpirito: Dieta ujemnych kalorii, Wydawnictwo Pascal.

 • Jak wspomóc spalanie tłuszczyku... bez sportu

  .... 2. Usuwamy tłuszczyk z mięsa oraz wędlin, np. zdejmujemy skórkę z upieczonego kurczaka, okrajamy brzegi szynki. 3. Wybieramy produkty z pełnego ziarna, a unikamy tych z białej mąki. Mniej kalorii ma(...) materii i, co za tym idzie, spalanie tłuszczu. 9. Dbamy o odpowiednią ilość białka. Codziennie potrzebujemy go 1-2 g na kg masy ciała (np. 100 g chudego mięsa to ok. 24 g białka). To pomoże...

 • 4 sposoby na błyskawiczne spalanie kalorii

  ...8 basenów 25 m lub 4 baseny 50 m. Po przepłynięciu każdego basenu odpoczywaj 20 sekund. Inne pomysły na spalanie dużej liczby kalorii : - Graj w koszykówkę, - Biegaj, - Skacz na skakance - Biegaj na(...) wysiłek i od intensywności wysiłku. Im wyższe te wartości, tym wyższe też spalanie kalorii.

 • ...chlopaki bawia sie na dworze. okruszek szaleje na hustawce, kropeczek jezdzi na bobby carze. rozmawiaja sobie na rozne tematy. w pewnym momencie okruszek do kropeczke: - wiesz, jak sie duzo ruszasz, to sie spala kaloriie - no wiem - odpowiada kropeczek - na hustawce tez mozna spalic kalorie - ciagnie okruszek - ja juz jedna spalilem, albo nawet pol   tak wiec, od jutra bede spedzac cale...

 • TOP 5 zajęć, które spalają najwięcej kalorii

  Spalanie kalorii zależy od wielu czynników – naszej ogólnej kondycji fizycznej, wagi, wzrostu, czy wieku. Jeśli chcemy osiągnąć oczekiwany efekt, musimy włożyć w to sporo pracy. Treningi powinny(...) aktywności, które spalają najwięcej kalorii, może pomóc w wyborze najlepszego treningu. Jednak pamiętaj, że efekty zależą tylko od ciebie! Squash Świetna gra towarzyska, którą można uprawiać z przyjaciółmi...

 • Nadmiar poświątecznych kalorii spal na lodowisku

  ..."Chcemy zachęcić do aktywnego spędzania czasu wolnego z rodziną, do wspólnej zabawy na lodowisku, a tym samym do spalania poświątecznych kalorii" - tak o akcji "Rusz się po Świętach Warszawo" mówi PAP Life Katarzyna Ziemska. Impreza startuje 26 grudnia.

 • ​Kochaj się w tych pozycjach, spalisz najwięcej kalorii!

  A gdyby tak zamienić poranny jogging albo wieczorną porcję pływania na seks? Sprawdź, ile kalorii spalisz, kochając się w swoich ulubionych pozycjach.

Zdjęcia na temat: spalanie kalorii
 • Moto Body zadba o Twoją kondycję
Wideo na temat: spalanie kalorii
Dyskusje na temat: spalanie kalorii