• Informacje na temat:

  soda oczyszczona na raka

Artykuły na temat: soda oczyszczona na raka
 • SOS dla zniszczonych rąk

  W domu czy na działce nasze dłonie narażone są na działanie szkodliwych czynników, które powodują przesuszenie i przyspieszają ich starzenie. Jak temu przeciwdziałać?

 • Plamy odchodzą w zapomnienie

  Krem do golenia, ocet, soda oczyszczona. Jak usunąć fluid lub szminkę? Sposobów jest kilka, tym razem odsłaniamy możliwości pasty do zębów. W wielu przypadkach jest nieoceniona.

 • Jak sprzątać bez chemii? Podręcznik eko-gospodyni EKSPERT RADZI

  Nie musisz ryzykować zdrowia. Nieskazitelną czystość w domu zapewnią Ci ocet, soda i cytryna...

 • Czym wyczyścić białe buty?

  Płyn do mycia naczyń i soda oczyszczona  Nalej nieco płynu na szczoteczkę do rąk (najlepsza jest stara, miękka), posyp sodą i przecieraj tenisówki, wcześniej lekko zwilżone wodą. Brudną pianę usuwaj papierowym ręcznikiem kuchennym. Butów nie spłukuj pod strumieniem wody, bo mogą się rozkleić.  Wybielająca pasta do zębów Nałóż ją na szczotkę i przetrzyj buty. Brudną pianę usuń wilgotną ścierką...

 • Jak usunąć żółte plamy z ubrań?

  ​Nie ma chyba większej plamy na honorze kobiety jak ta żółta - z potu pod pachami. I to na białej bluzce! Niekoniecznie świadczyć musi o braku higieny, a być skutkiem używania niektórych antyperspirantów.

 • Higiena i pielęgnacja - naturalnie i bez śmieci

  ...tłustej. Dezodorant Domowej roboty. Przepisów na dezodoranty w postaci stałej jest mnóstwo, ale wymagają użycia zbyt wielu składników (najpopularniejsze to soda oczyszczona, skrobia kukurydziana(...) umiarkowanej ekspozycji na słońce. Raka skóry obawiam się tak bardzo jak niedoboru witaminy D. W mojej rodzinie chronimy się przed słońcem ubraniami i nakryciami głowy, które przepuszczają tylko niewielką część...

 • Wzmacniamy płytkę paznokci

  Polakierowane wyglądają olśniewająco. Problemy zaczynają się, kiedy zmyjemy lakier. Delikatne, łamliwe, z przebarwieniami - tak wyglądają nasze paznokcie, bez makijażu. I co teraz? Jak żółtej płytce przywrócić naturalny blask? To możliwe, nawet w domu. Potrzebna będzie konsekwencja w działaniu. Oto sześć kroków do doskonałości.

 • Paznokcie - piękne i mocne

  Jak dbać o paznokcie, by były ozdobą dłoni. Oto kilka praktycznych wskazówek.

 • Jak uchronić się przed ugryzieniem owadów?

  Gdy ukąsi komar lub meszek, pojawia się swędzący bąbel. Kiedy użądli osa lub pszczoła, miejsce puchnie i bardzo boli. Jak uśmierzyć ból?

 • Co mnie gryzie?

  Gdy ukąsi komar lub meszka, pojawia się swędzący bąbel. Kiedy użądli osa lub pszczoła, miejsce puchnie i bardzo boli. Jak uśmierzyć ból?

Dyskusje na temat: soda oczyszczona na raka
 • Re: ​Będą walczyć z rakiem trzustki

  Rak to program tak jak szczepionki i wojny, antybiotyki i konserwanty... Poczytać o Agenda 21, redukcja populacji, nowy dekalog :Georgia Guidestones pkt1. Na raka Wystarczy zero cukru zero mięsa i chemii w żarciu za to głodówka i soda Oczyszczona z wodą

 • Re: Przełom w leczeniu raka piersi. Kobiety mogą żyć 1,5 roku dłużej

  Wiadomo że istnieje i wiadomo że jest bardzo tani bo znajduje się w wielu roślinach. Nawet soda oczyszczona może leczyć raka. Chodzi o to żeby nie zakwaszać organizmu.

 • Re: Handlarze nadzieją

  Wszyscy głupoty opowiadacie! Moja mama chorowała na raka i robilismy wszystko pełni nadziei ze wyjdzie z tego. Witamina C, soda oczyszczona,dieta bez cukru bo rak sie zywi cukrem,nalewka z papryczek(...) metodach naturalnych. Ja nawet poszłam do znachora zapytac czy ma jakis pomysł a przeciez nigdy u znachora wcześniej nie byłam! Wiec jak widze te teksty tu ludzi ze wit. C pomoze, ze soda to widac od