• Informacje na temat:

  smierc

Artykuły na temat: smierc
 • Dziecko i śmierć

  Ty to rozumiesz. Ale dziecko nie. Chciałoby się oszczędzić mu tego tematu... Rozmowa z dzieckiem o śmierci to jednak obowiązek rodzica. Od kogo ma się dowiedzieć, jeśli nie od ciebie? Z telewizji? Od kolegi z podwórka? Jak zacząć i jak wytłumaczyć, że ktoś umarł - doradza psychoterapeutka.

 • Taka śmierć jest niepotrzebna

  Co roku na świecie 800 tys. ludzi odbiera sobie życie. To tragedia, która wpływa także na ich otoczenie – szacuje się, że każde samobójstwo dotyka emocjonalnie nawet do 100 innych osób.

 • Tragiczna śmierć 19-letniej modelki

  19-letnia Ivana Smith została znaleziona martwa po upadku z 20. piętra hotelu w Kuala Lumpur. Śledczy zakwalifikowali jej śmierć jako samobójstwo.

 • Niewłaściwa dieta powoduje przedwczesną śmierć

  To fakt! Przynajmniej w USA. Zdaniem naukowców z National Heart, Lung and Blood Institute (NHLBI) spośród blisko 702,5 tys. zgonów osób dorosłych spowodowanych chorobami kardiometabolicznymi (choroby układu krążenia, serca i cukrzycy) aż 318,6 tys. (czyli ok. 45 proc.) wiązało się z niedostatecznym spożyciem niektórych pokarmów i substancji odżywczych, o pozytywnym wpływie na zdrowie, oraz nadmierną konsumpcją innych produktów, uznawanych za niekorzystne.

 • Tragiczna śmierć Rebeki Burger

  18 czerwca w tragicznym wypadku zginęła Rebecca Burger, znana francuska blogerka fitness.

 • Sól - biała śmierć i... lek

  Masz ją w swojej kuchni. Ale czy wiesz, że oprócz przyprawiania potraw sól może pomóc, gdy boli gardło, ząb czy chorują zatoki?

 • Dopóki śmierć nas nie rozłączy

  - Mąż z żoną wstają z łóżka, jedzą śniadanie, a on już myśli o tym, że za godzinę przyjdzie wynajęty morderca, który ją zabije. A zabije dlatego, że po wielu latach szczęśliwego pożycia, coś się w ich małżeństwie popsuło - o zbrodniach z miłości opowiada Helena Kowalik, specjalistka od reportaży sądowych, autorka książki "Miłość, zbrodnia, kara" .

 • Śmierć z własnej ręki

  Samobójstwo, wypadek, a może zabójstwo? Dlaczego ludzie odbierają sobie życie? Czy można temu zapobiec? Na te i inne pytania odpowiada kryminalistyk i prawnik, dr Joanna Stojer-Polańska.

 • Co szósta śmierć jest spowodowana skażeniem środowiska

  Zanieczyszczone powietrze, woda i gleba zabijają na całym świecie więcej ludzi niż dieta z wysoką zawartością soli, otyłość, alkohol, wypadki drogowe czy niedożywienie.

 • Ellie Goulding otarła się o śmierć

  Ellie Goulding prawie utonęła podczas ostatniego pobytu w Norwegii.

Zdjęcia na temat: smierc
Wideo na temat: smierc
 • Opłakiwał śmierć swojego przyjaciela

  Gościem w słynnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka był Cezary Pazura. Aktor zdradził, że jeśli płacze, to ostatnio robi to tylko ze szczęścia. Dodał jednak, że bardzo dotknęła go śmierć Zbigniewa Wodeckiego. - Nie sposób było nie płakać, to jest nie do pogodzenia, nikomu się w głowie nie mieściło, że tak się może skończyć zwykły zabieg - powiedział. Źródło: 20m2 Łukasza Dostawca: x-news

 • Rodzina Billa Paxtona pozywa szpital za śmierć aktora

  Członkowie rodziny Billa Paxtona pozywają szpital, w którym był leczony. Oskarżają lekarzy o przyczynienie się do śmierci aktora. 61-latek zmarł rok temu wskutek powikłań po przeprowadzonej operacji. Według rodziny chirurg zastosował zbyt ryzykowną metodę, do której brakowało mu doświadczenia. Lekarz miał też nie zapewnić stosownej opieki Paxtonowi.

Dyskusje na temat: smierc