• Informacje na temat:

  słowenia wakacje

Artykuły na temat: słowenia wakacje
 • Monika Mrozowska: na wakacje do Chorwacji

  ...spędziliśmy zeszłoroczne wakacje, dlatego wydaje mi się, że będzie super. Na pewno chciałabym też sama wyrwać się na dosłownie parę dni, żeby wyskoczyć gdzieś z moimi koleżankami. Stawia pani na urlop...

 • Samochodem na wakacje

  Wyjazd na urlop własnym samochodem to ogromny komfort i duża swoboda. Aby w pełni się nimi cieszyć i nie narażać się na dodatkowe koszty lub nieprzyjemności, warto dobrze przygotować się do takiego wyjazdu, szczególnie jeśli wybieramy się poza granice kraju.

 • Wiosna nad Adriatykiem

  Wymarzony kierunek na długi weekend oraz rodzinne wakacje.

 • Wycieczki objazdowe: Dobry sposób na szybkie zwiedzanie

  Po wielu sezonach biernego wypoczynku część z nas marzy o odkrywaniu nowych miejsc, poznawaniu kultur odległych krajów, smakowaniu egzotycznej kuchni. Jeśli jednak brakuje ci doświadczenia w samodzielnym planowaniu podróży, doskonałym pomysłem na wakacje będzie wycieczka objazdowa – nie dość, że zaoszczędzisz czas, to z urlopu wrócić z głową pełną świeżych inspiracji.

 • ​Wakacyjne słońce poszukiwane

  Choć rozpoczęło się kalendarzowe lato, to aura nas niestety nie rozpieszcza. A tu przecież już wakacje. Gdzie szukać lata? Co obecnie najczęściej decyduje o wyborze wakacji - czyste i ciepłe morze i urlop koniecznie z parasolem... przeciwsłonecznym.

 • Murau - tu drwale tańczą, a koty szły na wojnę

  ...na rodzinne wakacje, ale żądni mocniejszych wrażeń mogą podążać tropem pasjonujących historii związanych z regionem.

 • Agata Buzek. Mocne przeżycia

  ....  Poleciałyśmy tam obie z mamą. Na wakacje premier nie może wyjechać tak po prostu, dlatego w Meksyku widzieliśmy się z prezydentem tego kraju, zaś w Słowenii z premierem - wspomina aktorka.

 • 60 + : Pora na wielką przygodę

  Wyjeżdżając na wakacje często stawiają na aktywny wypoczynek - zamiast leżenia na plaży - zwiedzanie, oprócz hotelowych animacji i przyjęć - rowery, kajaki, zajęcia na basenie. Jak podróżują dziś(...) wstępie, że uzbieranie kwoty na wakacje życia przerasta nasze materialne możliwości. Tymczasem warto uświadomić sobie, że odkładanie nawet najmniejszych kwot w przeciągu kilku, kilkunastu miesięcy może...

 • ​Wenecja i jej europejskie siostry

  Jest tylko jedna, ale wiele miast szczyci się porównaniami do niej. Kanały zamiast ulic, łodzie zamiast samochodów. Wysepki, mosty tworzą wyjątkową atmosferę. Do znalezienia nie tylko we Włoszech.

 • Izabela Sowa: Neoliberalną gadką wyprano nam mózgi

  ...prawem dotyczącym hodowli zwierząt na futra - ograniczenia są takie, że biznes staje się nieopłacalny. - Nawiasem mówiąc, można by takiego barbarzyństwa zwyczajnie zabronić, jak to zrobiła Słowenia czy...

Dyskusje na temat: słowenia wakacje