• Informacje na temat:

  skrzyp polny

Artykuły na temat: skrzyp polny
 • Skrzyp polny – piękne włosy i dużo więcej

  Francuska klasyfikacja ziół najwyższej mocy leczniczej stawia skrzyp na pierwszym miejscu wśród dwudziestu roślin obdarzonych nadzwyczajnymi właściwościami. Jakie atuty ma ten powszechnie siejący się chwast? Kiedy warto sięgnąć po skrzyp polny?

 • Skrzyp polny dobry dla nerek

  Wyciągi ze skrzypu polnego kojarzymy głównie ze wzmacnianiem skóry, włosów i paznokci.

 • Skrzyp pomaga włosom

  Najczęściej sięgamy po ziele skrzypu gdy dopadają nas problemy z włosami. Nierzadko dzieje się tak na progu wiosny, gdy osłabione po zimie stają się łamliwe i wypadają. Skrzyp polny obfituje(...) - opóźnia proces starzenia komórek. Po skrzyp polny mogą sięgać także osoby zmagające się z cerą naczynkową. Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i zmniejszy ryzyko ich pękania. Herbata ze...

 • Skrzyp polny na włosy, paznokcie i skórę

  Jest skarbnicą niezwykle cennych substancji, które dobroczynnie wpływają na skórę, paznokcie i włosy. Tak działa m.in. krzem, którego dostarcza skrzyp w postaci łatwo wchłanianych krzemionek.

 • Skrzyp i pokrzywa na zdrową skórę

  Skrzyp i pokrzywa to rośliny, które znajdują szerokie zastosowanie w preparatach przeznaczonych zarówno do pielęgnacji skóry, jak i włosów...

 • Szampony w kostce Biovax Botanic: Krok w stronę trendu zero waste

  Do bestsellerowej już serii kosmetyków do włosów BIOVAX BOTANIC dołączyły dwie kolejne pozycje - szampony w kostce. Jeden z maliną moroszką i baicapilem, drugi zaś wzbogacony o skrzyp polny i aloes.

 • ​W trendzie zero waste - szampony w kostce Biovax Botanic

  Do bestsellerowej już serii kosmetyków do włosów BIOVAX BOTANIC dołączyły dwie kolejne zaskakujące pozycje - szampony w kostce. Jeden z maliną moroszką i baicapilem, drugi zaś wzbogacony o skrzyp polny i aloes.

 • Zdrowie i uroda zaklęte w ziołach

  Piołun i bylica pospolita, cykoria podróżnik, skrzyp polny - to tylko niektóre z ziół, które można zebrać latem. Przyrządzone z nich napary i mikstury wykorzystać jako lekarstwa, przyprawy i... specyfiki upiększające.

 • Zadbaj o włosy z marką RADICAL

  By w nowy, jesienny sezon wejść z lśniącymi, gęstymi i odżywionymi włosami, warto sięgnąć po radykalne środki, które gwarantują skuteczność działania. Naturalna moc skrzypu w połączeniu z innowacyjnymi składnikami aktywnymi, to sekrety produktów do pielęgnacji włosów marki RADICAL.

 • Włosy wzmocnione na medal z marką RADICAL

  Niezwykła moc naturalnego skrzypu polnego w dawce większej o 30% połączona ze skutecznością innowacyjnych składników to receptura marki RADICAL na mocne włosy, która przyniosła jej prestiżową Srebrną Perłę Rynku Kosmetycznego w kategorii „włosy”. Doceniona przez jury linia oferuje nam dodatkowo takie składniki aktywne jak arginina, niacynamid, ceramidy czy keratyna. Taki skład gwarantuje...

Zdjęcia na temat: skrzyp polny
Wideo na temat: skrzyp polny
 • Skrzyp polny – nie tylko na piękne włosy. Jakie jeszcze ma właściwości?

  Dla wielu osób skrzyp polny to jedynie uciążliwy chwast. Tymczasem w stworzonej przez francuskich naukowców klasyfikacji ziół o najwyższej mocy skrzyp polny znalazł się na pierwszym miejscu. Jakie są jego właściwości lecznicze? W "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Cegielska opowiedziała o zastosowaniach tej rośliny. Jakie minerały i witaminy są w niej zawarte i w jakich przypadkach należy ją stosować?

Dyskusje na temat: skrzyp polny