• Informacje na temat:

  skad się biora dzieci

Artykuły na temat: skad się biora dzieci
 • Skąd biorą się rozstępy i jak z nimi walczyć?

  Pojawiają się zazwyczaj na skutek gwałtownego i znacznego przybrania na wadze. Coraz częściej można je zaobserwować u dzieci. Dlaczego? Czy ograniczenie niektórych produktów spożywczych może zminimalizować ryzyko powstania rozstępów? Dermatolog Marcin Ambroziak opowiedział o sposobach na walkę z rozstępami. Czy można się ich pozbyć całkowicie?

 • Skąd się biorą błędy językowe

  ...- Jeśli ktoś zna słabo rodzimy język, będzie robił błędy - mówi językoznawca prof. dr hab. Mirosław Skarżyński z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Skoro część Polaków mówi i pisze "wziąść", to ta forma może upowszechnić się w ciągu najbliższych 50, 70, 100 lat. Wtedy być może ówcześni specjaliści od poprawności językowej napiszą, należy uznać, że jest już normą.

 • Skąd się biorą dzieci...

  ...świętowała 22. urodziny. Dzieci mają dzieci W roku 2010 w USA zaszło w ciążę 700 tys. nastolatek. To najwyższy wskaźnik nastoletnich ciąż w krajach wysoko rozwiniętych gospodarczo. To dziesięć(...) najłatwiejszy sposób, żeby do nich dotrzeć. W emitowanym na Channel 4 programie Anny Richardson dzieci dowiadują się m.in. o tym, jak wyglądają naprawdę kobiece piersi, jak dochodzi do zapłodnienia...

 • A skąd się biorą dzieci?

  Opowieści o tym, jak to rodzice znaleźli małe zawiniątko w kapuście albo dostali przesyłkę od bociana wystarczały nam, nasze dzieci są bardziej nieufne w tej kwestii. I bardziej dociekliwe.

 • A skąd się biorą dzieci?

  Opowieści o tym, jak to rodzice znaleźli małe zawiniątko w kapuście albo dostali przesyłkę od bociana wystarczały nam, nasze dzieci są bardziej nieufne w tej kwestii. I bardziej dociekliwe.

 • Co się dzieje w mózgu nastolatka

  Trudno się z nimi dogadać, ciągle robią rodzicom na przekór. Już nie dzieci, ale jeszcze nie dorośli. Skąd się biorą problemy z młodzieżą? Czy winne są - jak się sądzi - hormony?

 • Dzieci odjeżdżają

  Marihuana nie uzależnia. Narkomani wywodzą się z marginesu. W dobrych rodzinach nikt nie bierze. Gimnazja i licea są „czyste”. Co musi się stać, żebyś przestała w to wierzyć? Twoje dziecko musiałoby zostać narkomanem. Niech los ci lepiej tego oszczędzi. Posłuchaj trzech matek, które przeszły przez najtrudniejsze doświadczenie swojego życia. Poznaj ich dzieci, które były fajne i takie „normalne”.

 • Nie bój się życia, Katarzyna Miller

  W bestsellerowym poradniku Nie bój się życia Katarzyna Miller pokazuje, że najważniejszy w życiu jest... brak lęku przed nim i tym wszystkim, co ono niesie. Opierając się na doświadczeniach swoich pacjentów i przyjaciół, autorka pomaga stawiać czoło najrozmaitszym lękom, które nas ogarniają. I zachęca, by żyć pełną piersią.

 • Rozprawiamy się z mitami zdrowotnymi

  W dzieciństwie nie lubiłaś szpinakowej papki, choć mama mówiła, że dzięki niej będziesz miała dużo siły? Cóż, wyszło na twoje – szpinak nie zawiera aż tak dużej ilości żelaza, jak sądzono. Sprawdź, jakie jeszcze powszechne przekonania o zdrowiu są nieprawdą.

 • Lody zimne, uczucia gorące

  ...ogrodniczej - firma rodziców była naszą wspólną sprawą, chociaż zdarzało się, że śnił mi się najczęściej wybierany przez klientów zestaw ciastek. Zbigniewa znałam od dzieciństwa. Praktykował u mojego ojca(...) lat po ślubie i te dzieci były już wyczekane. Długo nie wiedziałam, że urodzę bliźnięta. W Warszawie nie było łatwo dostać się na USG. Mnie się udało, bo lekarze podejrzewali wadę genetyczną płodu...

Wideo na temat: skad się biora dzieci
 • Migreny u dzieci – skąd się biorą?

  - Migrena u dzieci stanowi około 10 procent bólów głowy - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" dr Magdalena Chrościńska-Krawczyk. - Bóle głowy u nastolatków dotyczą około 40 procent dzieci - podkreśliła neurolog z Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Jakie są objawy migreny? Jakie mogą być przyczyny? Chrościńska-Krawczyk wyjaśniła też, jak można leczyć takie bóle.

Dyskusje na temat: skad się biora dzieci
 • Re: Czy powiedzieć mężowi że mam kochanka?

  przed slubem tak po slubie celibat. Ciekawe skad sie biora romanse przeciez to 2 osoby a słysze ze wiekszosc ma skok w bok. Kocham zone mam dzieci , przysiege małzenska i zero frajdy fizycznej(...)Mam ładną żone :) dzieci :) dobra prace :) pieniadze jestem przytojny mam wszystko na swoim miejscu. Przed slubem wszystko w porzadku a po slubie grymas twarzy jak probuje cos wiecej niz pocałunek

 • Re: Skąd się biorą dzieci...

  podejściem, należy przyjąć świat taki, jaki jest, i pomóc dzieciom go zrozumieć oraz nauczyć je w nim funkcjonować". Czytaj więcej na http://kobieta.interia.pl/news-skad-sie-biora-dzieci,nId,1045692(...)To podejście wyraża się często w oburzeniu na fakt, że sklepy z odzieżą dziecięcą oferują ubrania wyglądające jak mniejsze wersje strojów dla dorosłych i podkreślające seksualność (np. usztywniane

 • -

  -

  sagio... bardzo slusznie:) jakby to delikatnie zasugerowac... moze jednak nie z facetem ktory nie wie skad sie dzieci biora?;)

 • Re: a co chciałaś zatrzymać chłopa na dziecko

  matki lub dziecka. Co facet nie wie skad sie dzieci biora? Bo to pewnie jakis imbecyl ktory do szkoly na biologie nie chodzil. Tylko w glowie mu korzysci finansowe. A poza tym milosci za pieniadze nie(...)Odezwała się id... A ty jakbys kogos kochala tez bys wszystkie sposoby wyczerpala by tylko jego zatrzymac. Ta wlasnie jedyna osobe ktora kochasz. A poza tym aborcja w zwiazku malzenskim to zbrodnia

 • Re: Zamężne Polki chętnie wdają się w romans

  kazda da tylko nie kazdemu tak ktos kiedys powiedzial i to pewnie prawda , zastanawiam sie na swoim przykladzie kiedys oczywiscie balowalem teraz mam 3 dzieci i sporo obowiazkow na glowie ,skad ludzie biora czas na to cale dziadostwo randki poznawanie przez internet itd. no chyba ze mowimy malzenstwo bez dzieci i kadza strona w swoja strone hula to moze tak. nawet jezeli bym chcial to w ciagu