• Informacje na temat:

  serce jak dzwon

Artykuły na temat: serce jak dzwon
 • Kiedy serce bije jak szalone

  Jak złagodzić symptomy nerwicy serca?

 • Sposoby na młode serce

  Cierpliwie znosi twoje złe traktowanie: papierosy, tłustą dietę… Ale w końcu może powiedzieć STOP. Zobacz, jak mu pomóc.

 • Serce jak dzwon

  Dopóki bije, żyjemy. Jeśli coś mu dolega, odczuwa to cały nasz organizm. Serce - warto o nie dbać.

 • Serce Chorwacji

  Co jest piękniejsze od stolicy Chorwacji? Jej mieszkanki! Ta często powtarzana przez przewodników anegdota dobrze oddaje uczucia, jakimi Chorwaci darzą swą stolicę. Bo też trudno jest znaleźć miasto, które potrafiłoby tak urzekać swą atmosferą, no a jeśli dodamy do tego pogodnych i przyjaźnie nastawionych mieszkańców oraz piękną architekturę otrzymamy mieszankę na długo zapadającą w serce. Warto...

 • Sześć zaskakujących objawów kłopotów z sercem

  Coraz więcej osób ma problemy kardiologiczne i... o tym nie wie. Dzieje się tak, ponieważ gdy tętnice i serce chorują, mogą powodować dolegliwości, które w ogóle nie kojarzą się z układem krążenia. Nie dajmy się temu zwieść!

 • ​Nasze gorsety mają dwa serca

  Nasze gorsety to wypadkowa dwóch punktów widzenia: jak ty chciałabyś wyglądać i jak ja chciałbym, żebyś wyglądała. Spieramy się na różnych gruntach, ale najczęściej kończy się to bardzo fajnym efektem. Nasze projekty mają dwa serca: jedno jest nasze, drugie naszej klientki - mówi Absynt, który wraz ze swoją partnerką prowadzi pracownię gorseciarską przy ul. Chmielnej w Warszawie.

 • Matki bez serca

  Podobno jest wrodzona, bezwarunkowa, silniejsza niż wszystko. Miłość matki do dziecka. To dlaczego czasem kobieta czuje inaczej? Dlaczego dziecko ją irytuje, budzi niechęć, lęk? Trudno się do tego przyznać, otoczenie zaraz nazwie ją wyrodną matką. No więc dramat. Opowiada o nim Ewa, która nie jest pewna, czy kocha swoją córkę. I Weronika, która nigdy nie doświadczyła miłości mamy. Czy serce do...

 • 9 najtańszych leków świata

  Nie trzeba wiele starań, aby długo mieć serce jak dzwon, szczupłą talię, ciśnienie w normie i sprawnie funkcjonujące jelita.

 • Być jak celebrytka

  Która z nas nie chciałaby żyć zdrowo, twórczo i bez stresu? Czy jest na to patent? Może znają go celebrytki, które uczą, jak zachować młodość, być w formie, nie stresować się i mieć czas na wszystko. Nasza dziennikarka Natalia Kuc kupiła ich książki i próbowała zastosować się do rad. Czy Beata Pawlikowska, Agnieszka Maciąg, Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek uczynią z niej szczęśliwszą kobietę?

 • Kobiece serce choruje inaczej

  ...tak, to jakiego obszaru ten problem dotyczy. Możliwe jest również ekg. wykonywane podczas wysiłku fizycznego (próba wysiłkowa) sprawdzające, w jaki sposób serce reaguje na zwiększony wydatek energii(...), że z sercem kobiety dzieje się coś niedobrego, mogą świadczyć m.in.: mdłości niewiadomego pochodzenia, silne pocenie się, zawroty głowy, omdlenia, a nawet bóle stawów. Częstymi objawami zawału są...

Dyskusje na temat: serce jak dzwon