• Informacje na temat:

  seks w ciąży pozycje

Artykuły na temat: seks w ciąży pozycje
 • Nauczyciele seksu

  Dzisiaj 240 mln ludzi na świecie będzie uprawiało seks. Niewielu z nich jednak wie, jak bardzo na ich życie erotyczne wpłynęły odkrycia naukowców badających tajniki funkcjonowania ludzkiego ciała i emocji.

 • Seks Polaków. Jak, gdzie i z kim lubimy się kochać?

  Kiedy najczęściej mamy ochotę na seks? Jakie erotyczne zabawy są naszymi ulubionymi? Z kim i dlaczego zdradzamy partnerów? Sprawdź koniecznie!

 • Alfabet dojrzałego seksu

  Seks to nie tylko wielka przyjemność. Dzięki niemu umacnia się nasza więź z partnerem, a mózg i ciało lepiej funkcjonują. O czym dobrze pamiętać, by cieszyć się nim jak najdłużej?

 • Bliskość po ciąży nie musi zniknąć

  Ciąża i poród to czas niezwykły dla każdej kobiety. Rozwijające się w organizmie przyszłej mamy dziecko zmienia nie tylko jej ciało, ale i powoduje różnice w jej podejściu do partnera i bliskości. Po ciąży przestawia się nie tylko rytm dnia młodej mamy, ale i jej podejście do seksu.

 • Seks, kłamstwa i... wideo

  Bezpruderyjne poradniki sztuki kochania. Ale i surowe nauki katechetów o przedślubnej czystości, zakazie antykoncepcji, grzechu masturbacji. Kilka lekcji o tych sprawach w ramach biologii i pornografia w internecie dostępna nawet dla dzieci. Czym jest seks dla młodej Polki: rozkoszą, grzechem, aktem prokreacyjnym czy małżeńskim obowiązkiem? Czy można mieć z niego satysfakcję, kiedy serce pragnie...

 • Seks w czasie ciąży

  Współżycie płciowe w czasie ciąży wcale nie jest zakazane. Ciąża nie oznacza też konieczności zmiany dotychczasowych przyzywczajeń seksualnych. Co więcej, to odpowiedni moment na to, aby wprowadzić pewne zmiany, które ubogacą życie intymne. Nie od dzisiaj też wiadomo, ze udane życie seksualne w czasie ciąży dobrze wpływa na jej przebieg.

 • Jesteś w ciąży: Prawdy i mity

  ...spokojnej muzyki. Nie uprawiaj sportu Nieprawda! Przeciwnie! Aktywność fizyczna jest w ciąży wskazana. Idealne dla ciebie są teraz np. spacery, pływanie, taniec, stretching, joga. Możesz ćwiczyć(...), poród, a potem szybciej odzyskuje formę! Zrezygnuj z seksu Nieprawda! Gdy ciąża przebiega prawidłowo, nie rezygnuj ze współżycia. Teraz seks może dostarczyć ci niezapomnianych wrażeń! W drugim...

 • 7 prawd o seksie w ciąży

  ...okres ciąży to czas seksualnego wyzwolenia. - Nie trzeba martwić się antykoncepcją lub przeciwnie - kochać się na zawołanie, bo akurat jest dobry czas na spłodzenie potomka. Można po prostu cieszyć się(...) czuć się tak źle, że sam pocałunek męża będzie cię irytował, a drugiego chciałabyś uprawiać seks co godzinę. - U połowy przyszłych mam wiadomość o ciąży powoduje spadek libido. Przyczyny są różne...

 • Dojrzałeś do wspaniałego seksu! - czyli życie erotyczne 50+

  Nie daj sobie wmówić, że udany seks należy się wyłącznie ludziom w przedziale 20-35 lat. Bądź wspaniałym dowodem na to, że namiętność nie pyta o metrykę. Badania potwierdzają, że życie seksualne(...) związkach, w których rozumiemy się już bez słów w codziennym życiu, ale również w sytuacjach intymnych. A więc, obalmy mit abstynencji seksualnej wśród seniorów. Kochajmy się!

 • Oświecony Kochanek: Uczę seksu

  Prowadzi jedną z najpopularniejszych polskich witryn o seksie. Uważa, że seksu, jak czytania, można, a nawet trzeba, się uczyć.

Dyskusje na temat: seks w ciąży pozycje
 • Re: Mięśnie kegla jak je wzmocnić ?

  ejakulatu. Połknięcie spermy niczym nie grozi. Tak samo seks analny, ale tu trzeba uważać, aby upłynniona, wyciekająca sperma z anusa nie wlała się do pochwy. Dlatego w dniach ryzyka ciąży, po(...)Opss, poprawiony adres z dzialu Seks. Kasowany post z tego adresu http://forum.interia.pl/dziewczyna-poluknie-sperme-tematy,dId,2730430,strona,1#pst97536741 Eeeno,.. potraktujcie chłopaka poważnie

 • Re: Jakie pozycje seksulane są najlepsze dla kobiety w ciąży?

  Generalnie w ciąży należy unikac takich pozycji które uciskaja brzuch, wiec pozycja klasyczna odpada. Już wymieniono na łyżeczkę, ale jest tez przecież jeździec w różnych wariantach i od tyłu "na pieska" i tzw. ginekologiczna. Możliwości jest wiele. Seks w ciaży jest ekstra tylko trzeba umiec sie w tym odnaleźć.

 • Re: Lecznicze pozycje seksualne dla mężczyzn

  ...... trochę instrumentalnie jest wytłumaczone że kilka razy dziennie od ośmiu do piętnastu dni (pod rząd) trzeba się "leczyć" .... jeśli podczas gimnastyki dwutygodniowej kobieta nie zajdzie w ciąży (nieplanowanej) to facet na pewno nie poczuje się wyleczony... Na tej samej stronie jest wywiad czy seks z obowiązku może zniszczyć relacje z partnerem.... gdzie w kalejdoskopie jest leczniczy efekt?

 • sex w 5 tyg

  jestem w 5 tygodniu ciazy,to moje pierwsze dziecko.problem jest taki ze boje sie kochac ze swoim mezem,zeby nic nie zrobic malenstwu.jakie sa odpowiednie pozycje na te pierwsze tygodnie.

 • Kobieta w ciąży

  czasem ma dużo większe potrzeby nic w tym dziwnego, burza chormonów. Mój mąż uwielbiał jak go napadałam seksualnie o róznych dziwnych porach (druga w nocy, przed wyjściem do pracy). I wcale nie czół do mnie obrzydzenia, brzuszek mu nie przeszkadzał(są różne pozycje)a ja go nie zajeździłam, bo ta pozycja jest w ciąży nie możliwa do wykonania :)