• Informacje na temat:

  sciana za lozkiem

Artykuły na temat: sciana za lozkiem
 • Dzięki kilku prostym i niedrogim sposobom możemy podnieść temperaturę w domu, a przy okazji oszczędzić na rachunkach za ogrzewanie – zapewnia architekt Małgorzata Kalenik.

 • Dyskretnie ukryte, czyli dziewięć kroków do zorganizowanego przechowywania w domu

  Niezależnie od naszych starań, w każdym domu piętrzą się stosy drobiazgów, które zaburzają poczucie ładu. Na ryzyko niechcianego bałaganu narażone są szczególnie mieszkania o małym metrażu. Przedstawiamy gotowe, dyskretne rozwiązania, dzięki którym w twoim domu już nigdy nie zapanuje zbędny chaos.

 • Spanie w łóżku rodziców

  Spanie w jednym łóżku z dzieckiem (czyli spanie dziecka w łóżku rodziców) jest praktyką rozpowszechnioną w świecie, renesans przechodzi obecnie m.in. w USA.

 • Rozkosz pod gołym niebem

  Zapach bzów, świeża trawa, śpiewające ptaki, rozgwieżdżone niebo.... A może by tak wyjść z sypialni i pobaraszkować na łonie natury? Seks pod gołym niebem może być zupełnie nowym, fascynującym doznaniem! Zmiana scenerii miłosnej to dobry sposób na walkę z rutyną w życiu intymnym.

 • I zdarzył się cud

  Delikatne dłonie, nieśmiały uśmiech. Taka jest kobieta, która podjęła się rzeczy niewyobrażalnie trudnej - założyła fundację opiekującą się umierającymi dziećmi. Nie zrobiła tego z dobroci serca. Pewnej nocy, siedząc przy łóżku chorego synka, umówiła się z Bogiem: "Jeśli ty uratujesz moje dziecko, ja będę pomagać innym". Gajusz wyzdrowiał, a Tisa Żawrocka dotrzymała słowa. I nawet przez moment nie myślała, na co się porywa. Zdrowy rozsądek to ostatnie, czym się kieruje.

 • Zabiłam

  Usłyszały zarzut z artykułu 148 paragraf 1 kk: „Kto zabija człowieka...” . A miały życie podobne do naszego – rodzina, praca, obowiązki. Nikt nie znał prawdy o tym, co działo się w ich domach. Marta i Sylwia chowały się ze swoim dramatem. Doprowadzone do ostateczności, popełniły zbrodnię - zabiły mężów. Choć przecież tak kochały...

 • Turyści po życiu

  Brać z życia pełnymi garściami, kolekcjonować wrażenia i witać zmiany uśmiechem. Kto by nie chciał? Podróżować od przystanku miłość do stacji praca marzeń, a po drodze zdążyć na samolot do Los Angeles. Ile kosztuje ten nowoczesny przepis na szczęśliwe życie? Bardzo drogo...

 • Zadyma w dzikim sadzie

  W rodzinnym domu przy bazarze chłopiec z Super Smaku siedział w pokoju, piastując swoje ucho, które nie rwało już i nie bolało, ale było przyozdobione małymi ściegami przypominającymi o tym nader dziwnym dniu jego życia, kiedy Pinky Chawla ugryzła go bez widocznego powodu.

 • Mieszkanie na miarę

  Stan przed: brak wody, potworny bałagan. Stan po: niepowtarzalne mieszkanie uszyte na wymiar. Po drodze: nielojalne ekipy, męcząca biurokracja i wiara, że jednak się uda.

 • i tylko stagnacja albo że to życie tak aż do ogłuszenia tętni!                     {żywą rtęcią...}                     dookoła mgła. litry zielonej herbaty...