• Informacje na temat:

  salon aranżacje wnętrz

Artykuły na temat: salon aranżacje wnętrz
 • Najnowsze trendy w designie wnętrz

  To jak żyjemy, jak spędzamy wolny czas, za czym tęsknimy i co nas otacza ma wpływ na pojawiające się zmiany i nowe kierunki w sztuce, architekturze czy stylu życia. Trendy na rok 2017 to właśnie wypadkowa tych wielu zmiennych. Na jaki więc wystrój wnętrza zdecydować się urządzając mieszkanie w tym sezonie? Na co warto zwrócić uwagę, by było ono nie tylko modne, ale też przytulne i funkcjonalne?

 • Jak Polacy wykańczali wnętrza w 2017 roku?

  Grudzień to miesiąc sprzyjający rozmaitym podsumowaniom – także tym związanym z wykańczaniem wnętrz. Jakie rozwiązania aranżacyjne najchętniej wdrażaliśmy w życie w 2017 roku?

 • Pomysły na szybkie metamorfozy wnętrz

  Bez męczących remontów i kosztownych zakupów, ale tak aby efekt był widoczny od razu. Zobacz, jak możesz odmienić swoje wnętrza w dosłownie kilka chwil.

 • Architekt radzi: Jak tanio zmienić wystrój wnętrza?

  Chcesz zmienić wystrój mieszkania, ale stan konta nie pozwala na szaleństwa zakupowe? Mamy dobrą wiadomość - mieszkanie można skutecznie odmienić tanim kosztem. Jak to zrobić? Kilka rad przygotowała Dorota Śledyńska, architekt wnętrz w Nordic Mokotów.

 • ​Mały salon - duży problem? Nigdy więcej!

  Uważa się, że duże wnętrza urządza się szybko, łatwo i przyjemnie, natomiast niewielkie - przeciwnie. W tym twierdzeniu jest sporo prawdy. Aranżacja małego salonu może okazać się nie lada wyzwaniem.

 • Zostań dekoratorką wnętrz

  Odbierz akcesoria i pokaż nam swoje aranżacje!

 • Jak idealnie połączyć kuchnię z salonem?

  Łączenie kuchni z salonem ma swoich zwolenników i przeciwników. W małych mieszkaniach takie rozwiązanie to często jedyne wyjście, bo połączenie tych dwóch pomieszczeń to przede wszystkim spora oszczędność miejsca. Warto poznać kilka rad eksperta, który podpowie, jak połączyć kuchnię i salon, by uzyskać oczekiwany efekt oraz wnętrze, które będzie funkcjonalne i estetyczne jednocześnie.

 • Wybraliśmy najlepsze dekoratorki wnętrz!

  Znamy już zwyciężczynie II etapu konkursu "Zostań dekoratorką wnętrz"! W kategorii "Balkon i ogród" najbardziej spodobała się nam jesienna i stylowa galeria użytkowniczki Tynka007 . Ogród użytkowniczki Tynka007 W kategorii "Salon" zwyciężyła Malgosiek , która stworzyła niezwykle ciepły i spójny stylistycznie pokój dzienny. Salon użytkowniczki Malgosiek Natomiast w kategorii "Kuchnia...

 • Zostań dekoratorką wnętrz

  ...tematyczne, w których możecie wystartować: Balkon i ogród, Salon i Kuchnia. Waszym zadaniem będzie stworzenie najciekawszych aranżacji z wykorzystaniem otrzymanych akcesoriów. Akcesoria dostaniecie...

 • I. Postanowienia ogólne   1. Konkurs „Zostań Dekoratorką Wnętrz” zwany dalej „Konkursem", organizowany jest przez  GRUPA INTERIA.PL sp. z o.o. sp. k.,...