• Informacje na temat:

  rzezby w owocach

Artykuły na temat: rzezby w owocach
 • Nieprawdopodobne rzeźby z... jedzenia!

  Japoński artysta - Gaku, swoimi arcydziełami zrobił na Instagramie nie małe zamieszanie. Oczywiście, w sensie pozytywnym. Swoją kreatywność przełożył na owoce i warzywa, z których wykonał rzeźby!

 • Apetyt na miasto

  Florencja - wiadomo - kultura i sztuka. Ale winokultura czy sztuka kulinarna są tu nie mniej ważne od rzeźby czy malarstwa. A w każdej trattorii zjemy to samo, co jadał, powiedzmy, Leonardo. Miejski przewodnik dla tych, którzy już widzieli Dawida.

 • Park nad oceanem

  Najbardziej europejskie miasto Stanów Zjednoczonych, matecznik amerykańskiej rewolucji, mekka historyków, żeglarzy i amatorów owoców morza. Stolica Nowej Anglii, w której na każdym kroku widać, jak to było dawno temu w Ameryce.

 • Gdy za kilka dni rozpocznie się w Polsce zimowy sezon narciarski Chińczycy obchodzić będą Święto Wiosny, czyli Chiński Nowy Rok, najważniejszy w kalendarzu chińskim dzień. Kilka dni później udadzą się do Harbinu podziwiać największe na świecie lodowe rzeźby. Wiosną zazielenią się mongolskie stepy a Chiny znów przyciągną miliony turystów. Latem ustąpią lodowce Ladakhu a wysuszone koryta rzek Południowej Azji nawodnią monsunowe deszcze. Jesienią Azja rozkwitnie rajskimi barwami. Japonia urzekać...

 • Za murami Watykanu

  Stolica Apostolska to nie tylko centrum katolickiego świata i perła sztuki. To też sprawnie działające państwo z własną farmą, pocztą i koleją.

 • ŚRÓDZIEMNOMORSKIE ROŚLINY W NASZYCH OGRODACH I DOMACH

  Śródziemnomorskie Rośliny to unikalna kolekcja sadzonek ziół i warzyw, bylin, traw, pnączy, krzewów i drzew przeznaczonych do uprawy w naszych ogrodach i domach, która w połowie kwietnia 2017 r. zagości we wszystkich sklepach Leroy Merlin w Polsce.

 • ​Tel Awiw: Różne kolory Białego Miasta

  Tel Awiw to miasto, w którym nowoczesność ciągle ściera się z tradycją. Ale raczej bez szkody dla jednej i drugiej. To bez wątpienia jedno z najpiękniejszych, najciekawszych i najbardziej przyjaznych miejsc świata. I choć nazywa się je "Białym Miastem", wbrew pozorom jest bardzo kolorowe.

 • Okinawa: Wyspa, która zachwyca

  ​Okinawa zwana jest japońskimi Hawajami. Lot z Tokio trwa dwie i pół godziny. Już podczas lądowania zachwycają bujne lasy tropikalne i bajkowe kolory wody. Na miejscu okazuje się, że ludzie są przyjaźni i zrelaksowani, a okoliczne wyspy otoczone rafą koralową oferują idealne warunki do nurkowania, snorkelingu, kitesurfingu i innych sportów wodnych.

 • Wesele multimedialne - nowe technologie na przyjęciu weselnym

  Mimo że obecnie wciąż jeszcze odbywają się wesela w starym stylu, sukcesywnie wzrasta liczba uroczystości weselnych wykorzystujących różnorodne nowoczesne środki przekazu. Młodzi decydujący się teraz na ślub to osoby, dla których nowe technologie i multimedia są chlebem powszednim i które nie wyobrażają sobie bez nich życia. Dlaczego więc ich wesele miałoby się obyć bez najnowszych osiągnięć techniki?

 • Skarby Riwiery Tureckiej

  Turcja od lat może chwalić się tym, że jest "türk", czyli "silna", w turystykę. Prawdziwą perełką, najchętniej wybieraną przez obcokrajowców jest Riwiera Turecka.