• Informacje na temat:

  rysunek twarzy

Artykuły na temat: rysunek twarzy
 • Sposoby na idealne brwi

  Makijażyści są zgodni, że nic tak nie zmienia naszego wyglądu, jak brwi. Ich kształt i kolor są niezwykle ważne, mogą nas postarzyć lub odmłodzić, nadać twarzy groźny lub smutny wyraz, podkreślać albo niwelować zmęczenie.

 • 5 najmodniejszych makijaży na jesień

  Naturalny rysunek brwi i nieskazitelna jasna cera w parze z perfekcyjnie zarysowanymi ustami w żywych kolorach to najważniejsze tendencje tego sezonu.

 • Ian Fleming: Kobieciarz bez serca

  Twórca Jamesa Bonda równie dobrze mógł stworzyć głównego bohatera „Pięćdziesięciu twarzy Greya” - uwielbiał perwersyjny seks. Jedną z jego kochanek była... Polka, ulubiona tajna agentka Winstona Churchilla.

 • Seks po polsku czyli... zmieńmy temat

  A teraz porozmawiajmy o tym, o czym na ogół mówimy szeptem i z pąsem na twarzy: o życiu intymnym Polaków.

 • Pielęgnacja brwi

  Nie bez powodu matka natura wyposażyła nas w brwi - chronią oko przed kurzem, brudem i potem. Każdej twarzy nadają charakterystyczny wygląd.

 • Jak uniknąć błędów w makijażu

  Malowanie twarzy powinno przypominać subtelny retusz. Ale czy zawsze ci się to udaje? Poznaj więc sekrety specjalistki, a makijaż będzie bez skazy. Wizażystka zdradza swoje triki.

 • ​Makijaże idealne na święta!

  ...kreski - aby stworzyć taki rysunek na twarzy potrzebna jest precyzja i kreatywność. Nasia jest w tym mistrzynią! Mikołaj namalowany przy oku cieszy się dużą aprobatą followersów. Nam również się...

 • Intensywne serum Sisleya

  Sisleya Serum Global Fermeté anti-âge to nowy preparat pielęgnacyjny, który przeciwdziała wszystkim oznakom utraty jędrności skóry bez względu na kształt twarzy, rodzaj skóry i miejsce występowania problemu (szyja, owal, policzki).

 • Opalenizna  z puderniczki

  ...brwi mogą wypłowieć. Dlatego śmiało możesz poprawić ich rysunek kredką. W wieczornym makijażu postaw na opalizujące cienie. Ich blask ładnie podkreśli opaleniznę. Nasza rada: Nim nałożysz cień(...) włosów i podkreśl nim owal twarzy. Delikatnie muśnij także te miejsca, które najszybciej się w naturze opalają: czubek nosa, policzki, środek czoła, miejsce nad brwiami. Nałóż bronzer także na dekolt...

 • Opalenizna z puderniczki

  ... włosów i podkreśl nim owal twarzy. Delikatnie muśnij także te miejsca, które najszybciej się w naturze opalają: czubek nosa, policzki, środek czoła,miejsce nad brwiami. Nałóż bronzer także na dekolt(...) miękkimi liniami, bez ostrych krawędzi. Zanim jednak przyłożysz go do twarzy, zawsze strzepnij z niego nadmiar produktu, uderzając o dłoń. Ładne oczy w pełni lata W gorące dni rezygnujesz...

Wideo na temat: rysunek twarzy
 • Makijaż permanentny

  Makijaż permanentny zyskuje coraz większe grono zwolenniczek. Kobiety widzą, że dzięki nowoczesnym technikom wykonywania, nie jest on już karykaturalnym rysunkiem, lecz tylko delikatnie koryguje i podkreśla rysy twarzy. To doskonałe rozwiązanie dla pań, które nie mogą pozwolić sobie – zwłaszcza rano – na poświęcenie 15 minut na zrobienie zwykłego makijażu.

Dyskusje na temat: rysunek twarzy
 • Masz rację Anitko

  Zawsze uważałam, że najlepszym kosmetykiem jest sen, woda i mydło.Mam ponad 60 i u mnie zmarszczki nie są problemem.Każdy wiek ma swoje atrybuty.siec moich zmarszczek na twarzy traktuję jako naturalny rysunek przeżytych lat.Niezadowolenie ze swojego ciała to wynik chorej duszy, a duszę najlepiej leczyc pracą i oddaniem dla innych.