• Informacje na temat:

  rysowanie postaci

Artykuły na temat: rysowanie postaci
 • Rysujesz, co czujesz

  Serduszka Jesteś zakochana albo marzysz o płomiennym uczuciu. Ciągle myślisz o ukochanej osobie i przelewasz to także na papier w postaci serduszek różnej wielkości. W życiu raczej nie kierujesz się rozumem, ale sercem. Często przez to cierpisz.  Twarze Cechuje cię duża tolerancja. Zarówno w stosunku do innych ludzi, jak i siebie samej. Dlatego w związku potrafisz dużo wybaczyć i nie...

 • Kasia Adamik: Mama mówiła, żeby się nie bać

  ..., to aktorzy, którzy zżywają się z postaciami tak, że się nimi stają. Nawet jeśli nie byłam pewna, jak powinnam poprowadzić bohatera, wiedzieli to oni. Ja nie przeżywam psychodramy na planie, dla(...) postaci - domniemanego mordercy i inspektora z mroczną przeszłością. O tym, jak obaj wplątują się w sieć obsesji, w jaki sposób jeden zaczyna determinować działania drugiego. Jak wygląda twoje...

 • Aneta Zadroga: "Momenty" potrzebują oprawy

  Zaletą kobiety czytelniczki jest to, że potrafi docenić fabułę, rysuje sobie w głowie postaci, utożsamia się z nimi. Mężczyźni szukają zwykle "akcji". Znajomy, wiedząc, że dostał do "recenzji" powieść erotyczną, stwierdził, że zarzucił jej lekturę, bo dobrnął do 10. strony i nie było żadnych "momentów"... O najgorętszej tej wiosny powieści na polskim rynku wydawniczym rozmawiamy z Anetą Zadrogą.

 • Włodzimierz Szpinger for Empik

  ...​Jego twórczość słynie z baśniowej aury i groteskowych, fikcyjnych postaci.

 • Tam, gdzie nie sięga już cień

  Tej książki nie można czytać obojętnie! Znakomite dialogi, świetnie zbudowane postaci, zaskakująca fabuła i wielkie emocje. Mocne studium skomplikowanych relacji uczuciowych.

 • Snoopy i sprawy życiowe

  Snoopy, sympatyczny pies rasy beagle, urodził się w Ameryce w 1950 roku. Wówczas to Charles M. Schulz zaczął rysowanie najsłynniejszego i najbardziej oryginalnego komiksu wszech czasów.

 • Znawca famme fatale

  Wiedeńskiego: Filozofię, Medycynę i Prawo. Kiedy niedokończona Filozofia została w 1900 roku pokazana publiczności, słychać było głosy oburzenia. Niektórzy z krytyków twierdzili, że postaci są obsceniczne(...) Klimta przeważają akty kobiece. Oprócz aktów ukazujących różne ujęcia postaci kobiecej, artysta rysował pary kochanków w różnych pozycjach, kobiety uprawiające miłość lesbijską, kobiety masturbujące się...

 • Malowany świat malucha

  Synek koleżanki rysuje takie ładne domki i ludziki z buzią, oczami, a na rysunkach twojego szkraba postaciom nogi wyrastają z głowy, a domki nie mają okien. Zastanawiasz się, czy twoja pociecha prawidłowo się rozwija?

 • Skok w nieznane

  Józef Czapski - postać mityczna - artysta i intelektualista, malarz, pisarz, eseista, znawca i krytyk sztuki oraz - wnikliwy krytyk własnej sztuki.

 • Zrozum rysunki dziecka

  Kolory, kształty i postacie pojawiające się na dziecięcych rysunkach mogą wiele powiedzieć o ich autorach. Odnajdujemy w nich ukryte pytania, radości, lęki, miłość i strach.