• Informacje na temat:

  rozwój osobisty szkolenia

Artykuły na temat: rozwój osobisty szkolenia
 • Zdobądź pożyczkę na szkolenia

  W 2017 roku rozpoczęła się realizacja nowej, pilotażowej formy wsparcia z funduszy europejskich. Jest nią możliwość otrzymania nieoprocentowanej pożyczki na pokrycie kosztów szkolenia.

 • Na szkolenia możesz zdobyć nawet 100 tys. zł

  W 2017 roku rozpoczęła się realizacja nowej, pilotażowej formy wsparcia z funduszy europejskich. Jest nią możliwość otrzymania nieoprocentowanej pożyczki na pokrycie kosztów szkolenia.

 • 5 pomysłów na inwestycję w siebie – dobry plan to podstawa

  Opuszczając raz na zawsze mury uczelni większość z nas cieszy się, że ma za sobą etap edukacji i wreszcie może skupić się na pracy zawodowej. Z czasem jednak okazuje się, że inwestycja w siebie nie kończy się w wieku dwudziestu kilku lat, a rozwój osobisty trwa przez całe życie. Jak podejść do tego z rozsądkiem?

 • Pozytywne myślenie jest przereklamowane

  ..."Myśl pozytywnie", "znajdź swoją pasję", "nie porównuj się do innych", "otaczaj się tylko wspierającymi ludźmi" nawołują poradniki i spece od rozwoju osobistego. Czy zamknięcie się w świecie fałszywych wyobrażeń może pomóc nam w osiągnięciu rzeczywistego sukcesu? Artur Król, psycholog i coach, autor książki "Rozbój osobisty", obala największe mity dotyczące rozwoju osobistego.

 • Mag, odwrócona trójka denarów, As buław. To będzie tydzień, kiedy życie osobiste będzie musiało zejść na bok, na konto skupienia się na sprawach zawodowych. W pracy na etacie wytrwale pracuj i nie słuchaj marudzenia osób, które zazdroszczą ci pomysłów i energii. Koziorożce prowadzące własne biznesy powinny znaleźć więcej czasu na dodatkowy rozwój, a przyniesie to efekty w postaci zwiększonych...

 • Wielki horoskop 2017 - Waga

  Jowisz w twoim znaku zadba o powodzenie wszelkich osobistych i zawodowych planów. Nie czekaj na lepsze czasy. One właśnie nadeszły!

 • ...6 karo. Nie ulegaj szybkiej pokusie nowej miłości, bo może się okazać, że jej koniec przyjdzie zanim jeszcze nastąpi początek. To dobry tydzień na rozwój...

 • Coaching - co to takiego?

  Najkrócej... to osobisty trening, dzięki któremu nie ma problemów nie do rozwiązania!

 • Nie stój w miejscu, czyli dlaczego warto uczyć się przez całe życie

  ...wiele lat, bez zmiany stanowiska i awansów . Czy twoje życie musi tak wyglądać? Zdobywając nowe doświadczenia, szkoląc się i uczestnicząc w kursach dbasz o swój rozwój osobisty, który w prosty(...)Jak powiedział Albert Einstein: "Rozwój intelektualny należy rozpocząć w momencie narodzin i zakończyć dopiero w chwili śmierci". Niestety, po opuszczeniu murów uczelnianych wiele osób rezygnuje...

 • ​Siła doświadczenia

  ...kosztów dojazdu, bony na zasiedlenie, asysta dla osób z niepełnosprawnością. Rozwój osobisty Jedną z form aktywizacji zawodowej są szkolenia. Pamiętaj, że nie zawsze muszą one służyć tylko rozwojowi zawodowemu. Dzięki Funduszom Europejskim powstaje też wiele projektów, w których najważniejszy jest rozwój osobisty. Są to różne szkolenia kompetencyjne, zajęcia na uniwersytetach trzeciego wieku...

Dyskusje na temat: rozwój osobisty szkolenia
 • Re: Pozytywne myślenie jest przereklamowane

  Otaczanie się wspierającymi ludźmi jak najbardziej ma sens. Tyle, że klakier to nie wspierająca osoba. Prawdziwie wspierająca osoba - żona/mąż, przyjaciel/przyjaciółka, kolega/koleżanka - potrafi, jeżeli potrzeba, rzeczowo skrytykować, powiedzieć: słuchaj, co ty robisz?! Rozwój osobisty i szkolenia w większości są ok, ale nie można wyłączać mózgu i trzeba starać się odsiać ziarna od plew.