• Informacje na temat:

  rozpoznanie miłośći

Artykuły na temat: rozpoznanie miłośći
 • Chorzy z miłości

  Nerwica, depresja, bezsenność mogą pojawić się w naszym życiu razem z ukochanym. O tym, jak związki wpływają na nasze zdrowie, z psychiatrą i psychosomatykiem, dr. Mariuszem Furgałem, rozmawia Magdalena Jankowska.

 • Powrót do miłości

  Do zakochania podobno jeden krok. A od zakochania do rozwodu... pięć! Przy każdym zapala się ostrzegawcze światło. Nasza ekspertka mówi, jak je w porę zauważyć, jak zaradzić kryzysowi i w efekcie uratować związek.

 • Kolaborantki w okupowanej Polsce. Można je było łatwo rozpoznać po… stroju.

  Drobne szczegóły potrafiły powiedzieć wszystko. Która kobieta sypiała z Niemcem, robiła interesy z władzami okupacyjnymi, albo robiła nielegalne interesy? Wystarczyło spojrzeć na…

 • Rozpoznaj toksyczną przyjaźń

  Nawet gdy znacie się od lat i jesteście sobie bliskie, wasza przyjaźń może nie być prawdziwa. Jak rozpoznać charakter relacji i wyplątać się z toksycznej przyjaźni - radzi Piotr Ławacz, psycholog społeczny i coach.

 • Pięć języków miłości

  W psychologii pojawił się trend podkreślający, że każdy z nas mówi o swych uczuciach innym językiem. Wyróżniono 5 rodzajów miłosnych wyznań: słowo, dotyk, prezent, pomoc i czas. Rozpoznanie "języka" swojego i partnera pomoże nam pełniej i szczęśliwiej przeżywać nasz związek. Słowo Mężczyźni rozmowy o uczuciach zwykle odbierają jako niemęskie. Naucz się więc czytać między wierszami...

 • #SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie, Anja Rubik

  Osiemnaście rozmów. Ogrom merytorycznej wiedzy. Zero pruderii. I jedna postać, rozpoznawalna na całym świecie: Anja Rubik. Odważna i przełomowa kampania #SEXEDPL kilka miesięcy temu podbiła polski internet. Teraz pora na sygnowaną nazwiskiem top modelki książkę skierowaną do młodych ludzi.

 • Jak rozpoznać, czy na dziecko został rzucony urok

  Bardzo często w dzisiejszych czasach mamy trudności wychowawcze z naszymi dziećmi. Każdy rodzic wie, że małe dzieci nie dają nam spać, zaś większe, nie dają nam żyć.

 • Po raz pierwszy szukałam miłości... w internecie

  Skąd wy bierzecie tych facetów? - spytałam koleżanki, biegające z randki na randkę. - Jak to skąd? Z internetu! Ty się nie umawiasz on-line? Wszyscy to robią! - zdziwiły się.

 • Jak rozpoznać miłość?

  Problem właściwego rozpoznania uczucia, jakie nami zawładnęło, interesuje prawdopodobnie wszystkich. Jak to się dzieje? Co jest takim jednoznacznym wskaźnikiem, wykrywaczem miłości, czy - jak to się teraz popularnie określa - chemii? Czy potrafimy odróżnić je od innych? Przecież w wielu przypadkach ono właśnie decyduje o naszym losie...

 • Karty. Anielskie wsparcie w miłości

  Czym jest życie bez miłości? Króluje ona w filmach, literaturze, a nawet w dziecięcych bajkach.