• Informacje na temat:

  rozmowa z chłopakiem

Artykuły na temat: rozmowa z chłopakiem
 • Kelly Osbourne ma nowego chłopaka

  Mówi się, że była prowadząca program "Fashion Police" spotyka się z Mario Cuomo - piosenkarzem z obiecującego młodego zespołu The Orwells.

 • Chłopak Khloe Kardashian został ojcem

  Była dziewczyna 25-letniego koszykarza Tristana Thompsona - Jordan Craig - urodziła w tym tygodniu w Los Angeles.

 • Nie za wcześnie na chłopaka?

  Kamila, wychodź, zajmujesz łazienkę już prawie godzinę, my też chcemy się umyć – nieco już poirytowana starałam się zdyscyplinować swoją 15-letnią córkę.

 • Kelly Osbourne ma nowego chłopaka?

  Prawdopodobnie spotyka się z piosenkarzem country?

 • Rihanna zamierza przedstawić swojego chłopaka rodzinie

  Twórczyni hitu "Where Have You Been" prawdopodobnie planuje wybrać się razem ze swoim chłopakiem na Karaiby, aby przedstawić go swojej rodzinie.

 • Taylor Swift ma chłopaka. Wreszcie!

  Od czasu rozstania z Harrym Stylesem, w styczniu 2013 roku, Taylor Swift pozostawała zdeklarowaną singielką. W rozmowach z dziennikarzami piosenkarka wielokrotnie powtarzała, że na razie nie zamierza szukać nowego partnera, a bardziej od miłości ceni sobie przyjaźń. Deklaracje deklaracjami, a serce nie sługa. Jak donosi magazyn "UsWeekly" piosenkarka zaczęła spotykać się z muzykiem, Mattem...

 • Chłopak Lindsay Lohan nazwał klub nocny jej nazwiskiem

  ..., uratował Lindsay przed jej byłym chłopakiem Egorem Tarabasovem, gdy przerwał toczącą się między nimi zaciekłą awanturę. - Lindsay poznała Dennisa podczas jej 30 urodzin na Mykonos, ale wtedy była...

 • Agnieszka Radwańska pokazała chłopaka

  To był romans top secret. Bo choć o uczuciu łączącym Agnieszkę Radwańską (25) i jej trenera Dawida Celta (29) plotkowano od kilku miesięcy, próżno było czekać na publiczne deklaracje ze strony samych zainteresowanych.

 • Mitchel ! Chłopak, który nigdy się nie poddaje !

  Mitchel - Uczestnik programu Mam Talent, który swoją popularność zawdzięcza utworowi "Zabiłaś tę miłość" z repertuaru Patrycji Patty Dłutkiewicz

 • Bogusław Linda: Męskie rozmowy

  Lubię czuć ten wiatr naokoło, włożyć bandankę, jakieś okulary i przejechać się na zakupy do miasta, a przy okazji mieć zabawę, że jadę sobie między samochodami - mówi Magdzie Umer w książce "Zły chłopiec" Bogusław Linda.

Wideo na temat: rozmowa z chłopakiem
 • Rozstania jednak nie było. Jest komentarz

  W plotkarskich mediach pojawiła się informacja, że chłopak Klaudii Halejcio chciał się z nią rozstać, ponieważ aktorka rozkładała w domu haftowane serwetki. - Podejrzewam, że je haftowałam pomiędzy spektaklami - powiedziała gwiazda w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską. Jak para zareagowała na takie doniesienia?(Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Z kim Kinga Rusin spędzi Walentynki?

  Czy Kinga Rusin będzie obchodzić Walentynki? - Absolutnie nie. Kocham Amerykę, ale nie bezkrytycznie - przyznała dziennikarka w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN". A co będzie robiła tego dnia? - Ja będę obchodziła Walentynki z Pirógiem i Egurrolą, więc myślę, że chłopaki naprawdę się postarają - zdradziła.

 • Wierzbicka szczerze o nowej miłości

  Od kiedy Marta Wierzbicka przestała się spotykać ze swoim chłopakiem, prasa rozpisuje się o jej nowych związkach. Ostatnio media sugerowały, że nowym partnerem aktorki jest Błażej Baar. - Błażej jest moim dobrym kumplem - Wierzbicka skomentowała sprawę w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN".(Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: rozmowa z chłopakiem
 • Zerwałam z chłopakiem... bo okazał się głupi! Co ważne - uroda czy intelekt?

  . Nie powiem, randki spędzaliśmy bardzo przyjemnie... Najczęściej tylko na całowaniu. Nudziła go luźna rozmowa, nie bardzo dawał się wyciągać do kina, ani nie zapraszał nigdzie - jak już coś to na piwo

 • Re: I tak pojadę! Nawet bez twojej zgody!

  No pierwsza sprawa to konkretna rozmowa z chłopakiem córki. Trzeba się dowiedzieć jak on to sobie wyobraża, skąd będzie wiedział gdzie się udać prosto z pociągu itp.moze ma to doakonale zaplanowane, może ma tam kogoś z rodziny kto im pomoże, Druga opcja jechać z nimi. oczywiście nie po to żeby za nimi wszędzie chodzić ale być gdzieś tam w pobliżu w razie czego.

 • Re: Zerwałam z chłopakiem... bo okazał się głupi! Co ważne - uroda czy intelekt?

  . Nie powiem, randki spędzaliśmy bardzo przyjemnie... Najczęściej tylko na całowaniu. Nudziła go luźna rozmowa, nie bardzo dawał się wyciągać do kina, ani nie zapraszał nigdzie - jak już coś to na piwo

 • Re: Dlaczego zdradzamy?

  A czy rozmowa o seksie z facetem przez internet to zdrada?Bo czasami rozmawiam a takim chłopakiem ,o tym co byśmy sobie robili gdybyśmy się spotkali,ja mam chłopaka a on dziewczynę,ale wyobrażamy sobie jak to by było gdybyśmy razem wylądowali na bezludnej wyspie,ale nie wiem czy to jest zdrada.

 • Re: Wierzycie w przyjaźń damsko- męską?

  jeśli nie ma chemii między sobą to nic złego jeśli jest przyjażń i normalna rozmowa między dziewczyną a chłopakiem

 • rozmowa

  Zapewne nie jest Ci łatwo... Wydaje mi sie, że Ty żyjesz w pewnym sensie w ciagłym strachu i wcale Ci sie nie dziwię. Jedyne co mogę Ci doradzic to szczera rozmowa z chłopakiem. Powiedz mu co czujesz, ze sie najzwyczajniej boisz, dobrze by było gdybyś tez dodała tak jak to piszesz w liscie ze nie zabraniasz mu pić tego jedego piwa tygodniowo (jak to niapisałaś w liscie) tylko po prostu chcesz by

 • Re: Czy powinnam zamieszkać z chłopakiem przed ślubem?

  Powiem (napiszę) tak. Mieszkanie z chłopakiem przed ślubem w dzisiejszych czasach to nic złego. Jednak skoro Twoi rodzice są głęboko wierzący powinnaś uszanować ich poglądy i wytłumaczyć to swojemu(...) z rodzicami bo rozmowa to podstawa udanych relacji międzyludzkich.

 • rozmowa

  jestem chłopakiem i tak samo stawiam moją dziewczynę w punkcie zawieszenia jak to zwiesz, jest to spowodowane rotacją otoczenia częste zmiany klimatów powodują chęć podróżowania i poznawania co wiąze(...) :bała się samotności więc spotykała sie z kilkoma jak chcesz to skorzystaj z jej filozofii i problem z głowy, ; - ) rozmowa i tylko rozmowa o wcześniejszym myślisz więc powodujesz włączenie

 • Re: Czy powinnam zamieszkać z chłopakiem przed ślubem?

  rozni fizycznie i emocjonalnie? Podpisze sie,bo ciekawa jest z Toba rozmowa.....Alexa.

 • rozmowa...

  wydaje mi się , ze powinnaś porozmawiać ze swoim chłopakiem na temat Twoich potrzeb, bo zdaje się on ich nie dostrzegać.A powinien...powinien również jak najwięcej uwagi Tobie poświecić, majac na uwadze to, że stosunek nie jest celem a jedną z dróg prowadzących do celu jakim jest satysfakcja, satysfakcja obojga partnerów, gdyż jest podstawą udanego związku...owocnych rozmów : - )