• Informacje na temat:

  rozmawianie z chłopakiem

Artykuły na temat: rozmawianie z chłopakiem
 • Nie za wcześnie na chłopaka?

  Kamila, wychodź, zajmujesz łazienkę już prawie godzinę, my też chcemy się umyć – nieco już poirytowana starałam się zdyscyplinować swoją 15-letnią córkę.

 • Odbiła chłopaka

  Nie Alicja Bachleda-Curuś, a Agnieszka Szulim skradła serce Piotra Woźniaka-Staraka, milionera i producenta filmowego. Znamy kulisy romansu sezonu!

 • Michał Żebrowski: Chłopaki też płaczą

  Chciał mieć teatr i od sześciu lat jest jego dyrektorem. Marzył o rodzinie i proszę: ma piękną żonę i jest ojcem dwóch chłopaków. Czy jego życie to tylko sukcesy? Nie. Ze skruchą przyznaje, że ma za sobą grzechy bon vivanta, a nawet utracjusza. Dziś jest w drugiej, lepszej połowie życia. Michała Żebrowskiego wcale nie stresuje to, że teoretycznie ma już... z górki.

 • To nie był chłopak na romans

  Zaczęło się jak w bajce. Plaża, wschód słońca, piękna Polka i przystojny Grek. Mogło się skomplikować. Bo co, on miał porzucić dla niej swoją wyspę? Właśnie tak. Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis robią rzeczy nieprzewidywalne.

 • Zooey Deschanel zerwała z chłopakiem

  Amerykańska piosenkarka i aktorka, Zooey Deschanel najprawdopodobniej zakończyła swój dwuletni związek z Jamiem Lindenem. Powodem rozstania jest jej romans z producentem filmowym, Jacobem Pechenikiem.

 • Gwyneth Paltrow ma nowego chłopaka

  Kilka miesięcy temu Gwyneth Paltrow i Chris Martin ogłosili koniec swojego, trwającego 11 lat, związku. Wiele wskazuje na to, że aktorka już pozbierała się po rozstaniu. Być może, pomógł jej w tym nowy partner.

 • Kris Jenner 'nie rozmawia z nikim' w niedziele

  Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" uważa, że codzienne robienie makijażu i wybieranie różnych strojów jest męczące, dlatego też jeden dzień w tygodniu robi sobie od tego wolne.

 • Chłopaki też płaczą

  Co robić, żeby nasze związki były lepsze i trwalsze? Mężczyzna musi przestać udawać bohatera i pozwolić sobie odczuwać ból, słabość, bezradność. Hanna Samson, psycholożka i pisarka, w nowej książce Zabić twardziela ogłasza koniec silnego faceta. I twierdzi, że gdybyśmy nie byli przywiązani do sztywnego podziału na to, co kobiece i męskie, bylibyśmy szczęśliwsi. I dłużej razem.

 • Chłopak z poligonu

  Sielankowe dzieciństwo, nastoletni bunt, szalone życie studenckie. Zanim został aktorem, studiował... resocjalizację.

 • Jak rozmawiać o drażliwych kwestiach

  ...wnuczka zapowiada przyjazd do ciebie na wakacje, ale ku twojemu zaskoczeniu - z chłopakiem. Martwisz się, bo nie wiesz, jak ich położyć spać. Nie wyobrażasz sobie, by spali razem w łóżku pod twoim...

Wideo na temat: rozmawianie z chłopakiem
 • Gwiazda miała taki trądzik, że bała się rozmawiać z ludźmi

  Kto by pomyślał, że jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek świata miała problem z wyglądem? Kendall Jenner zdradziła, że przez wiele lat jej największą zmorą był trądzik. Na swojej stronie internetowej napisała, że jej pewność siebie była przez to totalnie zrujnowana. "Nawet nie patrzyłam na ludzi, kiedy do nich mówiłam. Czułam się wyrzutkiem. Ciągle zasłaniałam twarz dłonią", zdradziła. Supermodelka przyznała też, że nawet nie myślała o porozmawianiu z chłopakami, którzy jej się...