• Informacje na temat:

  rozgrzewka ćwiczenia

Artykuły na temat: rozgrzewka ćwiczenia
 • Ćwiczenia, które zadbają o dłonie

  Rozgrzewka 1. Zacznij od kartkowania książki lub gazety każdym palcem z osobna. Niech zajmie ci to około dwóch minut.  2. Dotykaj kciukiem do każdej opuszki, a potem dociskaj do siebie złożone dłonie. Wytrzymaj pięć sekund i powtórz ćwiczenie 10 razy. Ćwiczenie Weź do ręki twardą piłeczkę, np. tenisową, i wypróbuj poniższe ćwiczenia. Każde z nich powtórz 5 razy.  1. Ściśnij piłeczkę ręką...

 • 6 sposobów na rozgrzewkę

  ...temperaturę aż 43 °C. Ćwiczenia na krążenie Możesz je robić w kolejce, na przystanku autobusowym czy przy biurku. Na kilkanaście sekund napinaj wszystkie mięśnie, od łydek do karku. Musisz poczuć...

 • Ćwiczenie 1.: Rozgrzewka

  Rozgrzewka jest równie ważna, co sam trening. Światowej sławy trenerka fitness Sarah Maxwell udziela kilku wskazówek i przedstawia najprostsze ćwiczenia, które pozwolą ci przygotować ciało do właściwego wysiłku.

 • Ćwiczenia na płaski brzuch

  Żadnej aktywności fizycznej nie zaczynamy bez rozgrzania ciała. Natalia Gacka w "Zeszycie ćwiczeń" proponuje szybką, dynamiczną rozgrzewkę, opartą o bieg w miejscu, podskoki i przeskoki oraz krążenia rozgrzewające stawy. Jak prawidłowo wykonać ćwiczenia na brzuch? - Jeżeli wykonujesz ćwiczenia na brzuch i nie oddychasz, nie ma to największego sensu - powiedziała trenerka.

 • As Buław Dbaj o podstawy. Rozgrzewka przed ćwiczeniami, zdrowy sen przed dniem pełnym wyzwań. Nie oszczędzaj na tym, co naprawdę ważne, za to uważaj, by...

 • Ćwiczenia - dom czy siłownia?

  Prostsze ćwiczenia możemy wykonywać samodzielnie w domu lub na świeżym powietrzu. Specjalistyczne przyrządy i ruch pod okiem fachowców zapewnią nam kluby fitness i siłownie.

 • Jak aktywnie dbać o nogi?

  Jest wiele sposobów na utrzymanie nóg w dobrej kondycji. Bez względu na to czy jesteś zapracowaną bizneswoman, młodą mamą, babcią czy studentką pamiętaj, że wystarczy naprawdę niewiele, aby cieszyć się ich pięknem i zdrowiem. O nogi powinno się dbać zawsze, bez względu na wiek, włączając do ich pielęgnacji zarówno zabiegi kosmetyczne, jak i ćwiczenia.

 • Narty są passé? Poznaj nietypowe aktywności zimowe

  Ulepiłeś już bałwana, pojeździłeś na nartach, snowboardzie i łyżwach? Brakuje Ci pomysłów na zimowe aktywności? Nie martw się! Porównywarka noclegów HomeToGo.pl przygotowała przegląd kilku nietypowych zimowych aktywności! Spróbuj swoich sił w wyścigach Skijoringu, zjazdach Wok Racingu czy ćwiczeniach Snowgi.

 • Trenerka gwiazd: Smukła sylwetka w 15 minut

  Wizytówką trenerki Tracy Anderson, są sylwetki Madonny, Gwyneth Paltrow czy Victorii Beckham. Za pośrednictwem bloga Goop, aktorki Gwyneth Paltrow, trenerka gwiazd zamieściła 15-minutowy filmik z ćwiczeniami, które pozwolą odzyskać sylwetkę.

 • Zdrowe stopy bez haluksów

  Doraźnie ulgę przyniosą maści, tabletki, ćwiczenia. Kiedy problem staje się bardziej uciążliwy, konieczna jest pomoc ortopedy, a niekiedy nawet zabieg chirurgiczny.

Wideo na temat: rozgrzewka ćwiczenia
 • Ćwiczenia na wzmocnienie nóg cz. 2

  Rozgrzewka i ćwiczenia na stepie.

 • Ćwiczenia idealne przed bieganiem

  Jak profesjonalnie przygotować się do biegania, żeby nie mieć kontuzji? W "Studiu Active" trener Mateusz Jasiński zaprezentował prostą rozgrzewkę. Razem z Anną Dec wyjaśnili także, co warto wiedzieć przed rozpoczęciem biegania. Jak się zmobilizować? - Musimy mieć bardzo jasno określony cel - podkreślił Jasiński. - Kobiety, którym trudno jest się zebrać do biegania, powinny sobie kupić ładny strój, ładne buty - dodała Dec. (źródło: Studio Active / TVN Meteo Active)

Dyskusje na temat: rozgrzewka ćwiczenia
 • Re: ćwiczenia- ile razy w tygodniu?

  Optymalna ilość ćwiczeń to trzy razy w tygodniu. Należy ćwiczyć przez godzinę, ponieważ pierwsze co ulega redukcji to woda, tłuszcz dopiero później. Ogromnie ważna jest rozgrzewka - minimum piętnaście minut (chociaż na fitnessie tam gdzie ja chodzę rozgrzewka trwa nawet dwadzieścia pięć minut). Szczególnie ważna jest przed rozciąganiem. Bez rozgrzewki można poważnie uszkodzić sobie mięśnie, więc

 • Re: Dieta probiotyczna dr Nicholasa Perricone

  Rozgrzewka, trening siłowy, cardio, wyciszenie i rozciąganie. Urządzenia stoją w kręgu i są tak ustawione, że im więcej siły wkładasz tym większy opór stawiają. Trener wszystko nadzoruje i pokazuje jak wykonywać ćwiczenia. Wszystko trwa pół godzinki, więc dla mnie akurat. Mam małe dziecko i nie mogę sobie pozwolić na spędzanie kilku godzin na siłowni.

 • Re: Fit&Slide - nowatorska metoda ćwiczeń

  która nie ćwiczy codziennie tego samego - ale brzezińscy raz w tygodniu muszą być. Ja ćwiczę wszystkie 3 ćwiczenia z tą panią (nie pamiętam jej imienia) + streching i wiadomo na początku rozgrzewka

 • Zima

  Sorki ale za taki konspekt na AWF dostałabyś dwóje.A ludzie to czytają i wykonywać mogą i nabyć kontuzji przed wyjazdem. 1.rozgrzewka musi trwać 30 min a reszta ćwiczeń musi być w odpowiedniej kolejności .Na końcu ćwiczenia typowo narciarskie... Podpowiem narciarzom,że najlepiej wykonywać ćwiczenia na świeżym powietrzu ,sam bieg już wiele pomoże....