• Informacje na temat:

  rozdzielanie psow

Artykuły na temat: rozdzielanie psow
 • Każdy ogon ma serce

  ​Przytulisko dla zwierząt. Dlaczego unikamy takich miejsc? Być może boimy się smutnych psich oczu, w które przyjdzie nam zajrzeć, albo wstydzimy się rozpłakać. Z naszą czytelniczką Nikolettą Parchimowicz odwiedzamy społeczne schronisko w Celestynowie koło Otwocka. Żeby się przekonać, jak tam jest i co można zrobić, żeby choć odrobinę poprawić los jego mieszkańców.

 • Prawa i... obowiązki na działce, tarasie, balkonie

  Jako właściciele mamy przywileje, ale powinniśmy też liczyć się z pewnymi ograniczeniami.

 • Enrique Iglesias: Związki to trudna sprawa

  Enrique Iglesias pracuje nad nową płytą i powróci do Polski ponownie po wyprzedanym w grudniu ubiegłego roku koncercie w Krakowie. Niedawno ukazała się jego piosenka o kryzysie uczuciowym w relacji z Anną Kurnikową. - Związki to trudna sprawa - mówi piosenkarz.

 • Smaczny kąsek dla głodnego kota

  W dawnym Londynie ludzie tak chętnie dokarmiali koty, że spora grupa ludzi była w stanie utrzymać się z handlu przysmakami dla dachowców.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Czasem wygrywam, czasem przegrywam

  Pod dziewczęcym uśmiechem skrywa silny charakter. Zawsze miała jasno sprecyzowane cele. Dla pewności wszytko zapisywała w kalendarzu. Smak sławy poznała w podstawówce, jednak o tych doświadczeniach wstydziła się rozmawiać z rodzicami. Natomiast z córką rozmawia o wszystkim, traktuje ją jak "małego człowieka" i poświeca każdą wolną chwilę. Tylko nam Katarzyna Bujakiewicz opowiada, ile razy rodziła się na nowo.

 • Kochać to za mało cz.2

  Spełnia się marzenie: dzięki adopcji kobieta zostaje matką. Ma pewność, że wszystko się uda, bo skończyła z mężem kurs, no i tak chce kochać to dziecko. Czasem się udaje. Ale zdarza się, że jej skarb krzyczy: „nienawidzę cię!”. Co wtedy? Trzeba pamiętać, że miłość do adoptowanego dziecka jest trudniejsza niż do tego, które się urodziło. O tym, jak wygląda naprawdę, opowiadają adopcyjne matki: Grażyna, Justyna i Ewa.

 • Dwa razy do tej samej rzeki?

  ​Rozstanie? Nawet gdy wydaje się, że ostateczne, zostaje iskra sentymentu, tęsknoty. Wystarczy w nią dmuchnąć, by pojawił się płomień. Małgorzata wdała się w romans z byłym mężem, bo wiązały się z nim beztroskie wspomnienia. Magda wróciła do mężczyzny, z którym przeżywała największe uniesienia. Obie otrząsnęły się i dziś mówią, że to był błąd. Bo są takie zamknięte drzwi, których lepiej nie otwierać.

 • Celebryta? To nie ja!

  Ujmuje szczerością. Po raz pierwszy opowiada wprost o niechęci do brylowania na salonach, niełatwym życiu aktora w Polsce oraz o tym, jak się pracuje z ukochaną.

 • Towarzystwo na wakacje

  Wakacje to ucieczka nie tylko od codziennych zajęć i obowiązków, ale często także od osób, z którymi spędzamy dużo czasu przez cały rok. Podczas wakacji najchętniej uniknęlibyśmy spotkania ze swoim szefem, a najmilszą niespodzianką byłaby siedząca na miejscu obok w autokarze... dawna miłość.

 • Dlaczego moje dzieci ciągle się kłócą?

  Siostry i bracia powinni darzyć się miłością. Z różnych przyczyn nie zawsze jednak bywa tak idealnie. Jak zaradzić wzajemnej niechęci?