• Informacje na temat:

  rozciąganie ćwiczenia

Artykuły na temat: rozciąganie ćwiczenia
 • Vetulani i Strzelczyk: "Ćwiczenia duszy, rozciąganie mózgu"

  ...górskich wypraw, który stara się wykorzystywać nowe technologie do wsparcia warsztatu teologicznego. Vetulani, Strzelczyk "Ćwiczenia duszy, rozciąganie mózgu" Wydawnictwo Znak...

 • Twój trening: Ćwiczenia na ból kolan

  Chcesz, aby twoje kolana były bardziej odporne na przeciążenia? To musisz wzmocnić mięśnie i więzadła w okolicach stawu kolanowego. Ćwiczenia są najskuteczniejsze wtedy, gdy wykonujemy je profilaktycznie i regularnie, co drugi dzień.  Ważne!   Gdy kolana są w fazie ostrego bólu, ćwiczenia odłóż na później. Wzmacnianie Zroluj niewielki ręcznik. Usiądź na podłodze w siadzie prostym, palce stóp...

 • Ćwiczenia na łydki

  ...unikaniu ruchów i ćwiczeń, które powodują rozwój mięśni łydek. • Ćwiczenia - powtarzanie ćwiczeń, włącznie z chodzeniem na palcach stóp, może powodować rozrost mięśni łydek. Unikaj wszelkich aktywności(...), treningu przekrojowego. Odpowiednie będą też ćwiczenia na trenażerze eliptycznym. Eliptyk pozwala na zrzucenie tłuszcz i wydłużenie mięśni, co uczyni łydki szczuplejszymi. • Biegaj. Bieganie zmienia...

 • Na wzmocnienie piersiowego odcinka kręgosłupa

  Oto ćwiczenia, które pozwolą wzmocnić i rozluźnić mięśnie górnej części pleców i ramion.

 • Kwadrans dla ciała: Stretching

  Regularne rozciąganie mięśni rozluźnia i pozwala dłużej zachować sprawność.

 • Smukła w kwadrans

  Trener gwiazd Piotr Łukasiak opracował dla nas nowy program! To trzy proste ćwiczenia, które wykonujesz w domu co drugi dzień. Efekty? Po trzech miesiącach: płaski brzuch, wymodelowane nogi, jędrne ramiona.

 • Przez życie tanecznym krokiem

  Grupa niemieckich naukowców zaplanowała dwie interwencje medyczne dla osób po sześćdziesiątce: zajęcia fitness i taneczne. Wynik: i ćwiczenia, i taniec mają dobry wpływ na mózg, ale taniec miał dodatkowe zalety.

 • Seksowne nogi

  Czas je odsłonić! Nie musisz zakładać szpilek, żeby wyglądały efektownie. Wystarczą masaże, ćwiczenia i kosmetyki. Zacznij od zaraz!

 • AcroYoga dla każdego

  AcroYoga to połączenie dynamicznej mocy gimnastyki akrobatycznej, świadomości jogi i relaksującego masażu tajskiego. Zawiera ona w sobie elementy bazujące na świadomości ciała, jak również ćwiczenia o potencjalnym działaniu terapeutycznym dla ciała i ducha.

 • Jak dbać o ciało, gdy przytyłaś lub schudłaś

  Kształtna sylwetka i jędrna skóra mogą być twoimi atutami na każdym etapie życia. Podpowiadamy, jak o siebie zadbać, kiedy przybrałaś na wadze lub schudłaś o parę kilogramów. Skuteczne zabiegi i ćwiczenia sprawią, że każda z nas poczuje się sexy w swojej skórze.

Dyskusje na temat: rozciąganie ćwiczenia
 • Re: Aktywność fizyczna i jej formy

  Dla mnie najlepszym schematem ćwiczeń jest najpierw kardio później siłowe a na koniec rozciąganie, jednak z tymi silowymi to bym nie przesadzała. Chodzę na co dzien do Saturn Fitness w Warszawie na Targówku i trener mi polecił taki system ćwiczenia, dlatego najpierw idę sobie na jakieś zajęcia fitness a później na siłownię.

 • Re: Vetulani i Strzelczyk: "Ćwiczenia duszy, rozciąganie mózgu"

  Proponuje sie przyjrzeć najnowszym odkryciom fizyki kwantowej i posłuchać o odkryciach profesora Jamesa Gates. I wyjść poza skamielinę ktora wciaz serwuje nam kościół.

 • Re: JOGA -cudne lekarstwo. Lepiej solo, czy z kursantami?

  Można ćwiczyć solo, ale trzeba mieć podstawy. Więc dla początkujących tylko kurs - te ćwiczenia mają sens, pod warunkiem, że są prawidłowo wykonywane. W grę wchodzą stawy i kręgosłup, oraz rozciąganie, więc trzeba to robić z głową. Później, jak się już pozna figury i ćwiczenia, to można jak najbardziej ćwiczyć w domu.

 • Re: Dieta probiotyczna dr Nicholasa Perricone

  Rozgrzewka, trening siłowy, cardio, wyciszenie i rozciąganie. Urządzenia stoją w kręgu i są tak ustawione, że im więcej siły wkładasz tym większy opór stawiają. Trener wszystko nadzoruje i pokazuje jak wykonywać ćwiczenia. Wszystko trwa pół godzinki, więc dla mnie akurat. Mam małe dziecko i nie mogę sobie pozwolić na spędzanie kilku godzin na siłowni.

 • Re: Jak szybko schudnąć. Dieta 3 dniowa

  Jak ktoś z was chce naprawdę schudnąć porządnie, to polecam ćwiczenia aerobowe, np. 6-kę Weidera. Cały cykl ćwiczeń trwa 42 dni. Fakt, że odstawiłem przy tym kolacje do zera, ostatni posiłek lekki był u mnie w postaci owocu. Wiadomo dużo przy tym pijemy wody, najlepiej z dużą ilością minerałów i magnezem. Jedyne co, może was zmotywować to fakt, że ćwiczenia wchodzą bardzo szybko w krew i jeżeli

 • Re: Gdy rwa ścina z nóg

  Unikać ciepłego okładu. Pierwsze stadium związane z dyskopatia niestety trzeba przeczekać na środkach przeciwbólowych. Potem powoli odpowiednia gimnastyka i ćwiczenia rozciągające by rwa nie powracala. Basen jest bardzo dobry. Rozciąganie pleców wprzeciwnymkierunku jak wylany płyn. Jeśli wypuklina jest z tyłu to koci grzbiet, allachy i skłony. Trzeba z tym uważać. Nie robić ćwiczeń, które

 • Re: Zespół bolesnego barku – co to takiego?

  MSM, OPC, witamina C, codzienne ćwiczenie stożków rotatorów i codzienne rozciąganie mięśni klatki piersiowej i problemu nie będzie. Osobiście miałem nadszarpnięty lewy bark i miałem duże problemy na(...). Trening zaczynam zawsze od rozgrzewania stożków rotatorów a kończę rozciąganiem mięśni klatki piersiowej. Nie prawdą jest że z wiekiem musi się pogorszyć. Trzeba zapewnić dobrą syntezę kolagenu

 • Re: Rwa kulszowa - jakie są jej przyczyny i objawy?

  JA LECZYŁEM TO TAK, NA POCZĄTKU CENTRUM REHABILTYACYJNE NA TYLE NA ILE SŁUŻBĘ ZDROWIA STAĆ, POTEM RAZ U FIZJOTERAPEUTY I NIC. STWIERDZIŁEM ŻE ALBO KALECTWO ALBO WĘZMĘ SIĘ W GARŚĆ , TRZY RAZY W TYGODNIU ĆWICZENIA NA MACIE PRZEZ PIĘĆ LAT, KILKA RAZY STRZYKŁO, PIEKŁO BOLAŁO, ALE NASTAWIŁEM KRĘGOSŁUP, MIEDNICĘ I JUŻ NIE BOLI. HACZYK WZMOCNIĆ MIĘŚNIE WOKÓŁ SZKIELETU PLUS ROZCIĄGANIE

 • Re: Jak przygotować się do biegania

  tylko PRZEŁAJ; biegamy TYLKO po MIĘKKICH NAWIERZCHNIACH; treningi rozciągające-po ogólnej rozgrzewce/30min./ rozciąganie minimum 60min. zakończone ćwiczeniami odciążającymi i rozluźniającymi, Wzmacniamy systematycznie górne partie ciała - barki, ręce, PLECY!!! BRZUCH; ćwiczenia na DRĄŻKU - OBOWIĄZKOWE.

 • Problem z opisem

  Może i dobre te ćwiczenia ale opis nienajlepszy. Cięzko się połapać (szczególnie w 1 ćwiczeniu) o co biega. Lepiej byłoby to zilustrować 3-4 obrazkami. Ale rozciąganie na koniec dnia to dobry pomysł, wiem bo sama sprawdziłam.