• Informacje na temat:

  różaniec

Artykuły na temat: różaniec
 • Anna Przybylska odchodziła z różańcem w dłoni

  ...odpowiedziała, tylko spod powiek popłynęły jej dwie łzy - opowiada Krystyna Przybylska. Miała zaledwie 35 lat. - Odeszła w otoczeniu najbliższych, ściskając w dłoniach różaniec. Teraz ona potrzebuje...

 • Smartfon i różaniec

  Wierzymy, ale bywa, że coraz częściej po cichu. Schowani w czterech ścianach naszych domów. Może dlatego, że dziś łatwo zostać wrzuconym do szufladki z napisem „moher”. Jednak nasi rozmówcy mają odwagę otwarcie i szczerze mówić o swojej duchowości.

 • Anna Jantar: Modliła się do końca

  ...14 marca minęło 39 lat od katastrofy samolotu. Wracała nim z Ameryki do córeczki i męża, których nie widziała od trzech miesięcy. Do ostatniej chwili ściskała w dłoni mały różaniec.

 • Do tańca i do różańca

  Czy do nas też przeniknie zwyczaj, upowszechniany od pewnego czasu w kręgach bogatych kobiet z krajów zachodnich? W dążeniu do niezależności wypracowały one pewien model życia. który odsuwa je od małżeństwa. Czy jednak przybliża do szczęścia?

 • Do tańca i do różańca

  Szukając kandydata na życiowego partnera, zwracasz uwagę przede wszystkim na jego wyznanie czy narodowość? Zgłoś się do branżowego biura matrymonialnego.

 • Doda prosi fanów o radę - jak latać?

  Jak latać - zapytała Doda fanów na swoim profilu. Piosenkarka wyznała, że jest zdenerwowana już po wejściu do samolotu. Spadochron, butla z tlenem, różaniec - takie rady przesłali fani.

 • Dżinsy - spodnie do tańca i do różańca

  Oto ściągawka, która - mam nadzieję - okaże się nicią Ariadny, prowadzącą wśród sklepowych półek przez przymierzalnię, aż do najlepszej pary dżinsów.

 • Słońce Spędzisz radosne chwile w towarzystwie wesołego znajomego. Jest to zdecydowanie kompan do tańca. Do różańca, czyli do zwierzeń musisz wybrać bardziej...

 • 3 Kielichów Są ludzie, z którymi można konie kraść, są przyjaciele do tańca i do różańca. Tym razem jednak poznasz kogoś, z kim możesz się wyłącznie bawić....

 • Kubańskie opowieści: Skarby Medyka

  Trinidad oznacza Świętą Trójcę, jego główna ulica, biegnąca z Plaza Mayor do linii kolejowej, skąd pociągi wyruszają nocą na plantacje trzciny cukrowej, nazywa się Rosario, czyli ulica Różańca, a robotniczą dzielnicę Trzech Krzyży przecina kamienny trakt Rozgoryczenia.

Zdjęcia na temat: różaniec
Wideo na temat: różaniec
 • Katarzyna Burzyńska o rodzinnych pamiątkach

  Podczas gali "Doskonałość Roku 2015" Twojego Stylu Katarzyna Burzyńska i Edyta Olszówka opowiedziały o biżuteryjnych pamiątkach, do których mają wyjątkowy sentyment. - Mam różaniec, który zawsze będzie ze mną. Nigdy go nie oddam - powiedziała Burzyńska. A jaki stosunek do biżuterii ma Olszówka? (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: różaniec
 • Re: Prezenty, które przynoszą pecha

  Tak niedaje się w prezencie krzyża :jeżeli kupisz sobie sam to cię chroni.Ja dostałam w prezencie różaniec i odtego czasu dzieje sie ze mną zle.wszystko mam przekazane od tego kogoś, TO JEST ŚWIĘTA PRAWDA CHCESZ MIEĆ RÓŻANIEC KUP SOBIE SAM SAMA.

 • Re: Prezenty, które przynoszą pecha

  Tak niedaje się w prezencie krzyża :jeżeli kupisz sobie sam to cię chroni.Ja dostałam w prezencie różaniec i odtego czasu dzieje sie ze mną zle.wszystko mam przekazane od tego kogoś, TO JEST ŚWIĘTA PRAWDA CHCESZ MIEĆ RÓŻANIEC KUP SOBIE SAM SAMA.

 • Re: Komunia

  U mnie w parafii (w zeszłym roku miałam komunię) różaniec dzieci dostawały w październiku, aby zachęcić je do chodzenia na nabożeństwo, książeczki wcześniej - bo były potrzebne do spowiedzi. A po komunii ( w białym tygodniu - bo parafia duża) obrazki. Oczywiście z fotografem był problem - samemu nie można, aby dzieci nie rozpraszać, oczywiście parafia ma już "swojego" i nie bardzo chce się

 • Re: Anna Przybylska odchodziła z różańcem w dłoni

  Ku wa żenujące. Przybylaka i różaniec.

 • Re: Nie potrafię pogodzić się ze swoim wiekiem

  A jak się mają ubierać starsze panie? Suknia do kostek, rozdeptane buty, na główce czepek, w dłoni różaniec? Taki model skończył się 80 lat temu. Ubiór powinien być dostosowany do figury, a nie do wieku. Ja np. nie lubię oglądać majtek grubej 18-latki, która w miniówie siedzi na przeciw mnie w metrze, albo brzucha w ciąży w trykotowej koszulce, przez którą sterczy pępek.

 • Re: Cud w Hiroszimie

  W Matce Bożej jest nadzieja. To Ona prowadzi nas do Jezusa i jest JEDYNĄ pośredniczką Bożych Łask. Dała nam różaniec jako broń na wszystko.

 • Re: Komunia

  Moja wnuczka idzie za miesiąc do komunii. Dzisiejsza ceremonia ma się nijak do wiary .Sam kler zrobił z tego czystą komercję. Komunia poświęcenie pamiątek komunijnych odbywało się w dniu komunii to miało jakiś sens .A teraz wnuczka jeszcze nie przystąpiła do komunii a już ma poświęcony różaniec, na następną niedziele będą święcić książeczki i tak dalej. Sam sakrament komunii jest dla księży

 • Re: Anna Przybylska odchodziła z różańcem w dłoni

  Różaniec w życiu doczesnym pewnie pomaga w życiu wiecznym. Wierzę.