• Informacje na temat:

  rodzaje wypowiedzen

Artykuły na temat: rodzaje wypowiedzen
 • Fitness, basen, siłownia - gdzie najlepiej walczyć z cellulitem?

  Każdy rodzaj aktywności fizycznej przyczynia się do trudnej walki z cellulitem. Rezultat zależy także od formy wykonywanych ćwiczeń, niektóre sprawiają nam wiele przyjemności, wówczas łączymy przyjemne z pożytecznym.

 • Naucz się uścisków

  W książce "Nowa księga uścisków" autorka w dowcipny sposób mówi o roli uścisku w naszym codziennym życiu. Dodatkowym walorem książki są zabawne rysunki ilustrujące różne rodzaje uścisków.

 • Krótka historia spódnicy

  W epoce lodowcowej była futrzana. Dla Egipcjan i Sumerów była szalem zawiązanym wokół bioder. W średniowieczu pojawia się jako ubiór spodni, rodzaj halki, do której tasiemkami przywiązywano pończochy. Była wtedy elementem... męskiego ubioru. Dzisiaj jest symbolem kobiecości, synonimem atrakcyjności, nieodłącznym elementem kobiecej garderoby.

 • Jak prawidłowo żywić kota?

  Resztki ze stołu nie mogą być podstawą diety naszego pupila!

 • Czy któras z Was podpisywała taki cyrograf??? Po prawie 4 latach pracy w tej samej firmie zaproponowano mi taki rodzaj umowy.Coz jestem rozgoryczona. Wiedziałam,...

 • Pielęgnacja i prewencja w starzeniu się skóry

  ...chronią przed częścią widma UVA i szybciej się ścierają. Dlatego dobry krem przeciwsłoneczny powinien zawierać obydwa rodzaje filtrów, tylko wtedy jest w stanie zapewnić pełną ochronę.  Witaminy...

 • Babskie pisanie

  Nie chcę się narzucać, ale byłoby super, gdyby udało ci się znaleźć troszeczkę czasu i przeczytać ten tekst. Wiem, że masz mnóstwo zajęć, ale gdybyś również dał też radę zalajkować go na Facebooku, byłoby naprawdę ekstra.

 • Katarzyna Kolenda-Zaleska: Każdy ma jakiegoś fioła. Ja też

  Czasem mówię: basta, potrzebuję dwóch dni spokoju, żeby pewne rzeczy przemyśleć - mówi Katarzyna Kolenda-Zaleska w rozmowie z Krzysztofem Materną.

 • Małżeństwo? To trudne

  Twarz usiana piegami, rude włosy, zielone oczy. Julianne Moore skończyła 55 lat i nadal zachwyca wielką urodą. Ma w sobie elegancję i klasę dawnych gwiazd Hollywood. Wie, czego chce i jak to osiągnąć, ale planów nie robi. Bo jak mówi: "Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana"

 • Jak zaufać sobie i stawić czoło krytyce?

  ..., zastanów się, kto je wypowiada i dlaczego. Istnieją bowiem dwa rodzaje krytyki - dobra i zła. Czym się różnią? Ta pierwsza ma na celu ci pomóc. Druga - dotknąć cię. Czasem, niestety, ktoś krytykuje inną osobę nie po to, by zwrócić jej uwagę na błędy, tylko po to, by cudzym kosztem poprawić sobie samopoczucie lub wyrzucić frustrację. Na szczęście oba te rodzaje łatwo odróżnić. Gdy komuś zależy...

Wideo na temat: rodzaje wypowiedzen
 • Lara Gessler o stylu swojej mamy

  Lara Gessler wypowiedziała się na temat stylu swojej mamy. - Noszenie markowych rzeczy to jest zniewolenie, ale ona może sobie na to pozwolić - przyznała. - Ale to też nie jest tak, że ona musi się w takie rzeczy ubierać, często było tak, że ja jej coś przynosiłam z jakiejś sieciówki i ona mówiła "jakie super, kup mi takie też", więc to nie jest rodzaj snobizmu z jej strony - dodała.