• Informacje na temat:

  robienie zakupow przez internet

Artykuły na temat: robienie zakupow przez internet
 • Zakupy online – przewodnik po oszczędnych zakupach w internecie

  ...narzędziem do szukania okazji w każdym miejscu i czasie jest mobilna aplikacja zakupowa. Z nią nie umknie ci żadna promocja, przygotowana przez ulubioną markę. Musisz pamiętać, że szukanie ubrań(...) wybrany przez ciebie rozmiar lub krój okaże się totalną klapą, zawsze masz możliwość zwrócenia produktu bez konieczności podawania przyczyny. Mnóstwo kobiet nie ma o tym pojęcia, dlatego wybierają...

 • 10 ważnych zasad zakupów w internecie

  Coraz chętniej kupujemy w sieci, bo jest taniej i wygodniej! Przywożą nam zakupy do domu i możemy je zwrócić, gdy się nam nie spodobają. Jest tylko jedno... „ale” – internet przyciąga oszustów! Jak nie dać się nabrać?

 • Polacy w labiryncie zakupów spożywczych

  ...zamawiać wygodnie i bez stresu zakupy przez internet?

 • Sześć złotych zasad rezolutnych zakupów

  Jeśli czujesz, że wciąż popełniasz błędy zakupowe i znacznie przekraczasz założony budżet, przyda ci się przemyśleć, czy nie dałoby się jakoś zoptymalizować tej czynności. Poznaj sześć zasad rozsądnego kupowania.

 • Jak upolować najlepsze okazje w Internecie?

  Sprytne robienie zakupów przez Internet – czyli smart shopping – pozwoli na spore oszczędności. W jaki sposób można zwiększyć swoją skuteczność w poszukiwaniu najlepszych okazji w sieci?

 • Moda na Internet - czyli Polacy kupują

  Nie da się ukryć, że Polacy lubili, lubią i będą lubili kupować ubrania. Coraz większy odsetek klientów wybiera jednak sklepy internetowe. A ilu z nich korzysta z promocji? Czy kupujemy świadomie?

 • Słyszałam, że w tym roku mają się zmienić zasady robienia zakupów przez internet. Czego można się spodziewać? Czy nowości będą korzystne dla konsumentów? Justyna Rochwicka z Kawęczyna...

 • Coraz więcej Polaków kupuje w aptekach internetowych. Bo jest taniej i wygodniej. Ale czy bezpieczniej? Eksperci ostrzegają, że nawet co drugi lek sprzedawany w sieci to podróbka, która zamiast pomóc, może zaszkodzić. Nie grozi ci to, jeśli zrobisz zakupy na legalnych stronach. Jak je rozpoznać?

 • 5 rzeczy, które kupowaliśmy face to face, a teraz robimy to wirtualnie

  ...o wirtualne sklepy. Chcąc uniknąć biegania po supermarketach w poszukiwaniu konkretnego produktu spożywczego, wystarczy że złożymy zamówienie przez Internet. Zakupy zostaną nam przywiezione pod same(...) wstając od biurka. Kupowanie wakacji przez internet stało się popularne głównie ze względu na ich niską cenę. Co ważne - rezerwując wczasy w sieci możemy skorzystać z wyszukiwarek, które umożliwiają...

 • Chroń swoje pieniądze w internecie

  Z obawy o to, by nikt cię nie okradł, nie robisz zakupów online, a rachunki płacisz tylko na poczcie? Dowiedz się, co robić, by internetowe płatności były bezpieczne.

Wideo na temat: robienie zakupow przez internet
 • Jak kupować ubrania przez internet?

  - Zaledwie 12 milionów Polaków robi zakupy w internecie - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Marek Cynowski, specjalista e-commerce. Jakie są zalety robienia zakupów on-line? W studiu programu Adam Chowański wyjaśnił jak je robić, aby później nie żałować. - Najlepiej wybierać sklepy, gdzie zwroty są darmowe - podkreślił stylista. (DDTVN/x-news)