• Informacje na temat:

  robienie zakupow przez internet

Artykuły na temat: robienie zakupow przez internet
 • 10 ważnych zasad zakupów w internecie

  Coraz chętniej kupujemy w sieci, bo jest taniej i wygodniej! Przywożą nam zakupy do domu i możemy je zwrócić, gdy się nam nie spodobają. Jest tylko jedno... „ale” – internet przyciąga oszustów! Jak nie dać się nabrać?

 • Polacy w labiryncie zakupów spożywczych

  ...zamawiać wygodnie i bez stresu zakupy przez internet?

 • Jak internet zmienił zwyczaje zakupowe Polaków?

  Tanie, bezpieczne i komfortowe – tak postrzegamy zakupy przez internet. Ich popularność stale rośnie, a sklepy walczą o klientów, proponując coraz atrakcyjniejsze oferty. Jak kupują w sieci Polacy?

 • Jak upolować najlepsze okazje w Internecie?

  Sprytne robienie zakupów przez Internet – czyli smart shopping – pozwoli na spore oszczędności. W jaki sposób można zwiększyć swoją skuteczność w poszukiwaniu najlepszych okazji w sieci?

 • Idealnie dopasowane buty z Internetu? To możliwe!

  ...zwrócimy zakupioną rzecz lub poprosimy o wymianę na odpowiedni rozmiar. To jednak znacząco wydłuża czas faktycznego nabycia przez nas produktu – zamówienie kuriera, który odbierze od nas paczkę(...) stóp, przebiega szybko i jest bardzo łatwy w obsłudze. Sklep internetowy eobuwie.pl to przykład, jak nowe technologie powinny ułatwiać nam życie, zwłaszcza, kiedy mowa o zakupach. Do końca...

 • Moda na Internet - czyli Polacy kupują

  Nie da się ukryć, że Polacy lubili, lubią i będą lubili kupować ubrania. Coraz większy odsetek klientów wybiera jednak sklepy internetowe. A ilu z nich korzysta z promocji? Czy kupujemy świadomie?

 • Słyszałam, że w tym roku mają się zmienić zasady robienia zakupów przez internet. Czego można się spodziewać? Czy nowości będą korzystne dla konsumentów? Justyna Rochwicka z Kawęczyna...

 • ​Co załatwisz przez aplikację bankową?

  Bezpłatny ekspresowy przelew pomiędzy różnymi bankami (BLIK), płatność telefonem czy ubezpieczenie wykupione kilkoma kliknięciami to tylko niektóre udogodnienia oferowane przez bankowe aplikacje mobilne.

 • Coraz więcej Polaków kupuje w aptekach internetowych. Bo jest taniej i wygodniej. Ale czy bezpieczniej? Eksperci ostrzegają, że nawet co drugi lek sprzedawany w sieci to podróbka, która zamiast pomóc, może zaszkodzić. Nie grozi ci to, jeśli zrobisz zakupy na legalnych stronach. Jak je rozpoznać?

 • 5 rzeczy, które kupowaliśmy face to face, a teraz robimy to wirtualnie

  ...o wirtualne sklepy. Chcąc uniknąć biegania po supermarketach w poszukiwaniu konkretnego produktu spożywczego, wystarczy że złożymy zamówienie przez Internet. Zakupy zostaną nam przywiezione pod same(...) wstając od biurka. Kupowanie wakacji przez internet stało się popularne głównie ze względu na ich niską cenę. Co ważne - rezerwując wczasy w sieci możemy skorzystać z wyszukiwarek, które umożliwiają...

Wideo na temat: robienie zakupow przez internet
 • Jak kupować ubrania przez internet?

  - Zaledwie 12 milionów Polaków robi zakupy w internecie - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Marek Cynowski, specjalista e-commerce. Jakie są zalety robienia zakupów on-line? W studiu programu Adam Chowański wyjaśnił jak je robić, aby później nie żałować. - Najlepiej wybierać sklepy, gdzie zwroty są darmowe - podkreślił stylista. (DDTVN/x-news)