• Informacje na temat:

  robienie klosza

Artykuły na temat: robienie klosza
 • Anna Cieślak: Nie dojrzałam do tego, żeby mówić o Bogu

  Jest młoda, piękna i uzdolniona. Nie chce jednak robić kariery za wszelką cenę, wbrew wartościom, w jakich została wychowana w rodzinnym domu.

 • Problem: Zaborcza miłość matki

  Moja matka od zawsze trzymała mnie pod "kloszem". Nie miałam koleżanek, bo miałam być grzeczną dziewczynką, która zawsze jest przy mamie. Ona też nie wychodziła do znajomych, bo wolała siedzieć w domu ze mną.

 • Maciej Dowbor o blaskach i cieniach ojcostwa

  ..., dowiadywać. A gdzie czas na nicnierobienie albo robienie czegoś po nic? - Masz rację, to może być pułapka. Wszyscy jesteśmy ludźmi, którzy ulegają jakimś modom, kreacjom, rywalizacji. Dziecko jest często(...) skomplikowana operacja. Może to oznaczać zrobienie dużej krzywdy dziecku, więc po co? Po to, żeby się pochwalić, że chodzi do British School albo szkoły amerykańskiej? Ja już pewnie wolałbym, żeby...

 • Wyszczuplamy talię

  Podkreślaj ją nawet, gdy nie masz zgrabnego wcięcia w pasie. Każda sylwetka wygląda wtedy szczuplej i bardziej kobieco. Oto sześć sposobów, jak to zrobić.

 • Daria Widawska: Jestem mamą z zasadami

  ...klosza, który na mnie nałożyli - chcieli żebym umiała sobie radzić - opowiada aktorka. Jak zdradzają jej znajomi, Daria marzy o tym, by Iwo też złapał harcerskiego bakcyla. Razem z mężem, operatorem...

 • Łagodzimy ból stawów i mięśni

  Sprzątanie, zakupy, gotowanie... Lubimy świąteczną krzątaninę, ale też, niestety, często odczuwamy jej przykre skutki. Co więc możemy zrobić, by nie łamało nas w kościach i ból nie psuł nam dobrego nastroju?

 • Dorosłe dziecko nie wyfruwa z gniazda? Dodaj mu skrzydeł!

  Młodym ludziom coraz trudniej podjąć decyzję o rozpoczęciu samodzielnego życia na własny rachunek. Współpracujący z nami psycholog odpowiada na wasze pytania.

 • Horka Dolls. Niezwykła magia lalek

  ...ścianach, stoją na półkach, siedzą zamknięte w szklanych kloszach i patrzą z politowaniem na ten twórczy bałagan. Co czujesz tworząc lalki? - Motorem napędowym jest kusząca wizja stworzenia...

 • Jarosław Kret: Już nie uciekam

  Po co mu „Agent”? Jakim jest rodzicem i jakim (prawie) ojczymem? Dlaczego nienawidzi alkoholu i nie odzywa się do brata? Odpowiedzi, bez owijania w bawełnę, tylko w SHOW.

 • Rodzicielstwo: Pretekst do lenistwa?

  ...jest dobra, bo w pewnym momencie, kiedy ma lat naście, zapragnie wyjść spod tego klosza i to się zazwyczaj ostro kończy. Dlaczego ludzie w ogóle chcą mieć dzieci? - Po pierwsze, dlatego, że jest(...) imprezy z przyjaciółmi, kupowanie drinków trzykrotnie droższych, niż robienie zakupów w Tesco oraz siedzenie całą noc w oparach dymu. W obu przypadkach przydaje się odrobina empatii. Zna pan szczęśliwych...