• Informacje na temat:

  robienie bizuterii z cekinami

Artykuły na temat: robienie bizuterii z cekinami
 • Gwiazdy w cekinach i seksownych koronkach

  Małgorzata Socha spod koronek pokazuje bieliznę, Klaudia Halejcio eksponuje dekolt w błyszczącej sukni w stylu lat 60., a Agnieszka Kaczorowska szaleje z cekinami. Celebrytki na wieczorne wyjścia wybierają zmysłowe prześwity i dyskotekowy glamour.

 • Co zrobić, by olśnić wszystkich w karnawałową noc

  Ledwo powitaliśmy Nowy Rok, ale czas na szampańskie imprezy nie dobiegł końca. Przed nami gorący karnawał, bale i studniówki.

 • Stylistka: W Sylwestra możesz zabłysnąć!

  ...z materiału wyszywanego cekinami. Jakie jeszcze trendy obowiązują w tym karnawale? - Świetnym uzupełnieniem prostych form jest charakterystyczny wzór lub kolor. Najlepiej, jeśli jeden element(...) "zabłysnąć".  Ubieranie się zgodnie z najnowszymi trendami ma jeden minus. Może się okazać, że na zabawie sylwestrowej podobną sukienkę z cekinami ma na sobie jeszcze kilka innych pań. Co powinnyśmy...

 • Mówiła, że kto lubi seks, nie może być całkiem zły

  Alexis, nienawidzimy cię!" - krzyczeli na jej widok fani "Dynastii" w latach 80. To był dowód uznania dla Joan Collins, której kreacja "złej kobiety" zadecydowała o niebywałym sukcesie tej opery mydlanej.

 • Trendy jesień-zima 2008/2009

  ...przy kapeluszu. Nie zabraknie także tkanin typowo wieczorowych, połyskujących niczym zbroja i tych wyszywanych cekinami, paciorkami i mieniącymi się łuskami. Tutaj bogactwo materiału wymusza raczej...