• Informacje na temat:

  robienie banerow

Artykuły na temat: robienie banerow
 • Czynsz i media, prąd, gaz, telefon – to spore wydatki. Przemysław Gronowski, prawnik, doradza, co robić, gdy stałe opłaty stają się dla nas zbyt dużym ciężarem lub gdy mamy z tymi płatnościami poważniejszy kłopot.

 • Jakub Porada: Poloneza czas zacząć

  Do tej pory sceptycznie odnosiłem się do tak zwanej literatury inspiracyjnej, ale argumenty trafiają mi do przekonania. Spokojnie sobie tłumaczę, że trasę i dojazd mam względnie opanowane, te­raz muszę się zastanowić, co można robić na miejscu. Odpowiedzi najlepiej poszukać na Facebooku. Starym zwyczajem rzucam ogól­ne pytanie. Znajomi zwykle nie każą długo czekać, lecz tym razem naprawdę popisują się szybkością. Propozycje nadchodzą w tempie ekspresowym.

 • Jestem z domu rzeźniczego

  Ja nie zaznaję tak wielkiej popularności, jakby się mogło zdawać. Sąsiadka na moim piętrze, z którą na jednej klatce mieszkam - drzwi w drzwi, od mistrzostw świata w 2002 roku, a więc już przez sześć lat - teraz, jak była akcja promocyjna mojej książki i banery wielkie się na mieście pojawiły, podeszła do mnie i pyta: Pan pisze powieść?, ja mówię: No tak, na to ona: O!? Nowość...

 • Jak zarabiać na blogu: Poznaj 5 sposobów

  ​Jak zarabiać na reklamach, czym jest afiliacja i dlaczego dla blogerów od zasięgu ważniejsza jest konwersja? Zacznij zarabiać na swoim blogu.

 • Jak odmłodzić mózg?

  ...manualne, typu szydełkowanie, robienie na drutach, haftowanie itp. 3. Od czasu do czasu zróbmy coś innego niż zwykle, np. obejrzyjmy program czy film, który do tej pory nas nie interesował, posłuchajmy...

 • Jej wysokość obcas

  Płaskie czy na obcasie? A może w różnych kolorach lub z grawerem? Kiedyś buty szył szewc. Dziś każda z nas może je zaprojektować według własnego pomysłu - wybrać kolor i fakturę, rodzaj przeszycia, rozmaitość dodatków, a nawet zamówić haftowaną aplikację. O idealnie spersonalizowanych butach opowiada Joanna Trepka z pracowni Loft37, gdzie powstają unikalne buty dla każdej z nas.

 • Ekotrendy

  Uwaga poszukiwaczki i poszukiwacze nowości! Chcecie wiedzieć, co w trawie piszczy? Teraz najmodniejsze przedmioty są nie tylko ładne, ale także naturalne, energooszczędne lub wielokrotnego użytku. Pora na zieloną rewolucję!

 • ..patrzę na Ciebie.. .. czy Ty dostrzegasz jak ja na Ciebie patrze..?.. ..ile w tym wzroku jest uczucia i prawdy..?.. ..całe spojrzenie i to każde kocha.. ..Kocha.. ..Twoje...