• Informacje na temat:

  restauracja

Artykuły na temat: restauracja
 • ​Gdzie warto zjeść, czyli jak wybrać restaurację

  ...ekspresowym i dobra restauracja właściwie z miejsca zyskuje znaczącą popularność. Warto zwrócić uwagę, czy wśród gości spotkamy osoby pochodzące z kraju, w którego kuchni specjalizuje się dana restauracja - jest to najlepszy wyznacznik tego, że bazuje się tutaj na oryginalnych przepisach i oferuje smaki maksymalnie zbliżone do dych, których możemy doświadczyć "u źródła". Zapach - smaczne...

 • ​Najstarsze krakowskie restauracje

  Wierzynek, Rynek Główny 16 (...) Takie rozumowanie jest oczywiście błędne, bowiem znana dziś w całej Polsce restauracja "Wierzynek" może poszczycić się "zaledwie" sześćdziesięciokilkuletnią(...) rozsiadła się reprezentacyjna restauracja "Wierzynek". Na gości oczekują liczne zabytkowe sale: Wierzynkowska, Kolumnowa, Tatrzańska, Zegarowa, Portretowa, Rycerska i sala bankietowa zwana Pompejańską...

 • Case de Carne. Restauracja, która mrozi krew w żyłach

  Kolacja z przyjaciółmi. W karcie wszytko wygląda apetycznie może do lampki czerwonego wina soczyste mięso? Kelner popiera wybór i z uśmiechem zabiera cię ze sobą. Ta kolacja na zawsze pozostanie w twojej pamieć. Witamy w Casa de Carne. Masz ochotę na mięso? Sam musisz zabić zwierzę.

 • Przewodnik po najbardziej żywiołowych restauracjach świata

  ...widoki właściwe nurkowaniu na rafie koralowej z ekskluzywną kolacją. Na wyspie Rangali na odwiedzających czeka Ithaa, pierwsza na świecie przeszklona podwodna restauracja. Lokal ma postać przeźroczystej(...) lokalizację. Restauracja At.mosphere zajmuje lokal w najwyższym budynku świata Burdż Chalifa w Dubaju. "Gigantyczny wieżowiec wznosi się na bagatela 828 metrów i choć restauracja znajduje się na...

 • Wyszła z restauracji bez płacenia

  ...gwiazda. W efekcie restauracja nie dostała ani dolara. Cała "afera" okazała się być burzą w szklance wody. Chociaż za te 30 dolarów, lokalowi trafiła się niezła reklama.

 • W restauracji w Dordogne, w Domme

  ...robi sie oczywiscie - foie gras, choc nie tylko. To byla nasza przystawka. Dania glowne, na blogu juz raczej nalezaly do kuchni miedzynarodowej a desery kusily swoja rozmaitoscia.  Restauracja nasza...

 • Uczta. Z restauracji wprost na twój stół, Robert Sowa

  Gotuj jak szef kuchni! Znany polski szef kuchni Robert Sowa przedstawia restauracyjne przepisy, które możemy przygotować w zaciszu własnej kuchni.

 • W hiszpańskiej restauracji – golfowej

  W Bonmont czyli małej urbanizacji jak ją nazywają Hiszpanie, wokół jednego z najładniejszych terenów golfowych w Hiszpani, w sieci Sheraton golf, jak przy każdym golfie znajduje się klub, bar i restauracja. Ponieważ gramy w golfa dość regularnie to często bywamy w golfowej knajpce, najczęściej w Bordeaux. Restauracja w Bonmont miała jakieś hiszpańskie kulinarne odznaczenia, ale to co...

 • Natalia Siwiec z Mią w restauracji. Urocze!

  Widać, że Natalia Siwiec pokochała bycie mamą. Na jej oficjalnym profilu na Instagramie aż roi się od zdjęć z jej śliczną córką.

 • Milion Włochów pójdzie tylko do takiej restauracji, gdzie jest internet

  Milion Włochów pójdzie tylko do takiej restauracji, gdzie jest dostęp do internetu - wynika z przeprowadzonego sondażu. W jego analizie odnotowano, że obecność wi-fi ma wpływ na coraz więcej zwyczajnych codziennych czynności oraz wybór miejsca na wakacje.

Zdjęcia na temat: restauracja
Wideo na temat: restauracja
 • Śnię wielkie wizje o sushi

  25 maja na ekrany polskich kin trafi film „Jiro śnio o sushi”, fascynująca opowieść o 85-letnim Jiro Ono, właścicielu najmniejszej restauracji na świecie, która otrzymała trzy gwiazdki w prestiżowym rankingu Michelin.

 • Polska restauracja w Gruzji

  Anna Gajda i Ksawery Duś założyli w niewielkiej miejscowości w Gruzji restaurację Oasis Club, w której serwują tradycyjne gruzińskie dania. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Piotr Adamczyk smakoszem

  Aktor nie tylko gra w "apetycznym" serialu "Przepis na życie", ale sam jest współwłaścicielem restauracji. Chociaż sam nie gotuje, to jednak lub jeść w ładnych miejscach, smaczne potrawy.

Dyskusje na temat: restauracja