• Informacje na temat:

  reklamowki składanie

Artykuły na temat: reklamowki składanie
 • Gdy wyjeżdżamy, chcemy wziąć ze sobą wiele rzeczy. Jak spakować torbę dla siebie i dziecka, by zabrać to, czego naprawdę będziemy potrzebować?

 • Nie musimy zbyt mocno zaciskać pasa, aby zaoszczędzić co najmniej 150 zł miesięcznie. Wystarczy tylko zmienić codzienne nawyki.

 • Niezbędnik podróżnika

  Pakowanie wcale nie musi oznaczać upychania rzeczy kolanem i siadania na trzeszczącej w szwach walizce, by dopiąć zamek. Wystarczy, że zastosujesz się do paru sprytnych zasad.

 • Plastik - o co tyle krzyku?

  Codziennie kupujemy najróżniejsze plastikowe przedmioty, nie zdając sobie sprawy z tego, że plastik nie zniknie. Od kilku lat mówi się jednak na ten temat coraz więcej i być może w końcu używanie jednorazowych plastikowych przedmiotów zostanie całkowicie zabronione, a na rynku pojawią się ich wartościowe zamienniki. Poniżej fragment książki "F**k plastik. 101 sposobów jak uwolnić się od plastiku i uratować świat". Zawiera ona 101 pomysłów na to, jak ty, twoi znajomi, twoja rodzina, twoi...

 • Szafa pełna pomysłów

  ...rzeczy, których nie nosiłaś od dawna! A są i takie, o których zapomniałaś! 2. Co daje składanie? Więcej miejsca! Ubranie, które dobrze i starannie złożysz, zajmuje mniej przestrzeni. Wszystko zależy(...) najlepszy sposób składania, zwłaszcza w szufladzie. Ważne, by wszystko było widoczne od razu. Tak jak grzbiety książek na półce. 4. Składanie idealne: Złożone ubrania muszą mieć kompaktowy kształt, tzn...

 • Przyjęcie w ogrodzie: Praktyczne porady

  Dobór odpowiedniego menu to istotna sprawa podczas każdego przyjęcia. Ale jeśli ma się ono odbyć „pod chmurką”, musisz wziąć pod uwagę kilka dodatkowych cech podawanych dań – nie pojawią się one na stole w kilkadziesiąt sekund po wyjęciu z piekarnika, dlatego powinny być stosunkowo trwałe i łatwe w transporcie.

 • Nie tylko segregowanie odpadów, ale także przemyślane zakupy pozwolą zaoszczędzić ok. 100 zł miesięcznie i zadbać o środowisko.

 • Dobro narodowe

  Którym jednak nigdy nie chciała być! Jedyna polska miss świata właśnie skończyła 50 lat. W rozmowie z SHOW wspomina swój wielki sukces i to, jak zmienił jej życie.

 • Himba: Wenus z Afryki

  Wysokie, długonogie, z dumnie uniesionymi głowami w koronie z kozich skórek. Kobiety w kolorze ochry. Kobiety Himba. Pomniki trwania. Być w Namibii i nie spotkać Himba, to tak jak pójść do Luwru i nie obejrzeć "Mony Lisy". Tyle że do dzieła Leonarda do Vinci wiodą wszystkie drogi w paryskim muzeum, a do prawdziwych wiosek pasterskiego ludu Himba dróg właściwie nie ma - opowiadają podróżnicy Aleksandra i Jacek Pawliccy.

 • Przygotuj malca do lata

  Słońce, długie spacery, zabawy w ogródku, wyjazdy... Sprawdź, o co zadbać już dziś, by maluch cieszył się nimi bez przeszkód.