• Informacje na temat:

  randka w zimie

Artykuły na temat: randka w zimie
 • 7 grzechów pierwszej randki

  ...7. Pisanie scenariuszy Podstawowy błąd, jaki popełniają kobiety na pierwszych randkach, to ich wygórowane oczekiwania. Naoglądałyśmy się komedii romantycznych więc często liczymy na spotkanie rodem(...) narzekać, marudzić i krytykować, on zobaczy w tobie kobietę ze zdjęcia obok. Serio o to ci chodzi? 3. Materializm Randka to nie rozmowa o pracę. Nie pytaj go o to, ile zarabia, kiedy dostał...

 • 8 pomysłów na zimową randkę

  Znudziły was cotygodniowe wypady do kina i na pizzę, a pogoda nie sprzyja romantycznym spacerom? Brakuje wam pomysłu na zimową randkę? Podpowiemy wam jak fajnie spędzić czas we dwoje i polubić mroźne wieczory.

 • Pokaż nogi zimą!

  Zgrabne i zadbane potrafią zrobić wrażenie. Jeżeli twoim marzeniem są piękne nogi, nie zapominaj o tym, że zimą też należy poświęcić im odrobinę uwagi.

 • Wiosna miłosna

  ...na mieście zakochanych i chwytają za telefon - opowiada Tryjańska. - Wiosną widzimy też większe zainteresowanie szybkimi randkami  czy naszymi warsztatami psychologicznymi. Z perspektywy gabinetu...

 • Osiem rzeczy, które musisz zrobić w Oslo, ale… inaczej!

  Zimno i ciemno. Tutaj zima nigdy się nie kończy, a ceny w sklepach mogą przyprawić o zawał. Norwegowie są wiecznie smutni i zaspani, a o chwilę entuzjazmu są w stanie pokusić się zaledwie kilka razy w roku. Najczęściej wtedy, gdy Marit zdobywa kolejne złoto. Nie lubią Polaków, w zasadzie to nie lubią nikogo, pasjami czytają Nesbo, w ciemnych i szczelnie zasłoniętych od niechcianych spojrzeń domach.

 • Nie wchodzę w maliny

  Jak się pani pracowało na planie filmu "Randka w ciemno"? Danuta Stenka: To był zaledwie jeden dzień zdjęciowy, jedna scena, ale takiego zadania dotąd nie miałam. Zagrałam wróżkę-cygankę. Choć rola maleńka, ale postać dość ważna dla głównej bohaterki. Koleżanki postanawiają jej pomóc i przyprowadzają ją do mnie. Moja wróżba jak zwrotnica przekierowuje jej życie na nowy tor. Rzecz dotyczy...

 • Buntownik w operze

  Jego pierwszy film kinowy trafił do głównego konkursu na festiwalu w Wenecji. Gdy zajął się operą, w ciągu kilku lat został jednym z najbardziej cenionych reżyserów operowych świata. Los Angeles, Waszyngton, Londyn, Petersburg, Wiedeń, Warszawa - to dziś mapa jego miejsc pracy. O pierwszej randce w teatralnej loży punkowej przeszłości i rewolucji, której chce dziś dokonać w Operze Narodowej, mówi Mariusz Treliński. Bez autocenzury!

 • Trendy w świecie perfum

  - Świat perfum to nie tylko to, co widzimy na półkach w perfumerii. To magiczne laboratoria i nie mająca granic wyobraźnia perfumiarzy - mówi Agata Krawczyk, Regionalny Ekspert Zapachowy Douglas.

 • Jakie buty warto kupić na zimowych wyprzedażach?

  Nadchodzące obniżki cen to doskonała okazja do nabycia modnych butów. Niektóre modele można kupić nawet do 70% taniej. Jakich fasonów warto szukać podczas zimowych wyprzedaży?

 • ... Pomyslalam juz o zimie, Sylestrze gdzie bede sie bawila? Z kim? Czy spadnie zima duzo sniegu? Czy kupie cudne rekawiczki? Zawsze mam z tym klopot, bo...