• Informacje na temat:

  randka gdzie wziąć kobiete

Artykuły na temat: randka gdzie wziąć kobiete
 • Błędy samotnych kobiet

  ...zabijają ich pewność siebie. Tymczasem przyczyny niepowodzeń najczęściej leżą gdzie indziej. Owszem, mężczyźni są wzrokowcami i wygląd ma dla nich znaczenie. Ale gdy podejmują decyzję o zaangażowaniu(...) dla dzieci mu się podobają. A gdy twoje zabiegi nie przynoszą efektów, dochodzisz do wniosku, że najwyższa pora wziąć sprawy we własne ręce. Po wstępie: "Musimy poważnie porozmawiać", pytasz...

 • W co się ubrać na randkę?

  Zbliża się randka a ty nie wiesz, w co się ubrać, aby zrobić na nim wrażenie? Podpowiemy ci, jak wybrać idealny strój i wyglądać czarująco.

 • Jak znaleźć miłość i nie dać się oszukać?

  Zakochać się można w każdym wieku. Po czterdziestce, pięćdziesiątce czy sześćdziesiątce również. Ale nie warto czekać, aż przybędzie książę na białym koniu, tylko wziąć sprawy w swoje ręce. Kto szuka, ten znajduje. Tylko gdzie szukać?

 • Slow love, czyli zdążysz się zakochać

  Jedni czekają na nią całe życie, do innych puka co roku. Szukamy jej na ekspresowych randkach, sprawdzamy jej trwałość, mieszkając ze sobą na próbę. Ile czasu potrzebuje miłość?

 • Pieniądze w związku

  Tam, gdzie jest uczucie, nie mówi się o pieniądzach. Czy właśnie dlatego nie rozmawiamy o nich z partnerem? Unikanie tego tematu ma więcej przyczyn. Warto je poznać, bo to ułatwi nam porozumienie.

 • Sposób na szczęście. Również twoje!

  ..., prawdą. Gdybyście byli moimi synami, powiedziałabym wam: "Chłopaki, ogarnijcie się!". A co to znaczy? - To znaczy: przestańcie latać jak z pieprzem, przysiądźcie gdzieś i zacznijcie żyć trochę(...) i rozmawiać, i daje nadzieję innym ludziom. - Nasi mieszkańcy, starsi, niepełnosprawni, którzy z naszych domów trafiają do domów pomocy społecznej, gdzie, owszem, mają luksusowe pokoje dwuosobowe...

 • Małżeństwo w zawieszeniu

  ...​Nieraz rozwód jest, a jakby go nie było. W szufladzie leży orzeczenie sądu, ale ona i on wciąż mieszkają pod jednym dachem. Mijają się w korytarzu, ignorują, warczą na siebie - bo nie mogą zacząć nowego życia. Gdzie znajdują się do niego drzwi?

 • Historia miłosna

  Jeśli nawet "miłość jest formą istnienia białka", to żeby kwitła, potrzeba klimatu. A ten wciąż się zmienia. Randka w hotelu Victoria, pocałunki na manifestacji, balanga w klubie Park czy clubbing i lans? O odcieniach miłości w latach 70., 80., 90. i dziś opowiadają nam znani zakochani.

 • Czy warto wydorośleć?

  ...psychologowie i ekonomiści. A one? Jaki mają plan na życie? Gdzie widzą siebie za 10 lat?

 • Pragnę obudzić się jako mężczyzna

  ...miejscowości było jedno liceum, ale uparłam się, żeby dojeżdżać do większego miasta. Wydawało mi się, że w ten sposób ucieknę od swoich problemów. Tak naprawdę chciałam zacząć nowe życie tam, gdzie nikt mnie(...) akceptowała mnie takiego, jakim byłem, odwróciła się ode mnie. Zdołowało mnie to, ale nie na tyle, żebym się poddał. Po kilku miesiącach udało mi się zdobyć lepszą pracę i wziąć kredyt. Z sukcesem...