• Informacje na temat:

  ramka z kredek

Artykuły na temat: ramka z kredek
 • Jak używać konturówki do powiek, by osiągnąć najlepszy efekt?

  Kiedy obrysuję oczy kredką, wyglądają na mniejsze, a twarz na zmęczoną. Dlaczego?

 • Makijaż oczu: Idealna kreska

  ...górnej i dolnej powiece. Ciemna ramka okalająca oko postarza i nadaje spojrzeniu surowego wyglądu. Zalotna jaskółka Gdy chcemy namalować przedłużoną, grubszą kreskę, tak zwaną jaskółkę, sięgnijmy po...

 • Idealne brwi

  ​Podkreślają oczy lepiej niż jaskrawy cień. Moda na naturalnie wyglądające brwi trwa od kilku sezonów. Ale to nie znaczy, że nie trzeba ich już stylizować. Przeciwnie! Żeby wyglądały dobrze, powinny mieć odpowiednią długość i grubość. Kształt dopasowany do rysów twarzy, a kolor do odcienia włosów. Skomplikowane? Dzięki naszym podpowiedziom na pewno sobie poradzisz.

 • Trendy 2016: Jak wydobyć atuty

  Pomogą nam w tym nowe makijażowe triki. Teraz nie przejdziesz niezauważona! Zobacz, jakim kolorem podkreślić oczy, jakim usta i co zrobić, aby wyglądać promiennie i sexy.

 • Wiosenny makijaż

  Tym razem zwyciężyły naturalność i klasyka. W nowym sezonie nie musisz być ekstrawagancka, by wyglądać modnie. Znajdź trend, który najlepiej podkreśli atuty twojej urody i osobowości!

 • Jakie okulary odmładzają?

  ..., albo kanciasta. Dzięki półotwartej budowie mogą je nosić wszystkie kobiety bez względu na typ urody. Wybierz je, gdy... Jesteś brunetką lub szatynką o wyrazistych brwiach – górna ramka nie będzie dla...

 • Ile ważą rzeczy, z którymi na co dzień się nie rozstajesz?

  Damska torebka stała się już nieledwie symbolem. Złośliwi porównują ją zatem nie bez przyczyny do studni bez dna, kpiąc, że łatwiej dostać się na drugą stronę ślepej uliczki niż znaleźć cokolwiek wśród kobiecych drobiazgów. Pogląd ten – jakkolwiek niesprawiedliwy – ma w sobie jednak ziarno prawdy. Mało kto potrafi przecież policzyć, ile ważą przedmioty, jakie kobiety noszą z sobą na co dzień. My taką próbę podjęłyśmy, a nasze szacunki – nie ukrywamy! – szczerze nas zaskoczyły.

 • .... Plamy z kremu usuniesz wodą z amoniakiem (patrz ramka na górze). Wypoleruj ściereczką z mikrofibry. Świetne są też stare rajstopy. Ślady lakieru do włosów zmyje spirytus. Brzydkie smugi usuniesz(...) papką z sody oczyszczonej i wody. Mieszankę nanieś na ściereczkę i mocno pocieraj zabrudzoną powierzchnię. Plamy z tapet usuniesz amoniakiem (patrz ramka).

 • Makijaż dla osób noszących okulary

  Noszenie szkieł to nie powód, by rezygnować z modnego makijażu. Oto trendowe propozycje specjalnie dla ciebie.

 • Czy odkurzacz można zastąpić ściągaczką do szyb? I do czego podczas sprzątania przyda ci się stara skarpetka lub kule z papieru? Poznaj te i inne sekrety szybkiego oraz efektywnego pucowania domu.