• Informacje na temat:

  przewozenie psa samochodem

Artykuły na temat: przewozenie psa samochodem
 • Jak uchronić psa i kota przed udarem?

  Nadchodzi kolejna fala upałów. Jak zabezpieczyć psa i kota przed negatywnymi jej skutkami? O tym rozmawiamy z Sebastianem Dadejem, lekarzem weterynarii, kierownikiem Centrum Klinicznego "Zakopiańska-Wet".

 • Samochodem na wakacje

  Wyjazd na urlop własnym samochodem to ogromny komfort i duża swoboda. Aby w pełni się nimi cieszyć i nie narażać się na dodatkowe koszty lub nieprzyjemności, warto dobrze przygotować się do takiego wyjazdu, szczególnie jeśli wybieramy się poza granice kraju.

 • Hanna i Antoni Gucwińscy: W domu jak w zoo

  ...oglądało, nareszcie uznali, że widocznie są na siebie skazani. Oprócz tego wspólne mieli zwierzęta - na początku wychowywali dwie pumy, cztery lamparty i egzotycznego psa. Wyprowadzali je na spacery nad...

 • Czworonogi na czterech kółkach

  ...wielu groźnych wypadków. Dlatego też, dobrze jest stopniowo przyzwyczajać psa do samochodu i na takie wycieczki zabierać go od szczeniaka. Podczas podróży samochodem szczególnie przydaje się także(...) położyć. Z tego samego powodu absolutnie nie polecamy przewożenia psa na tylnej półce, z której może przecież bardzo łatwo spaść. Oczywiście, tym bardziej nie należy sadzać psa, np. na kolanach...

 • Kto naprawdę rządzi w polskich rodzinach?

  ...technicznymi: remontami, budową domu, samochodem.Domena kobiet to wychowanie dzieci, kuchnia, codzienna organizacja domu. Małżonkowie zazwyczaj szanują swe kompetencje i nie wtrącają się do nich. Co ciekawe...

 • Pieskie życie w wakacje...

  ...z przewożeniem zwierząt koleją ani samochodem. Trzeba tylko pamiętać, by dobrze pilnować psa czy kota podczas wyjazdu, bo w obcym miejscu zwierzęta mogą się łatwo zgubić. Dlatego zawsze powinny mieć...

 • Kobieta za kratkami: Więzienie za naiwność

  - Nie jest tu łatwo, nikomu nie życzę - rozmowa z Dorotą przebiega w czasie, kiedy w więzieniu odwiedza ją synek. Około 2-letni chłopiec o mlecznej cerze, ogromnych brązowych oczach, wyraźnie czuje się nieswojo. Wyrywa się matce, w pewnej chwili zaczyna płakać. Ta siłą bierze go na ręce. Dorota jest jedną z kilkunastu Polek, które wpadły za przemyt narkotyków i siedzą w południowoamerykańskich więzieniach.

 • Więzienie za naiwność

  - Nie jest tu łatwo, nikomu nie życzę - rozmowa z Agatą przebiega w czasie, kiedy w więzieniu odwiedza ją synek. Około 2-letni chłopiec o mlecznej cerze, ogromnych brązowych oczach, wyraźnie czuje się nieswojo. Wyrywa się matce, w pewnej chwili zaczyna płakać. Ta siłą bierze go na ręce. Agata jest jedną z kilkunastu Polek, które wpadły za przemyt narkotyków i siedzą w południowoamerykańskich więzieniach.

 • Bez sentymentów

  Najsłynniejsza polska socjolog, legenda walki z komunizmem, doradca stoczniowców Sierpnia ´80 tym razem przygląda się sobie. Nie złamali jej ubecy, w więzieniu pisała doktorat. Twarda była nawet w osobistym życiu.

 • Bez sentymentów

  Najsłynniejsza polska socjolog, legenda walki z komunizmem, doradca stoczniowców Sierpnia ´80 tym razem przygląda się sobie. Nie złamali jej ubecy, w więzieniu pisała doktorat. Twarda była nawet w osobistym życiu.