• Informacje na temat:

  przesilenie wiosenne objawy

Artykuły na temat: przesilenie wiosenne objawy
 • Jak pokonać wiosenne przesilenie

  ...przesilenia wiosennego. Zapytałyśmy psychologa i terapeutę, Marię Rotkiel, co zrobić, gdy wczesną wiosną, zamiast porcji pozytywnej energii, przychodzi do nas zmęczenie. Czy na przesilenie wiosenne(...). Można to porównać do sytuacji, gdy smacznie sobie śpimy i nagle ktoś wyrywa nas ze snu, świecąc nam latarką prosto w oczy. Mówi się, że przesilenie wiosenne jest groźniejsze niż jesienne... - To...

 • Przesilenie jesienne: Jak sobie z nim radzić

  Sezonowe obniżone samopoczucie dotyka wielu z nas. Najczęściej apatię, senność i złe samopoczucie odczuwamy wiosną i jesienią. Przesilenie wiosenne i jesienne to terminy medyczne i choć stan obniżonego nastroju nie jest jednostką chorobową, warto wiedzieć, jak sobie z nim poradzić.

 • Dieta na wiosenne przesilenie

  U progu wiosny trzeba podreperować organizm osłabiony wielomiesięcznym brakiem światła słonecznego i niedoborami składników odżywczych. Czego najbardziej potrzebujesz, by szybko pokonać objawy przesilenia?

 • Super żywność po polsku – dieta, która pomoże wygrać z objawami wiosennego przesilenia

  Marzec i kwiecień to te miesiące w roku, kiedy organizm jest szczególnie osłabiony – o objawy przesilenia wiosennego, będącego wynikiem niedoboru witamin, nietrudno. Właśnie w tym czasie potrzebujemy prawdziwego zastrzyku naturalnych składników. Z pomocą przychodzi nam promowana przez gwiazdy fitness – super żywność. My proponujemy ją w wersji po polsku.

 • Przesilenie wiosenne

  Zmęczenie, osłabienie, senność, rozdrażnienie - to objawy, które mogą sygnalizować wiosenne przesilenie. Gdy przyroda budzi się do życia, z nas uchodzi cała energia - zaczynamy funkcjonować na spowolnionych obrotach.

 • Pokonaj wiosenne przesilenie

  Jak poradzić sobie z wiosennym przesileniem radzi Michał Czyżewski - psycholog Fundacji ITAKA. W terminologii medycznej nie ma pojęcia depresji wiosennej, wyróżnia się natomiast depresję sezonową(...) przesilenia wiosennego jest stanem przejściowym i u większości osób szybko mija, jednak gdy utrzymuje się dłużej niż dwa tygodnie, nasila się lub gdy typowe dla niego objawy pojawiają się regularnie...

 • Sposoby na wiosenne przesilenie

  Najczęstsze objawy przesilenia wiosennego to m.in.: ból głowy, senność, zmęczenie, trudności z koncentracją i rozdrażnienie. Jak sobie pomóc?

 • Czym jest wiosenna apatia?

  Męczy cię przygnębienie, stres i złe samopoczucie? To typowe objawy apatii, która dopada nas nie tylko jesienią i zimą. Zdarza się również podczas wiosennego przesilenia.

 • Chce ci się spać, boli cię głowa, nie możesz się skoncentrować? To może być...

  Wiosenne przesilenie to nie choroba, to m.in. konsekwencje naszego złego stylu życia w czasie zimy. Przez niedobór witamin i świeżego powietrza w marcu i kwietniu cierpimy na brak koncentracji, przemęczenie, bóle głowy i senność.

 • Gdzie te czerwone

  ...​Brak sił, ciągłe uczucie zimna i osłabienie odporności zrzucasz na karb wiosennego przesilenia? Prawdziwą przyczyną może być częsta u kobiet niedokrwistość.

Wideo na temat: przesilenie wiosenne objawy
Dyskusje na temat: przesilenie wiosenne objawy
 • Re: Dieta na przesilenie wiosenne

  Dieta dla zdrowia - zwłaszcza jak jesteś chory i nie masz typowych obhawów na tle jedzenia-ukryta alergia, nietolerancja pokarmowa albo pseudoaleria - wtedy chorujesz cały czas są takie objawy że nie masz pojęcia że to chodzi o jedzenie alergenów i swoich nietolerancji pokarmowych...

 • ciąża wiosną:)

  A ja 21 marca miałam pierwsze USG i wtedy zobaczyliśmy z mężam bicie serduszka naszego 0, 5 cm dziecka:) Niestety teraz mam wszelkie negatywne objawy ciaży i kiepskie samopoczucie, co z przesileniem wiosennym tworzy niezłą mieszankę wahań nastroju. Mam nadzieję, że ten okres szybko minie:)

 • Re: Gdy tarczyca szwankuje

  Ja na wiosnę dowiedziałam się, że mam chorą tarczycę. Miałam wszystkie książkowe objawy, ale nie wiązałam tego z chorą tarczycą. Zrzucałam wszystko na przesilenie wiosenne. Chodziłam śpiąca, zmęczona - nawet napój energetyczny niewiele mi pomagał. Teraz biorę leki, jest ok. Pani dr po obejrzeniu wyników stwierdziła, że leku będę musiała brać do końca życia. Za dwa tygodnie mam kontrolę, mam