• Informacje na temat:

  przerabianie butow

Artykuły na temat: przerabianie butow
 • Alicja Rudnicka: W kobiecych butach

  Inicjatorka spotkań dla kobiet, organizatorka konferencji dla businesswomen. Zakładała „Szpilki po godzinach” z myślą, by przyciągnąć do tej idei kobiety, które mają potrzebę zadawania pytań i szukania odpowiedzi. Alicja Rudnicka integruje kobiety i chce podarować im czas tylko dla nich.

 • Cesária Évora: Bosa śpiewaczka

  Podbiła świat po pięćdziesiątce. Na swoich warunkach. Nie pozwalała specom od wizerunku przerabiać się na „bardziej atrakcyjną”. Do końca występowała bez butów i bez makijażu. A po powrocie z tras koncertowych ekscytowało ją, że będzie mogła... prasować rzeczy dla rodziny i szukać młodego kochanka. Niezwykła biografia Cesárii Évory autorstwa jej przyjaciółki Elżbiety Sieradzińskiej odkrywa nieznane epizody z życia „Bosonogiej diwy".

 • Miłość i małżeństwo w XIX wieku

  Aby w XIX wieku panna na balu mogła budzić zainteresowanie powszechne, musiała olśniewać wyglądem. W tym celu kupowano jej dwie do trzech sukien balowych, względnie przerabiano te po rodzinie. Suknie niejednokrotnie przechodziły w spadku z pokolenia na pokolenie, stroje bowiem noszono w tamtych czasach zdecydowanie dłużej niż współcześnie.

 • Anna Banaczek: To warto mieć w szafie

  Na co dzień Anna Banaczek dba o wizerunek gwiazd. Kreacje spod jej igły chętnie noszą: Anna Lewandowska, Sandra Kubicka, Maffashion, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Rozenek, Anna Skura czy Ada Fijał. Projektantka zdradziła, co warto mieć w szafie w nadchodzącym sezonie, aby wyglądać modnie i kobieco.

 • Jak dbać o ubrania, by służyły nam dłużej

  ...ich odpowiednie przechowywanie. Co zrobić ze starymi ubraniami? Dać im drugie życie Przerabianie starych ubrań nie wymaga od razu zaawansowanych zdolności krawieckich. Jeśli daną rzecz...

 • Proste triki na płaski brzuch

  Co jeść, aby nie wciągać brzucha, gdy wychodzimy na plażę? Eksperci „Olivii” podpowiadają, jakich sposobów użyć, aby uzyskać ten efekt bez wyrzeczeń i drastycznej diety.

 • Ekologia nie jest fanaberią bogatych ludzi

  - W tym momencie co minutę produkuje się milion plastikowych butelek. Każda z nich będzie używana przez kilka minut, góra godzin, i wyląduje na śmietniku. Butelki plastikowe emitują szkodliwe gazy cieplarniane do atmosfery i tak to się nakręca. Pamiętajmy, że dwa stopnie ocieplenia rozwalą cały system, który znamy - mówi Areta Szpura, autorka książki "Jak uratować świat, czyli co dobrego możesz zrobić dla planety".

 • Beata Kozidrak. Teraz serca mam dwa

  ​Są dwie Beaty: ta, którą znamy z estrady - ciągle młodzieńcza, pełna energii, pewna swojego wdzięku. I druga, prywatna, twarda, która wszystko, co ma, zawdzięcza sobie. Kobieta po przejściach, jakby u szczytu sławy los wystawił rachunek: rozwód, odejście ukochanego brata. Ale dziewczyny nie płaczą. Beata Kozidrak zasłużyła, by żyć na własnych warunkach.

 • Ofensywa przeciw zazdrości. Poligamia dla każdego

  Na sto tysięcy małżeństw tylko trzynaście jest naprawdę szczęśliwych - 0,013%. Dokładnie do takich wniosków doszli autorzy szeroko zakrojonego badania przeprowadzonego w 1928 roku we Francji. Szczegółowe wyniki przytoczył Paweł Klinger.

 • Modnie i niedrogo

  Chcesz podkreślić swoją oryginalność i ekologiczne podejście do życia? Kupuj używane rzeczy, noś je lub nadawaj im nowe życie poprzez kreatywne przeróbki.

Wideo na temat: przerabianie butow
 • Julia Wróblewska o wpadce w mediach społecznościowych

  Julia Wróblewska o zdjęciu bez stopy, które wywołało burzę w internecie. - Kawałek sukienki przykrył mi buta i wpadł mi on trochę w trawę. Po co miałabym przerabiać sobie stopę? To tylko iluzja optyczna - powiedziała aktorka. Źródło:przeAmbitni.pl Dostawca: x-news

Dyskusje na temat: przerabianie butow
 • Re: Gwiazdy, które nie dorastały w luksusach

  Bieda to: Robienie skarpet, swetrow, szalikow, czapek i rekawiczek na drutach, tudziez ich cerowanie. Chodzenie w ciuchach po starszym bracie/siostrze, jesli pasowaly, a jesli nie to ich przerabianie i oczywiscie latanie, na koncu scierki do pomywania i robienie chodnikow. To rowniez dodzieranie butow po starszym rodzenstwie, a czasem nawet boso (latem). Jedzenie chleba ze smalcem, cebula